CNN Prima News Martin Koloc

Martin Koloc

Výpis příspěvků ke štítku „Martin Koloc“

Nechutné a ponižující. Mezinárodní federace odsoudila poznámky z Lopraisovy kabiny

20. ledna 2021 17:45

Přesně po týdnu, co nahrávka z kabiny českého pilota kamionu Aleše Lopraise na Rallye Dakar rozvířila vášně, se k celé záležitosti vyjádřila Mezinárodní automobilová federace (FIA). Na zveřejněném videu je zachycena „chlapská konverzace“ o Aliyyah a Yasmeen Kolocových, 16letých dcerách Martina Koloce, majitele konkurenčního týmu Buggyra. FIA komentáře české posádky odsoudila.

Kolocovy: Loprais lhal. Na urážky jsme si už v Česku zvykly, žijeme ve zkaženém světě

18. ledna 2021 16:03

Aliyyah a Yasmeen Kolocovy nepřijaly omluvu Aleše Lopraise, který o nich se svým týmem mluvil v nešťastně zveřejněném videu z kabiny kamionu na letošní Rallye Dakar. „Jedna je plochá a sjízdná, ta druhá moc ne,“ zaznělo v kokpitu českého závodníka. Řeč byla právě o 16letých dcerách majitele stáje Buggyra Racing Martina Koloce. „Nejsme kusy masa,“ reagovala nejprve dvojčata. Později nahrála video, na kterém Lopraisovi děkují za životní zkušenost.

Lopraisova omluva nezabrala. Nejsme kusy masa, vzkazují šestnáctileté dívky

16. ledna 2021 14:58

„Nejsme kusy masa,“ ohradila se proti vyjádření českého pilota kamionu Aleše Lopraise šestnáctiletá dvojčata majitele stáje Buggyra Racing Martina Koloce. „Hele, černoška z Roudnice jde vpravo,“ řekl Loprais před šestou etapu Rallye Dakar. Člen jeho posádky Petr Pokora k tomu dodal: „Jedna je plochá a sjízdná, ta druhá moc ne.“ Po vlně kritiky se oba omluvili, dívkám to ale nestačilo.

Loprais se omluvil za sexismus. Nešťastně zveřejněná komunikace dvou chlapů, řekl

14. ledna 2021 12:14

Rozruch způsobila komunikace mezi pilotem kamionu Alešem Lopraisem a jeho palubním mechanikem před šestou etapou Rallye Dakar. V prostoru startu zahlédli dceru majitele stáje Buggyra Racing Martina Koloce. „Hele, černoška z Roudnice jde vpravo,“ řekl sám Loprais. Člen jeho posádky Petr Pokora k tomu poznamenal: „Jedna je plochá a sjízdná, ta druhá moc ne.“ Po vlně kritiky se omluvili.

Lopraisův průšvih na Dakaru. Je to smutné a trapné, zlobí se otec urážené dívky

13. ledna 2021 16:04

Neblahé důsledky může mít konverzace mezi českým závodníkem Alešem Lopraisem a jeho posádkou před šestou etapou letošního Dakaru. Slavná motoristická pouť po poušti obnáší mnoho stresu a aktéři občas potřebují napjatou atmosféru propíchnout odlehčenou poznámkou. V Lopraisově kamionu Praga se to však s oním odlehčováním přehnalo.