CNN Prima News Marta Jandová

Marta Jandová

Výpis příspěvků ke štítku „Marta Jandová“

Svatbu jsme netajili, brání kamarádku zpěvačka Debbi. Co novomanželé během veselky nestihli?

22. srpna 2022 13:16

Jen měsíc před svatbou oblékla zpěvačka Debbi bílé šaty a natočila nový videoklip s názvem V dobrým i zlým. Nové video nakonec zveřejnila několik dní poté, co si s partnerem Tomášem Chálkem řekla životní „ano“. Pro mnohé to bylo překvapení, protože sňatek ani jeden z partnerů veřejně neavizoval. Veselku „propálila“ až zpěvačka Marta Jandová na sociální síti. Debbi to ale své přítelkyni nemá za zlé.

Chodící řízky nechceme. Obchody končí s nákupy „rychlokuřat“, kampaň podporují celebrity

18. srpna 2022 11:19

Kampaň ochránců zvířat proti chovu „rychlokuřat“ již nese své ovoce. V návaznosti na ni se již některé obchody odhodlaly upustit od koupě této drůbeže, která je dle představitelů spolku OBRAZ chována v hrozivých podmínkách. Kampaň počítá i s podporou některých celebrit, jako je například zpěvačka Marta Jandová či herci Hynek Čermák s Václavem Neužilem. Naopak farmy zaměřující se na velkochov drůběže kritiku odmítají.

Soutěžte se Showtimem o deníček Marty Jandové Můj deník

16. prosince 2021 19:46

Nový rok se blíží a nebylo by na škodu si vzpomínky uchovat v deníku. Máme pro vás soutěž o jeden od Marty Jandové s názvem Můj deník, na jehož stránkách na vás čekají milá překvapení. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Miro Žbirka skončil na kapačkách, skolil ho zákeřný bacil. Posílejte mi energii, prosí

14. října 2021 18:54

Slavný slovenský zpěvák Miroslav „Meky“ Žbirka pořádně vyděsil své fanoušky, když ve středu dopoledne na sociálních sítích sdílel fotografii z nemocnice, kde se právě léčí se zákeřným bacilem. Hudebníka trápí zdravotními problémy již několik let. Údajně má problémy s dýcháním a v roce 2017 dokonce prodělal těžký zápal plic.

EXKLUZIVNĚ: Narozeninová písnička pro Jiřinu Bohdalovou. Kdo jí ve videoklipu přeje?

1. května 2021 10:00

První máj je lásky čas, proto se CNN Prima NEWS rozhodla zahájit tento měsíc láskyplným vzkazem. V pondělí 3. května chystáme speciální vysílání k devadesátým narozeninám Jiřiny Bohdalové. A nechybí ani speciální dárek –⁠ jedinečná narozeninová píseň, kterou pro oslavenkyni složil a napsal Petr Janda a ve spolupráci s TV Prima natočil videoklip.