CNN Prima News Laďka Něrgešová

Laďka Něrgešová

Výpis příspěvků ke štítku „Laďka Něrgešová“

Sledujte Hlavní zprávy: Jak reagují uprchlíci na přesun z Hlavního nádraží v Praze?

12. května 2022 18:33

Stanové městečko v pražské Troji, které bude sloužit k ubytování romských uprchlíků, je připravené k nastěhování. Jeho výstavbu zařídili na žádost ministerstva vnitra pražští hasiči a dobrovolní hasiči ze středních Čech. Organizuje se už přesun uprchlíků z Hlavního nádraží? Sledujte od 18.55 Hlavní zprávy na Primě a CNN Prima NEWS.

Za vysvědčení si koupím největší dort. Letos je i vizitkou rodičů, říká Něrgešová

30. června 2021 13:49

Jestli žáci zvládli 30 procent a ti šikovnější třeba 50 procent učiva daného školního roku, je to podle moderátorky pořadu Showtime Laďky Něrgešové ještě optimistický náhled. „Mám pocit, že se známky ldávají za to, jestli máš při distanční výuce zapnutou kameru, jestli do chatu nepouštíš porno a jestli plníš ty neuvěřitelné hromady úkolů, s kterými ti musí pomáhat rodiče,“ uvedla k právě skončenému školnímu roku.

Sympatické karaoke a hluboký podprůměr. Hejma se pustil do zpívajícího exministra Vojtěcha

10. října 2020 23:27

Bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch byl při první vlně koronavorivé pandemie mnohým trnem v oku. Vojtěch rád zpívá a před lety prošel i pěveckou soutěží. Někteří mu vyčítali, že vstoupil do politiky místo toho, aby zůstal u zpěvu. Po odchodu z ministerské pozice zazpíval v Show Jana Krause televize Prima a opět se někomu nezavděčil.

Showtime má novou moderátorskou posilu. Laďku Něrgešovou doplní Iva Kubelková

2. října 2020 11:24

Televizní magazín o životě slavných přivítá novou moderátorku! V pondělí 5. října diváci poprvé uvidí v pořadu SHOWTIME herečku a zpěvačku Ivu Kubelkovou, která tak v moderátorském týmu doplní Laďku Něrgešovou. Iva Kubelková se k moderování showbyznysového pořadu na Primě vrací po pěti letech, dříve moderovala pořad TOP STAR magazín.