reklama
CNN Prima News Libor Bouček

Libor Bouček

Výpis příspěvků ke štítku „Libor Bouček“

Křest knihy by bez Gotta byl smutný. Proto jsme vymysleli něco speciálního, říká Bouček

14. července 2021 18:31

Křest autobiografie Karla Gotta Má cesta za štěstím by byl bez toho nejdůležitějšího smutný, myslí si moderátor CNN Prima NEWS Libor Bouček. S manželkou slavného zpěváka Ivanou Gottovou proto našli originální způsob, jak nově vydanou knihu představit. Vzniklo půlhodinové video, kde osm mužů spojených s Karlem Gottem četlo úryvky z jeho díla. Kniha vyšla ve středu 14. července při příležitosti zpěvákových nedožitých 82. narozenin.

Iva Kubelková a Libor Bouček zakončili akci Prima šetří Prahu

17. května 2021 14:32

Den Země, který se každoročně slaví 22. 4., odstartoval kampaň s názvem Prima šetří Prahu. Do té se zapojili známé tváře TV Prima včetně Ivy Kubelkové a Libora Boučka. Každý ze zmíněných po dobu sedmi dnů ke své dopravě po Praze, kde je potřeba vlastního automobilu a nedá se dojít pěšky či městskou dopravou, používali elektromobil značky Mercedes Benz EQA. Teď je kampaň u konce. Kolik emisí CO2 ježděním elektromobilem uspořili?

F1 jde mladému publiku naproti. Hamilton je Federerem motorsportu, říká Bouček

7. května 2021 18:19

Ti, co na formuli 1 před lety zanevřeli nebo ji nesledovali nikdy, si ke královně motorsportu poslední dobou opět – nebo poprvé – nacházejí cestu. Nový pohled na celou věc dodal seriál Drive to Survive z dílny streamovací platformy Netflix. I o vlivu poutavého zpracování šampionátu F1 byl podcast speciál na CNN Prima NEWS s Jakubem Burianem, Jiřím Šléglem a Liborem Boučkem.

Z lahve do lahve. Mattoni přichází s unikátním systémem recyklace vlastních obalů

3. května 2021 13:21

Společnost Mattoni 1873, přední český výrobce minerálních vod, přichází s revolučním projektem recyklace plastových lahví. Použila totiž jen ty vlastní, které se jí vrátily díky spolupráci s on-line prodejcem potravin. A díky tomu Mattoni již získala certifikát GreenCircle Closed Loop Product, který potvrzuje uzavření cirkulární recyklační smyčky materiálu.

Libor Bouček, Iva Kubelková, Petr Vágner nebo Václav Janata! Prima šetří Prahu v plném proudu

30. dubna 2021 07:05

Prima šetří Prahu – to je projekt FTV Prima, do kterého se minimálně na následující čtyři týdny zapojily hvězdy, jako je Petr Vágner, Václav Janata, Libor Bouček a Iva Kubelková. Každý ze zmíněných bude po dobu sedmi dnů ke své dopravě po Praze tam, kde je potřeba vlastního automobilu a kam se nedá dostat pěšky či městskou dopravou, používat elektromobil značky Mercedes Benz EQA. Sledujte, jak lze touto cestou pomoci našemu hlavnímu městu.

Bouček vybral nevěstu pro svého syna. Poslal mu vzkaz, který si má pustit v dospělosti

11. března 2021 18:15

Libor Bouček v Show Jana Krause prozradil, jakou oklikou se dostal k moderování, i to, koho vybral synovi za manželku. Kraus se totiž nedávno stal dědečkem a právě na to, že by se jeho vnučka stala Boučkovou snachou, si dělá novopečený tatínek zálusk. Příchod nových členů rodiny řádně oslavily – stejně jako to chtějí udělat s plánovanou svatbou.

reklama