reklama
CNN Prima News Liverpool

Liverpool

Výpis příspěvků ke štítku „Liverpool“

Rodina před Štědrým dnem pohřbila ubodanou 12letou dívku. Rakev zdobily dojemné snímky

23. prosince 2021 17:28

Ve čtvrtek se v Liverpoolu konal pohřeb dvanáctileté Avy Whiteové, která byla na konci listopadu ubodána při svátečním rozsvícení vánočního stromu v centru Liverpoolu. Pozůstalí vzpomínali na dívku v oblečení s potisky v podobě jejích fotografií a rakev ozdobili rodinnými snímky. Vyšetřovatelé obvinili z vraždy čtrnáctiletého chlapce.

Exploze v Liverpoolu: Hrdinný taxikář odvrátil katastrofu, atentátníka zamkl v autě

14. listopadu 2021 23:23
Aktualizováno

Britská policie vyšetřuje výbuch taxíku před ženskou nemocnicí v Liverpoolu. K incidentu došlo v neděli v dopoledních hodinách. Zemřel jeden člověk, další skončil se zraněními v nemocnici. Podle informací médií taxikář uzamkl v autě sebevražedného atentátníka. V souvislosti s případem byli na základě protiteroristického zákona zatknuti tři muži.

Ženy se při Velké pardubické prosadily rychleji než při Velké národní v Liverpoolu

12. dubna 2021 19:44

Irská žokejka Rachael Blackmoreová přepsala v sobotu dějiny, když jako první žena v historii vyhrála nejprestižnější překážkový závod na světě Velkou národní, která se jezdí od roku 1839 v britském Liverpoolu. Napodobila Marii Immaculatu Brandisovou, jedinou ženskou vítězku nejvyhlášenějšího kontinentálního dostihu Velké pardubické z roku 1937.

reklama