reklama
CNN Prima News Mercedes-Benz

Mercedes-Benz

Výpis příspěvků ke štítku „Mercedes-Benz“

Iva Kubelková a Libor Bouček zakončili akci Prima šetří Prahu

17. května 2021 14:32

Den Země, který se každoročně slaví 22. 4., odstartoval kampaň s názvem Prima šetří Prahu. Do té se zapojili známé tváře TV Prima včetně Ivy Kubelkové a Libora Boučka. Každý ze zmíněných po dobu sedmi dnů ke své dopravě po Praze, kde je potřeba vlastního automobilu a nedá se dojít pěšky či městskou dopravou, používali elektromobil značky Mercedes Benz EQA. Teď je kampaň u konce. Kolik emisí CO2 ježděním elektromobilem uspořili?

Karlos Vémola si pořídil dalšího medvěda. Terminátorův nový mazlík budí hrůzu

13. května 2021 09:18

Český bojovník ve smíšených bojových uměních, který se umí dobře prodat, svou vášeň k luxusním a sportovním automobilům nikdy neskrýval. Jeho vozový park zahrnuje takové deviantní modely jako Bentley Continental GT, BMW X6 nebo třeba Hummer H2. Nyní svým fanouškům na sociálních sítích předvedl svůj další čtyřkolový přírůstek s heslem „Kdo si počká, ten se dočká!“ Karlos zjevně čeká na třetí světovou válku...

Soutěžte se Showtimem o víkendové zapůjčení elektromobilu Mercedes-Benz EQA 250

28. dubna 2021 06:15

Showtime společně s partnerem Mercedes-Benz si pro vás připravili parádní soutěž. Akce Prima šetří Prahu je v plném proudu. Pokud i vy se chcete zapojit do tohoto projektu tak rozhodně zbystřete. Máte možnost vyhrát zapůjčení plně elektrického vozu EQA 250 od Mercedes-Benz, a to na celý víkend. Co proto udělat? Odpovězte správně na soutěžní otázku a pak už stačí počkat a mít trochu toho štěstíčka.

reklama