CNN Prima News Ladislav Vízek

Ladislav Vízek

Výpis příspěvků ke štítku „Ladislav Vízek“

Rozpolcený náhradník Ronaldo? Cítí bolest, ale ať se pokusí odejít s grácií, říká Vízek

Portugalští fotbaloví fanoušci zažívají novou dobu. Posledních 16 let se jejich radost povětšinou odvíjela od toho, jestli se dařilo Cristianu Ronaldovi, nespornému velikánovi. Teď ale obdivují nečekaného hrdinu Gonçala Ramose, který poslal výběr Seleção do čtvrtfinále mistrovství světa hattrickem. CR7 přihlížel z lavičky a byť se občas pousmál, trenér Josef Csaplár pro CNN Prima NEWS říká: „Viděl jsem tam smutek. Ne naštvanost, podrážděnost nebo zlost.“

Vízek ke katarským pravidlům: Potyčky budou i bez piva, odhalená ňadra bych nezakazoval

Neděle v Kataru nabídla první fotbalovou ochutnávku. Až od pondělí by se v kontextu mistrovství světa mělo mluvit především o tom, co se děje na trávníku. Doposud to byly kontroverze a zase kontroverze. Za ty může především fakt, že se šampionát koná ve velmi konzervativním emirátu s mnoha – z evropského pohledu – nezvyklými pravidly. I na toto téma mluvili v pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS Ladislav Vízek a Roman Bednář.

Vízek o Plzni ve skupině smrti: Nevadí, že bude pro obry potravou. Její příběh je krásný

Viktoria Plzeň byla předhozena majestátním evropským lvům. Chtě nechtě se počítá s tím, že ve slavné Lize mistrů budou pro Bayern Mnichov, Barcelonu a Inter Milán fotbalisté ze západu Čech chutnou kořistí. Podle Ladislava Vízka to není důležité. Nemají co ztratit a splní si sny. „Podle mě nemohli dopadnout lépe. A vůbec mi nevadí, že budou pro obry potravou,“ zmiňuje bývalý československý reprezentant pro CNN Prima NEWS.

Letos to cinkne. Známé osobnosti před mistrovstvím světa v hokeji favorizují Čechy

Přivezou čeští hokejisté po dlouhých letech čekání konečně medaili? Jako před každým mistrovstvím světa, i tentokrát jsou očekávání veliká. Kvůli válečné agresi na Ukrajině se navíc letos turnaje nezúčastní reprezentace Ruska, která by patřila k favoritům, a také Běloruska. Jak si podle osobností z kulturního i sportovního světa Češi povedou?

Aby nehrál Hložek? Hloupé. Ohledně šancí na MS je Vízek před koncem kvalifikace skeptický

Hlavně, ať hraje Hložek. Trenér Jaroslav Šilhavý musí mít jasnou představu o tom, na jaké hráče může dál sázet. To je vzkaz Ladislava Vízka před závěrečnou fází fotbalové kvalifikace na mistrovství světa. Českou reprezentaci čekají v nejbližších dnech zápasy s Walesem a Běloruskem. Z hlediska šancí na místenky na šampionátu tato utkání ale moc neřeší. Mohou pouze ukázat, jestli si národní tým místo na MS zaslouží.

Některé billboardy fascinují svou blbostí. Nejlepší hlášky z Co Čech, to politik!

Hosté čtvrtečního pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS probrali volební kampaň, migraci, pravidla pro předjíždění cyklistů i sňatky homosexuálů. Padaly přitom hlášky o „fascinující blbosti billboardů“, „divokých“ Pirátech či „maglajsu v hlavě“. Diskutovali fotbalový internacionál Ladislav Vízek, právník Tomáš Sokol a politický komentátor Roman Joch.

Právník Sokol o „Husté dvojce“ Maláčová–Stropnický: Ještě že mám zbraň

Velmi ostrou kritiku si vysloužila „Hustá dvojka“, tedy ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD) a její spolukandidát do Sněmovny Matěj Stropnický (za ČSSD), od hostů pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS. Známého právníka Tomáše Sokola dvojice politiků svým videem přesvědčila podle jeho slov nanejvýš o tom, že je rád, že je držitelem zbraně. Proti duu Maláčová–Stropnický se vyjádřili i bývalý fotbalista Ladislav Vízek a politický komentátor Roman Joch.