CNN Prima News Martin Dvořák

Martin Dvořák

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Dvořák“

Kampaň Fialy a spol. za miliony? Vláda má optimismus šířit, ne si ho zaplatit, míní Schmarcz

Vláda premiéra Petra Fialy (ODS) čelí kritice z řad opozice i některých komentátorů za připravovanou propagační kampaň za 42 milionů korun. Komentátor Info.cz Martin Schmarcz CNN Prima NEWS řekl, že kabinet sice má šířit optimismus, ale ne si jej platit. Označil to za „špatný symbol“, který si Fialova vláda měla odpustit. Samotný konsolidační balíček je podle Schmarcze navíc nepovedený.

Parazit a nula? Ministr Dvořák si naběhl na vidle, Babišovi jsem fandil, říká Vondráček

Že expremiér Andrej Babiš (ANO) nazval ministra pro evropské záležitosti Martina Dvořáka (STAN) „parazitem“ a „nikým nevolenou nulou“? Druhý jmenovaný si pouze naběhl na vidle po svých výrocích. Tak komentoval roztržku mezi politiky místopředseda ANO Radek Vondráček ve vysílání Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Dvořák se ohradil, že těmito slovy se rozhodně nepřispěje ke kultivaci politické scény.

Babišova slova o nové totalitě? Strašná urážka a chucpe. Sám z komunismu těžil, říká Dvořák

Když expremiér Andrej Babiš (ANO) hovoří o nové totalitě, je to strašnou urážkou obětí skutečných totalit. V Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to prohlásil ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák (STAN). Dodal, že jeho rodina zažila nacistickou i komunistickou diktaturu z té špatné stránky. Oproti tomu Babiš měl podle Dvořáka za komunismu aktivně spolupracovat s režimem a z tehdejší totality těžil. Babišova slova označil za „chucpe“. Místopředseda hnutí ANO Radek Vondráček Dvořákovi oponoval, že nacistická ani komunistická totalita „také nepřišly přes noc“.

Sledujte Partii: Velká politická debata s Richterovou, Vondrou, Knotkem a Hrnčířem

Boj o rozpočet, úspory i pozornost ve Sněmovně. V pořadu Partie Terezie Tománkové budou na tato témata debatovat ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák z hnutí STAN a předseda sněmovního ústavně-právního výboru Radek Vondráček z hnutí ANO. Ve druhé části bude pokračovat velká politická diskuse čtyř zástupců různých politických stran a hnutí. Pořad můžete sledovat v neděli v 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Schůzka s ANO? Žádná zrada, ale slušnost. Zkuste to taky, odmítl kritiku Červíček z ODS

Nic jsem neorganizoval a celostátní politiku jsme neřešili. Netřeba v tom hledat zradu a spiknutí. Ve svém vyjádření to uvedl hejtman Královéhradeckého kraje Martin Červíček (ODS). Toho někteří členové pětikoalice kritizují za to, že se setkal se členy stínové vlády hnutí ANO. „Je to trapné, ale navíc i velmi obtížně pochopitelné,“ prohlásil například ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák (STAN).

Pití vodky s mužiky, házení deky nebo Stanjura jako Schumacher. Jaké hlášky padly v Partii?

Nedělní Partie Terezie Tománkové byla nabitá názorovými přestřelkami a s nimi souvisejícími razantními výroky. Emoce se projevily především u tématu migračního paktu, který opozice tvrdě kritizuje. V první části pořadu vystoupil ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák (STAN) a předseda ústavně-právního výboru Radek Vondráček (ANO). V druhé části diskuse byli hosty europoslanci Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) s Marcelem Kolajou (Piráti) a opoziční poslanci Berenika Peštová (ANO) s Janem Hrnčířem (SPD).

Vondráček k migraci: Rakušan nás zaprodal, zastavilo se mi srdce. To je fuj, opáčil Dvořák

Do ostré výměny názorů se dostali ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák (STAN) a opoziční poslanec Radek Vondráček (ANO). Jablkem sváru se stal migrační pakt. Vondráček obvinil ministra vnitra Víta Rakušana (STAN), že zaprodal Českou republiku a omezil její suverenitu. S jeho slovy nesouhlasil ministr Dvořák, podle něhož ostrá kritika o migračním paktu hraje „na spodní struny lidské psychiky“.

Dvořák o Prigožinově vzpouře: Dobře připravený scénář a komedie. Z výsledků mě ale mrazí

Vzpoura soukromé žoldnéřské Vagnerovy skupiny vypadala jako dobře připravený scénář. V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS to řekl ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák (STAN). Podle něj je velmi zvláštní, že se žoldnéři dostali tak hluboko na ruské území bez větších vojenských střetů. Celé povstání měl navíc ukončit jeden telefonát.

Sledujte Partii s Dvořákem a Vondráčkem: O Prigožinově vzpouře i migračním paktu

Je návrh migračního paktu pro Česko výhodný, nebo vláda zradila svou vlastní zemi? A co se v posledních dnech dělo v Rusku? I o tom v nedělní Partii Terezie Tománkové diskutovali ministr pro evropské záležitosti Martin Dvořák (STAN) a místopředseda ANO Radek Vondráček. Ve druhé části se pak uskutečnila velká debata čtyř politiků z různých parlamentních stran.