reklama
CNN Prima News Maccabi Haifa

Maccabi Haifa

Výpis příspěvků ke štítku „Maccabi Haifa“

Slavia skolila Maccabi Haifa. Gólem Kuchty se v Konferenční lize posunula na druhé místo

4. listopadu 2021 22:54

Po dvou prohrách v Evropské konferenční lize v řadě se fotbalisté Slavie Praha vrátili na vítěznou stezku. Doma v Edenu oplatili Maccabi Haifa říjnovou porážku z Izraele – „sešívaní“ vyhráli 1:0 díky gólu útočníka Jana Kuchty ze 49. minuty. Tým trenéra Jindřicha Trpišovského se tak vyšvihl nad čtvrtečního soupeře v tabulce a momentálně drží druhé postupové místo.

Tvrdíka rozzuřil přistup hráčů. Nechápou, co znamená hrát za Slavii, vyčítá jim

22. října 2021 15:11

Před dvěma roky bavila fotbalová Slavia Praha svou hrou na domácí scéně i ve skupině Ligy mistrů. I když nenasbírala příliš bodů, dokázala pořádně zavařit gigantům – Barceloně, Interu Milán i Dortmundu. Nyní je totální nadvláda v české lize pryč a v Evropě bojují „sešívání“ až v nejméně prestižní Konferenční lize, a ještě k tomu neúspěšně. Tým trenéra Jindřicha Trpišovského se sice potýká s rozsáhlou marodkou, i tak klubový boss Jaroslav Tvrdík po prohře s Maccabi Haifa naštvaně mluví o tom, že hráči nechápou, „co znamená hrát za Slavii“.

Hašek: Jak za komunistů, dehonestovali mě, tvrdí fotbalista o sporech se Spartou

15. září 2020 20:42

V zimní přestávce sezony 2018–2019 se vrátil do mateřské Sparty Praha. Pokud by však mohl fotbalista Martin Hašek mladší cestovat časem, zůstane v Ďolíčku u Bohemians. Spolupráce s letenskými se totiž rychle zvrhla v pořádnou šlamastyku. Vše vyústilo v jednostranné vypovězení profesionální smlouvy, které podal sám záložník. Kvůli tomu vede s klubem soudní spor. Teď se Hašek poprvé k celé kauze vyjádřil pro web Aktuálně.cz.

reklama