CNN Prima News Libor Bouček

Libor Bouček

Výpis příspěvků ke štítku „Libor Bouček“

Hrajte s námi o vstupenky na nezapomenutelný Disney100: Koncert

Máme pro vás tematickou soutěž. Vyhrajte dvě vstupenky na výjimečný večer s koncertem slavné hudby z filmů ze Studia Walta Disneyho a promítáním ikonických scén z filmů na obrovské obrazovce, kterým Vás provede Libor Bouček. Disney100: Koncert už příští pondělí 16. října v pražské O2 areně. Spolu s Hollywood Sound Orchestra, pěveckým sborem a zahraničními solisty vystoupí také Monika Absolonová, Jan Bendig nebo hvězda z našeho seriálu ZOO Míša Tomešová. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku níže. Přejeme vám hodně štěstí!

Slovenská volební noc. Reportéři ve štábech i názory expertů. Podívejte se na Speciál CNN Prima NEWS

Sousední Slovensko si volilo své zástupce do parlamentu po extrémně dramatické kampani a CNN Prima NEWS je u toho. Před 23. hodinou se uzavřely volební místnosti a CNN Prima NEWS nabídla komplexní zpravodajský servis srovnatelný s parlamentními či prezidentskými volbami v Česku. Na Slovensko zamířilo pět reportérů, kteří sledovali situaci přímo v centru dění v nejexponovanějších volebních štábech. Diváci mohli od sobotních 20:15 do nedělních 6:00 sledovat speciální volební studio. Volební nocí je provedli moderátoři Terezie Tománková, Petr Suchoň, Petr Převrátil a Libor Bouček, který se po pauze vrátí na obrazovky CNN Prima NEWS.

Prima slaví 30. narozeniny: Ušli jsme dlouhou cestu, říká Singer. Na co se můžete těšit?

Prima slaví 30 let, díky zrodu CNN Prima NEWS před třemi lety skupina vykročila i na pole kontinuálního zpravodajství. Podle generálního ředitele televize Prima Marka Singra byl ale rozjezd kanálu velmi náročný. „Zvenku to možná vypadá, že udělat zpravodajskou stanici znamená roztáhnout zprávy, ale je to úplně jiné zvíře,“ uvedl v Novém dni. Televizi, které se daří stále lépe, popřál dalších minimálně 60 let.

Převlékání za ženu? Jsi frajer, stojí Burešová za Brzobohatým. Kuchařová to od umělců schytala

Ondro, konečně. Já bych tak dlouho mlčet nevydržela. Tímto vyjádřením podpořila hudebníka a herce Ondřeje Brzobohatého kolegyně Eva Burešová. A přidávají se k ní další. Reagují tak na umělcův rozhovor, v němž komentoval šokující tvrzení své exmanželky Taťány Kuchařové v církevní žalobě kvůli rozvodu, již údajně poskytla novinářům. Ve své reakci přiznal, že se rád převléká do různých kostýmů – i ženských, s jeho sexualitou to však nemá nic společného.

Máme rádi Česko startuje speciálem: Vědomosti poprvé porovnají české a slovenské celebrity

Nejoblíbenější zábavná show televize Prima, Máme rádi Česko, letos slaví již desáté narozeniny. Novou sérii vysílání zahájí speciálním „federálním“ dílem, ve kterém své znalosti Československa změří české i slovenské hvězdy Ewa Farna, Soňa Norisová, Martin Chodúr, Marián Čekovský, Jaro Slávik nebo Mišo Hudák. Premiérových 13 dílů sledujte každý pátek ve 20:15 na Primě.