CNN Prima News kriket

kriket

Výpis příspěvků ke štítku „kriket“

Nevídaný sportovní podvod. Gang provozoval falešnou ligu, oklamaní sázkaři nic nepoznali

12. července 2022 00:49

Indická policie rozbila kriminální gang, který provozoval falešnou kriketovou ligu s cílem získat peníze od lidí z Ruska sázejících na výsledky zápasů přenášených na síti YouTube. V pondělí o tom informovala agentura Reuters. Údajní hráči byli ve skutečnosti najatí dělníci a nezaměstnaní mladí lidé, týmy hrající v lize byly smyšlené.

Přibrzdí sportovní sankce Putina? U Jihoafričanů při apartheidu zákaz zafungoval

26. dubna 2022 08:56

Mnohým lidem se nezdá, že by vyloučení ruských sportovců a týmů z mezinárodních akcí a odebírání pořadatelství turnajů mělo přispět k tomu, aby Vladimir Putin přestal válčit na Ukrajině. Jihoafrická republika představuje důkaz, že i sportovní sankce mohou zafungovat. Sehrály určitou roli v tom, proč bylo ukončeno dlouhé a bolestné období apartheidu.

Nerozvážnost z mládí, která ho dohnala. Hráč skončil v reprezentaci kvůli starým tweetům

8. června 2021 12:25

O tom, jak se vám cokoliv, co napíšete na sociální sítě, může vrátit jako bumerang, se přesvědčil anglický hráč kriketu Ollie Robinson. Minulý týden si v 27 letech poprvé zahrál za reprezentaci, a i když na hřišti zazářil, další start v národním týmu zřejmě jen tak nepřidá. Byl vyloučen kvůli rasistickým a sexistickým příspěvkům, které před skoro 10 lety přidával na Twitter.