CNN Prima News Madeleine McCannová

Madeleine McCannová

Výpis příspěvků ke štítku „Madeleine McCannová“

Spekulace okolo „polské Maddie“. Může to být Sabrina, odkazují lidé na další děsivý příběh

3. března 2023 11:45

Podobnost mezi pohřešovanou Madelaine „Maddie“ McCannovou a Polkou Julií Wandeltovou nevidí ani uživatelé sociálních sítí, kteří její případ bedlivě sledují. Někteří z nich ovšem poukazují na fakt, že si je mladá žena až příliš podobná s jinou ztracenou dívkou, a to Sabrinou Aisenbergovou, která měla být unesena ze svého domu na Floridě v roce 1997, když jí bylo pouhých pět měsíců.

Další naděje pohasla. Zdrcená rodina „polské Maddie“ vyvrací souvislost s pohřešovanou dívkou

1. března 2023 13:32

Že by mladá Polka Julia Wendeltová – která vystupuje také pod jménem Faustyna nebo Wendellová – měla být pohřešovanou Madelaine „Maddie“ McCannovou, vylučuje její rodina i policie. Příbuzní poukazují na to, že dívka využívá ohromného nárůstu popularity a touží po další pozornosti. Údajně by měla trpět i psychickými problémy.

Nový krok v případu zmizelé tříleté Madeleine: Německý soud vydal zatykač na podezřelého

28. listopadu 2022 20:13

Německý soud vydal nový zatykač na muže, který je podezřelý, že před 15 lety stál za velmi sledovaným případem zmizení tříleté Madeleine McCannové na rodinné dovolené v Portugalsku. Pětačtyřicetiletý Christian Brückner je teď sice ve vězení, ale úřady se podle agentury AP obávají, aby se nedostal na svobodu, než bude moci být souzen v dalších obdobných případech.

Zvrat v případu zmizení tříleté Madeleine. Německá prokuratura ukázala na podezřelého

11. října 2022 18:31

Státní zastupitelství v německém Braunschweigu obžalovalo 45letého Němce z několika sexuálních deliktů, které podle nich spáchal v Portugalsku mezi lety 2000 a 2017, napsala v úterý agentura Reuters. Muž je také podezřelým v případu zmizení tříleté britské dívky Madeleine McCannové, která byla unesena z pokoje prázdninové vilky v portugalském přímořském letovisku Algarve v roce 2007.

Rodiče zmizelé Maddie odškodné nedostanou. Ve Štrasburku se bránili proti pomluvě

20. září 2022 22:43

Rodiče Madeleine McCannové prohráli spor u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku. Holčička jako tříletá zmizela v roce 2007 na společné dovolené v Portugalsku. McCannovi si stěžovali na rozhodnutí portugalského nejvyššího soudu, který zamítl odškodné za pomluvu kvůli výrokům portugalského vyšetřovatele. Podle něj dívka zemřela nešťastnou náhodou, rodiče to utajili a tvrdili, že byla unesena. Informoval o tom web The Guardian.

Máme podezřelého, tvrdí Portugalsko. Kdo před 15 lety unesl Maddie McCannovou?

22. dubna 2022 21:34

Portugalská prokuratura má podezřelého v případu zmizení tříleté britské dívky Madeleine „Maddie“ McCannové v roce 2007. Jeho jméno nezveřejnila, podle deníku The Guardian nicméně sdělila, že byl identifikován ve spolupráci s německými úřady. Ty už před dvěma lety uvedly, že jako podezřelého vyšetřují tehdy třiačtyřicetiletého Němce.