CNN Prima News Liverpool

Liverpool

Výpis příspěvků ke štítku „Liverpool“

Ztráta chuti, čichu nebo dušnost ustoupily. Vědci popsali nové nejčastější příznaky covidu

7. ledna 2023 21:16

Čína poprvé od začátku pandemie otevře své hranice, svět se tak obává další vlny šíření nákazy koronavirem. Podle britského profesora Caluma Semplea z Liverpoolské univerzity se však není čeho bát. Objevilo se také pár nových příznaků covidu a většina z nich je odlišná od těch předchozích. Informovala o tom studie ZOE Health Study.

Vánoční oslavy skončily hospodskou střelbou. Útočník zasáhl čtyři lidi, jednu ženu zabil

25. prosince 2022 16:55

V areálu rušné hospody v anglickém městě Wallasey poblíž Liverpoolu došlo při vánočních oslavách ke střelbě. Útočník zabil jednu ženu a další tři muže postřelil, zranění utržilo i několik dalších lidí. Z místa činu se mu podařilo uniknout a policie po něm stále pátrá, případ zatím vyšetřuje jako vraždu.

Otřesný případ úmrtí dvouměsíčního chlapce. Rodiče ho „odklidili“ do kůlny, záchranářům lhali

14. prosince 2022 15:11

Liverpoolem otřásla tragická smrt dvouměsíčního chlapce. Rodiče ho měli „odklidit“ do kůlny, kde kvůli převrácení korbičky a následným nevhodným podmínkám nemohl dostatečně dýchat, což vedlo k jeho úmrtí. Ačkoliv se manželé snažili své fatální pochybení zamaskovat, soud má o jejich přístupu jasno, informuje web Mirror.

Bití, plivání i oběd na záchodě. Dívku šikanovali kvůli vzhledu, teď vyhrála soutěž krásy

22. října 2022 06:45

Angličanka Jessica Gagenová se stala Miss Anglie. V dětství ji přitom ostatní děti kvůli její barvě vlasů šikanovaly. Spolužáci jí uštědřovali rány pěstí, plivali na ni, házeli po ní věcmi, a dokonce ji i popálili. Šestadvacetiletá modelka bude svou zemi reprezentovat také v mezinárodní soutěži Miss World.

Norské monstrum si dělá srandu z Premier League. Rekordy zničí, jen je otázka kdy

8. října 2022 06:37

Dva anglické fotbalové velkokluby si před sezonou pořídily ten nejluxusnější útočný materiál. Ihned se rozjely diskuze o tom, jestli je vítězem Manchester City s nákupem jménem Erling Haaland, nebo Liverpool s Darwinem Núñezem. Na plné čáře zatím vítězí Citizens a jejich mohutný Nor. A může se postarat o sezonu, kterou Premier League nepamatuje.

Británii šokovala smrt malé Olivie. Útočník ji zastřelil v domě přímo před zraky matky

24. srpna 2022 13:41

Velká Británie je v šoku ze smrti 9leté holčičky, kterou v liverpoolském domě zabil zatím neznámý střelec. Ten rovněž postřelil její matku. K tragické události došlo zřejmě nešťastnou náhodou. Do bytu nejdříve násilím vtrhnul neznámý muž, kterého jiný muž se zbraní pronásledoval a střílel po něm už na ulici. Střelec pokračoval v palbě i uvnitř domu, nehledě na 9letou Olivii a její matku. Obě zasáhl, dívku smrtelně. Policie oznámila, v souvislosti s incidentem zadržela jednoho podezřelého.

Za pivo na fotbale v Anglii platí i 210 korun. Za kolik si půllitr dají čeští fanoušci?

22. srpna 2022 06:33

Za necelý půllitr piva 210 korun? Taková suma je pro anglický West Ham na olympijském stadionu neúnosná, a proto vyhlásil provozovateli válku. Vždyť i po nynějším zlevnění fanoušci pijí dvakrát dražší zlatavý mok než třeba v Liverpoolu nebo Manchesteru, a to parta kolem Tomáše Součka a Vladimíra Coufala aktuálně po dvou porážkách dřepí v suterénu tabulky.

Anglie zoufá nad vetřelci na trávníku. Idioti, co když hráče pobodají? bojí se legendy

24. května 2022 06:13

Kolébku fotbalu v posledních dnech trápí jeden problém. A to jsou fanoušci, kteří se po jistotě záchrany, postupu nebo zisku titulu vydají přímo na trávník. V Anglii by nepadala ostrá slova, pokud by si lidé jen užívali euforii. Ale když se rozhodnou napadnout hráče či trenéra, trpělivost dochází. Naposledy zaplavili pažit příznivci Manchesteru City. A ani na Etihad Stadium se oslavy neobešly bez incidentu. Dříve se podobný incident odehrál při záchraně Evertonu nebo ve druhé lize.

Brutální vražda 12leté dívky. O dva roky starší chlapec ji ubodal kvůli sporu o video

11. května 2022 14:47

Brutální vraždu z loňského listopadu v současnosti řeší soud v Liverpoolu. Dvanáctiletá Ava oslavovala s přáteli, tancovala a pila trochu alkoholu, když si všimla, že ji jiná skupinka natáčí na sociální síť Snapchat. Když se rozhodla jednoho z chlapců konfrontovat – ptala se, proč to dělá, a žádala, aby video smazal – bodl ji nožem do krku. Následkům zranění podlehla.