CNN Prima News krádež

krádež

Výpis příspěvků ke štítku „krádež“

Sledujte Hlavní zprávy: V obchodech se více krade. Přestávají lidem stačit příjmy?

5. prosince 2022 18:19

Máslo nebo dokonce čokoláda s ochranným čipem? Je to tak. Obchody se snaží bránit většímu počtu krádeží. Meziročně se v obchodech krade mnohem víc než loni. Sociologové tvrdí, že některým lidem přestávají stačit jejich příjmy, a proto se uchylují ke kriminálním činům. Více se dozvíte v pondělních Hlavních zprávách, které na CNN Prima NEWS a Primě startují v 18:55.

Ruští vojáci znovu kradli. Z Chersonu odvezli ostatky zakladatele města Potěmkina

28. října 2022 16:53

Ruští vojáci si v průběhu evakuace civilistů z Chersonu odnesli ostatky knížete Grigorije Potěmkina, zakladatele města. Údajně chtějí kosti ochránit před poškozením a plánují je vrátit. Ruský prezident je velkým obdivovatelem ikonického šlechtice. Podle historika Montefioreho však důležité postavě dějin nerozumí. Okupační síly již dříve z města odvezly několik pomníků.

Sledujte Hlavní zprávy: Krádeže ze zoufalství. Z obchodů mizí stále dražší potraviny

27. října 2022 18:36

Z obchodů se ztrácí více jídla, jeden z nich zamkl máslo do speciálních boxů. Meziročně se na prodejnách krade o 60 procent více. Podle odborníků jsou někteří lidé z drahoty už zkrátka zoufalí. To i další aktuální informace z domova i ze světa se dozvíte v Hlavních zprávách, které na Primě a CNN Prima NEWS začínají v 18:55