CNN Prima News manželství

manželství

Výpis příspěvků ke štítku „manželství“

Herečka Smutná opustila manžela kvůli ženě. Vysloužila si přezdívku, kterou nemůže vystát

25. listopadu 2022 06:22

Herečka Jitka Smutná se v ČR stala první veřejně známou ženou, která učinila coming out, tedy zveřejnila svoji sexualitu, a přiznala, že žije se ženou. Učinila tak ve svých šedesáti letech po třicetiletém manželství s Jaromírem Nekudou, s nímž má dvě děti. Jak to přijal její muž, rodina a kolegové? A co ji v souvislosti s homosexuální orientací trápí nejvíce?

Smutný osud Marie Poledňákové. Těžký úraz, práce u lisu a muž, co ji nechal na holičkách

8. listopadu 2022 16:42

S tebou mě baví svět, Jak vytrhnout velrybě stoličku, Jak dostat tatínka do polepšovny, Líbáš jako bůh, Líbáš jako ďábel... To je jen stručný výčet nejslavnějších filmů režisérky Marie Poledňákové, která zemřela ve věku 81 let. Zatímco v kariéře se jí velmi dařilo, v soukromí takové štěstí neměla.

Povinností manželů je mít sex, tvrdí senátorka Kovářová. Za svůj výrok čelí ostré kritice

29. října 2022 22:03

Čerstvě zvolená senátorka Daniela Kovářová čelí na sociálních sítích kritice i posměchu za své nedávné výroky o manželství. Podle Kovářové totiž z občanského zákoníku vyplývá, že manželé mají zákonnou povinnost a také právo spolu provozovat sex. Kritici předkládají hned několik argumentů, že výklad bývalé ministryně spravedlnosti a advokátky se specializací na rodinnou problematiku je mylný.