reklama
CNN Prima News Mallorca

Mallorca

Výpis příspěvků ke štítku „Mallorca“

Turista se popral s číšníkem kvůli steaku. Pobodali se a skončili v nemocnici

27. srpna 2021 22:54

Zpočátku romantická večeře skončila s bodnými zraněnými. Britský turista se měl v letovisku Can Picafort poprat s číšníkem jedné z místních restaurací. Podle svědků se mu nelíbila kvalita steaku, který si objednala jeho partnerka. Po zuřivé hádce se následně vrhl s nožem na číšníka, za nejasných okolností ale sám skončil s vážnými bodnými ranami v nemocnici, informoval britský web The Sun.

Finančně vyčerpávající léčba Schumachera. Rodina legendy musí rozprodat majetek

22. dubna 2021 05:58

Je to více než sedm let, co sedminásobný mistr světa ve formuli 1 Michael Schumacher utrpěl fatální úraz při lyžování ve francouzských Alpách. Přežil, každopádně na jeho zdravotní stav je vyhlášeno embargo a na veřejnost se vždy dostanou jen kusé informace, které naznačují, že návrat do normálního života je takřka nemožný. Jisté je, že léčba stojí skutečně hodně peněz a ty začínají docházet i rodině legendy motorsportu.

Olga Menzelová exkluzivně: Jirka tady pořád je. Po porodu Alberta jsem šla na pouť

13. ledna 2021 20:16

Manželka zesnulého režiséra Jiřího Menzela Olga se nyní na nějakou dobu stáhla do ústraní a rozhovory moc nedává. Redaktorku pořadu SHOWTIME na CNN Prima NEWS ale přijala, a tak přinášíme exkluzivní rozhovor. Zavzpomínala na svého muže a jejich 22 společných let na místě, kam se opravdu jen tak někdo nepodívá. S manželem měli krásný vztah s vlastními pravidly.

Schumacher byl přemístěn do vily za 730 milionů. Neurochirurg mu moc šancí nedává

29. září 2020 16:20
Aktualizováno

Bývalý pilot formule 1 a sedminásobný mistr světa Michael Schumacher má nový domov pro svoji náročnou rekonvalescenci. Už se nadále neléčí ve Švýcarsku, ale na španělském ostrově Mallorca. Podle španělských médií nyní leží v honosném sídle, které dříve patřilo majiteli fotbalového Realu Madrid Florentinu Pérezovi. Schumacher se zotavuje z fatální nehody na lyžích. Podle uznávaného neurochirurga se už nikdy plně neuzdraví. O jeho zdravotním stavu promluvila také modelka a exmanželka Flavia Briatoreho Elisabetta Gregoraciová.

reklama