reklama
CNN Prima News krádež

krádež

Výpis příspěvků ke štítku „krádež“

Policie pátrá po muži, který ukradl v metru psa. Zvíře se našlo po čtyřech dnech zubožené

8. listopadu 2021 14:11

Pražští policisté hledají muže, který koncem srpna v metru odcizil spícímu cestujícímu psa. Zvíře se našlo po čtyřech dnech v zuboženém stavu v Riegrových sadech, uvedla v pondělí mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová. Policie také zveřejnila video z kamerových záznamů, na kterém je vidět muž odvádějící psa a jeho dva společníci.

Žena bránila svého partnera před policisty. Bila je, kopala a jednomu málem ukousla prst

3. listopadu 2021 10:40

Policie se zabývá incidentem, který se odehrál na konci října v Hradci Králové. Ostraha v jednom z obchodních domů zadržela čtyřčlennou skupinu lidí kvůli podezření z krádeže bundy. Poté, co policisté zpacifikovali dva muže, kteří se dali na útěk, napadla strážce zákona přítelkyně jednoho ze zadržených. Jednomu policistovi málem ukousla prst.

Mladík ze seznamky měl své oběti uspat a pak okrást. Jedna skončila v nemocnici

21. října 2021 12:27

Kriminalisté hledají mladého muže, kterého podezírají ze dvou loupeží v Praze 4. Přes seznamovací portál se seznámil se dvěma poškozenými, kteří ho minulý víkend pozvali do svého bytu. První případ se stal v sobotu a druhý v neděli, postup byl v obou případech obdobný. Při popíjení alkoholu podezřelý nalil svému hostiteli do nápoje tekutinu. Po jeho vypití se poškozenému udělalo nevolno a okamžitě usnul. Toho muž využil, odcizil z bytu elektroniku a z místa odešel.

Temný okraj Litvínova. Skryté stanové městečko s bezdomovci se každý rok zvětšuje

19. října 2021 07:10

Štáb CNN Prima NEWS se v pondělí dostal do stanového městečka bezdomovců, které už téměř deset let roste na okraji Litvínova. Místní strážníci o něm vědí. Vzhledem k tomu, že leží na soukromém pozemku, však mohou jen sledovat, jak se jeho plocha rok od roku rozrůstá. A spolu s ním se zvyšuje i počet trestných činů, které v souvislosti s obyvateli městečka musí strážníci řešit.

reklama