CNN Prima News Marta Jandová

Marta Jandová

Výpis příspěvků ke štítku „Marta Jandová“

Exkluzivní rozhovor se Ztraceným: Poprvé o svatbě i koncertech. Co ho nejvíc dojalo?

Na koncerty Marka Ztraceného do Edenu dorazilo přes sto tisíc fanoušků, fotbalový stadion vyprodal hned třikrát. Své příznivce potěšil nejen pestrým výběrem hostů, ale také svatebním videem či vystoupením se synem. Na velkoplošné obrazovce se pak objevila také Hana Zagorová. Ztracený exkluzivně pro pořad Showtime popsal, co ho dojalo, a také vysvětlil, proč si od koncertování chce dát chvíli pauzu.

Vašek mě musel hodně dobývat, přiznala Havlová. Prozradila i prezidentova poslední slova

Dagmar Havlová Veškrnová prožila se svým druhým manželem Václavem Havlem krásných 14 let. Jak sama říká, s bývalým prezidentem si neuvěřitelně sedli, Havel ji okouzlil nesmírnou inteligencí a humorem. Když pak v roce 2011 umíral, byla mu neustále na blízku. V dokumentu Životní příběh, který o ní natočila redakce Showtimu, prozradila, jaká byla manželova poslední slova.

Svatbu jsme netajili, brání kamarádku zpěvačka Debbi. Co novomanželé během veselky nestihli?

Jen měsíc před svatbou oblékla zpěvačka Debbi bílé šaty a natočila nový videoklip s názvem V dobrým i zlým. Nové video nakonec zveřejnila několik dní poté, co si s partnerem Tomášem Chálkem řekla životní „ano“. Pro mnohé to bylo překvapení, protože sňatek ani jeden z partnerů veřejně neavizoval. Veselku „propálila“ až zpěvačka Marta Jandová na sociální síti. Debbi to ale své přítelkyni nemá za zlé.

Chodící řízky nechceme. Obchody končí s nákupy „rychlokuřat“, kampaň podporují celebrity

Kampaň ochránců zvířat proti chovu „rychlokuřat“ již nese své ovoce. V návaznosti na ni se již některé obchody odhodlaly upustit od koupě této drůbeže, která je dle představitelů spolku OBRAZ chována v hrozivých podmínkách. Kampaň počítá i s podporou některých celebrit, jako je například zpěvačka Marta Jandová či herci Hynek Čermák s Václavem Neužilem. Naopak farmy zaměřující se na velkochov drůběže kritiku odmítají.