CNN Prima News Libor Bouček

Libor Bouček

Výpis příspěvků ke štítku „Libor Bouček“

Pasta efekt obdivují Šlégr i Bouček: Nic jiného nešlo čekat. Hlavně ale přišla obětavost

20. května 2022 15:36

Pozitivní energií, především po fiasku s Rakouskem, oplýval čtvrteční zápas české hokejové reprezentace na mistrovství světa proti Lotyšsku. Hlavním faktorem, který zvrátil nedobrou náladu, byl David Pastrňák. „Přinesl uvolněnost po zápase, po kterém jsme všichni mohli mít hlavy dole a přemýšlet, co bude dál,“ řekl v pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS Jiří Šlégr.

Prima v kampani #Nepřetáčej vysvětluje divákům, proč je reklama pro komerční TV zásadní

28. dubna 2022 00:10

Skupina Prima spouští od května komunikační kampaň #Nepřetáčej, která divákům vysvětluje, proč jsou příjmy z reklam pro komerční televize zcela zásadní. Jedná se totiž o hlavní zdroj financování výroby pořadů. Projekt #Nepřetáčej navazuje na plošné zavedení omezení přetáčení reklamy, které bude od 1. června 2022 platit na všech kanálech Primy v rámci odloženého (zpětného) sledování pořadů u diváků, kteří sledují televizi přes internet (IPTV).

Budete potřebovat hlídání? Dejte vědět. Hvězdy šoubyznysu gratulují Marešovým k miminku

11. března 2022 08:16

Leoš Mareš teprve před několika hodinami oznámil, že s manželkou Monikou přivítali na svět vytouženého potomka, a už se začaly sypat gratulace. K novorozené holčičce zamilovanému páru pogratulovali jeho kolegové Patrik Hezucký, Libor Bouček i Kateřina Říhová. Hodně zdraví miminku i novopečené mamince popřály také tisíce fanoušků.

Iniciativ na pomoc Ukrajině existuje řada. Pořád to ale nestačí, říká Bouček

4. března 2022 14:11

Už tuto neděli proběhne v pražském Foru Karlín benefiční Koncert dětem Ukrajiny. Pořádá ho skupina Prima ve spolupráci s Českým červeným křížem a vybrané finanční prostředky poputují do ukrajinských dětských nemocnic. Večerem diváky provede oblíbený moderátor Libor Bouček. Podle jeho slov se můžete těšit na neobvyklé seskupení hostů.

Jágr si k oslavě padesátky pozval na Primu svoje ex. Detaily speciálu prozradil Bouček

7. února 2022 07:42

Legenda českého hokeje Jaromír Jágr brzy oslaví padesátiny. K této příležitosti natočila televize Prima jako jediná s oslavencem speciální show Máme rádi Jardu! V adaptaci oblíbeného zábavného pořadu oslaví své kulatiny po boku přátel, ale i bývalých partnerek – Ivy Kubelkové a Inny Puhajkové. Ty prošly jeho výběrem a společně usilovali o sladkou odměnu. Speciál stanice Prima uvede v pátek 11. února v hlavním vysílacím čase, tedy ve 20:15.