CNN Prima News Melania Trumpová

Melania Trumpová

Výpis příspěvků ke štítku „Melania Trumpová“

Neúcta k Ivaně? Trump hrob exmanželky nechává zarostlý, má jej na golfovém hřišti

Americký exprezident Donald Trump a jeho rodina se prakticky vůbec nestarají o hrob jeho první exmanželky, kterou byla česká podnikatelka, lyžařka a modelka Ivana. Ta je pochována na golfovém hřišti v místě, které Trumpovi ještě coby rodina často navštěvovali. Jak zjistil deník The Daily Mail, místo je dnes zarostlé, neudržované a náhrobní kámen je sotva vidět.

Trumpův návrat on-line: Spustil nový web a plánuje vlastní sociální síť

Bývalý americký prezident Donald Trump se svou ženou Melanií spustil nový web 45office.com, prostřednictvím něhož chce informovat a vzdělávat veřejnost. Jeho prostřednictvím si můžete požádat i o osobní přání od bývalého prvního muže USA. Číslovka v názvu odkazuje na Trumpovo působení v úřadu (office) coby 45. prezidenta Spojených států. Během několika měsíců by měl Trump přijít rovněž s vlastní sociální sítí.

Bílý dům ignoruje rady expertů. Navzdory covidu plánuje sváteční večírky a recepce

Ve Spojených státech se nadále zrychluje šíření koronaviru, Bílý dům však i přesto plánuje na příští týdny recepce a sváteční večírky. Před nimi přitom v pondělí Američany varoval šéf zdravotnické služby Jerome Adams, který upozornil, že se riziko šíření viru při shromažďování ve vnitřních prostorech týká všech lidí, včetně obyvatel prezidentské rezidence. Informuje o tom agentura Reuters.

Módní kritici se pustili do budoucí první dámy Bidenové: Oproti Trumpové jí chybí šmrnc

Současnou první dámu USA a bývalou modelku, 50letou Melanii Trumpovou, vystřídá téměř 70letá učitelka Jill Bidenová. Stane se tak jednou z nejsledovanějších žen planety a kromě činů se pod drobnohledem ocitne i její vzhled. Módní kritici přitom už nyní Bidenovou srovnávají s Trumpovou. A obě dámy zhodnotili také čeští návrháři. Která z nich má tedy lepší styl?