CNN Prima News Liverpool

Liverpool

Výpis příspěvků ke štítku „Liverpool“

Trojité utrpení Laury: Přítel zavraždil dvě jejich malé děti, další miminko matce vzala nemoc

Už trojitou ztrátou si za svůj život musela projít třicetiletá Laura Grayová z Velké Británie. V roce 2013 její tehdejší přítel zavraždil jejich třítýdenní dceru Ruby, aby osm měsíců nato zardousil 21měsíčního syna Logana. Co ve skutečnosti Jordan Monaghan provedl svým dětem, se ale přišlo až o roky později. Grayová se od té doby znovu zamilovala a v srpnu minulého roku porodila s novým partnerem dceru Hallie. Radost se však změnila v utrpení: dívence byla diagnostikována vzácná porucha ledvin. Ve čtyřech měsících svůj boj prohrála.

Hrozivá nehoda na anglické dálnici: Zemřela 14letá dívka a řidič, zraněné jsou desítky dětí

Na dálnici M53 u Liverpoolu na severozápadě Anglie se v pátek ráno převrátil autobus plný školáků, při nehodě zemřel řidič a čtrnáctiletá dívka. V autobuse bylo dohromady 54 cestujících, převážně žáků dvou středních škol z města West Kirby. Mluvčí záchranné zdravotnické služby podle webu BBC uvedla, že dvě z dětí skončily v nemocnici s vážnými zraněními, dalších osm je hospitalizováno s lehčími zraněními.

Český škorpion zabíjel v Británii. Samopal si oblíbily gangy, při přestřelce zemřela žena

Vraha 26leté Angličanky Elle Edwardsové soud v pátek poslal do vězení na doživotí, píše web stanice BBC. Žena se stala obětí střetu mezi dvěma liverpoolskými gangy loni na Štědrý den, když seděla s přáteli před hospodou. Britská bulvární média píší, že Edwardsovou usmrtily dvě kulky ze samopalu vzor 61 známého jako Škorpion české výroby, který je u britských gangů stále populárnější.