reklama
CNN Prima News manželství

manželství

Výpis příspěvků ke štítku „manželství“

Diana podváděla Charlese jako první. Bývalý princeznin bodyguard popsal, čeho byl svědkem

29. listopadu 2021 13:53

Za rozpadem manželství Diany a Charlese, které na začátku devadesátých let šokovalo celý svět, stála údajně princezna. Televizi CNN to v neděli řekl její bývalý bodyguard Allan Peters. V interview tvrdil, že to nebyl Charles, kdo jako první porušil manželský svazek, ale právě Diana, která navázala vztah s jiným tělesným strážcem.

Společná kasa je minulostí. Téměř pětina Čechů má před partnerem tajemství ohledně peněz

27. listopadu 2021 08:42

Tajemství týkající se peněz má před partnerem nebo partnerkou 18 procent Čechů. Častěji jsou to muži než ženy, nejvíce ve věku 35 až 44 let se základním nebo středoškolským vzděláním a z menších obcí od 1 000 do 1 900 obyvatel. Vyplývá to z průzkumu, který agentura NMS Market Research uskutečnila pro Raiffeisenbank mezi více než tisícovkou respondentů.

Třetí svatbě se nebráním, říká dvakrát rozvedená Pazderková. Žádost o ruku zatím nedostala

21. listopadu 2021 06:51

Se svým partnerem Hynkem je známá stand-up komička Iva Pazderková téměř šest let. Poznali se během natáčení hudební show, a jak sama přiznává, je to její zatím nejdelší vztah. Přestože už má za sebou dvě nevydařená manželství, novému sňatku se nebrání. Vzkázala to přímo svému příteli. Žádost o ruku ale zatím nedostala, přiznala v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

Žbirkova Katka dojala fanoušky velmi osobním dopisem. Miro ji nepřestával překvapovat

20. listopadu 2021 18:41

Zpěvák Miro Žbirka neukazoval romantickou duši jen ve své tvorbě, ale i v osobním životě. Dokládá to jeden z milostných dopisů, který po jeho smrti zveřejnila vdova Kateřina Žbirková. S legendárním umělcem, který 10. listopadu podlehl zápalu plic, se v pátek lidé rozloučili ve strašnickém krematoriu. Celý pohřeb organizovala právě Žbirková, s níž byl zpěvák ženatý více než 30 let a měl s ní dvě děti.

S manželem zavraždili své děti. Magda Goebbelsová ale dříve nosila Davidovu hvězdu

11. listopadu 2021 15:40

Jméno Magda Goebbelsová je asi málokomu zcela neznámé. Spolu s manželem, nacistickým ministrem propagandy Josephem Goebbelsem, zavraždili svých šest dětí. Řada detailů už ale tak známých není. Například to, že podporovala vznik izraelského státu, nosila Davidovu hvězdu a byla buddhistkou. Co stálo za proměnou ženy, která se narodila přesně před 120 lety?

Zástupy milenek mého muže mě neděsí, tvrdí Saudková. Moji nevěru by ale sám nesnesl

8. listopadu 2021 18:55

Že známost s o 45 let starším fotografem Janem Saudkem skončí manželstvím, nečekala ani samotná Pavlína Saudková. Přestože jejich vztahu zprvu vůbec nevěřila, jsou spolu už 17 let a vychovávají tři děti. „Zástupy milenek mě nikdy neděsily, jinak bych vzala nohy na ramena a utekla,“ uvedla v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS Saudková.

Milující otec šesti dětí náhle zemřel. Jejich matka prosí o pomoc se školou i bydlením

29. října 2021 00:14

Manžel se ráno vzbudil a s úsměvem na tváři plánoval společný výlet. Z ničeho nic ale dostal silné bolesti hlavy, během chvilky upadl do bezvědomí a zastavilo se mu srdce. Tak vypráví tragickou událost jeho žena Michaela Buriánová, maminka šesti dětí, se kterými zůstala sama. Kvůli rodinné tragédii teď prosí o finanční pomoc například s nákupem školních pomůcek nebo se zajištěním bydlení.

Byla dlouholetou milenkou Masaryka. Sám prezident popsal jejich intimní sblížení

28. října 2021 07:30

Prvního prezidenta československé republiky Tomáše Garrigua Masaryka si často představíme jako staršího pána sedícího za pracovním stolem, případně na koni. Že by mohl takový člověk jako Masaryk i v pokročilém věku udržovat milenecký vztah, se zdá být nepravděpodobné. Opak je ale pravdou. Prezident několik let udržoval intimní vztah se spisovatelkou, publicistkou a veřejnou aktivistkou Oldrou Sedlmayerovou.

reklama