CNN Prima News Melania Trumpová

Melania Trumpová

Výpis příspěvků ke štítku „Melania Trumpová“

Trumpův návrat on-line: Spustil nový web a plánuje vlastní sociální síť

31. března 2021 21:53

Bývalý americký prezident Donald Trump se svou ženou Melanií spustil nový web 45office.com, prostřednictvím něhož chce informovat a vzdělávat veřejnost. Jeho prostřednictvím si můžete požádat i o osobní přání od bývalého prvního muže USA. Číslovka v názvu odkazuje na Trumpovo působení v úřadu (office) coby 45. prezidenta Spojených států. Během několika měsíců by měl Trump přijít rovněž s vlastní sociální sítí.

Bílý dům ignoruje rady expertů. Navzdory covidu plánuje sváteční večírky a recepce

24. listopadu 2020 16:25

Ve Spojených státech se nadále zrychluje šíření koronaviru, Bílý dům však i přesto plánuje na příští týdny recepce a sváteční večírky. Před nimi přitom v pondělí Američany varoval šéf zdravotnické služby Jerome Adams, který upozornil, že se riziko šíření viru při shromažďování ve vnitřních prostorech týká všech lidí, včetně obyvatel prezidentské rezidence. Informuje o tom agentura Reuters.

Módní kritici se pustili do budoucí první dámy Bidenové: Oproti Trumpové jí chybí šmrnc

10. listopadu 2020 07:03

Současnou první dámu USA a bývalou modelku, 50letou Melanii Trumpovou, vystřídá téměř 70letá učitelka Jill Bidenová. Stane se tak jednou z nejsledovanějších žen planety a kromě činů se pod drobnohledem ocitne i její vzhled. Módní kritici přitom už nyní Bidenovou srovnávají s Trumpovou. A obě dámy zhodnotili také čeští návrháři. Která z nich má tedy lepší styl?