CNN Prima News Michal David

Michal David

Výpis příspěvků ke štítku „Michal David“

Michal David naboural do tramvaje, byl v šoku ze smrti Zagorové. Manželka popsala detaily

26. srpna 2022 16:01

Zpěvák a skladatel Michal David v pátek v odpoledních hodinách naboural se svým vozem do tramvaje. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění a vyústila jen v odřené auto. Informaci potvrdila redakci umělcova manželka. Michal David měl zrovna namířeno do studia CNN Prima NEWS, aby zavzpomínal na zpěvačku Hanu Zagorovou, jež zemřela v pátek 26. srpna.

Jandač: S Jalonenem ztrácíme českou identitu. Ale co dělat, když ostatní nemají „koule“?

23. května 2022 14:35

Na tvrzení, zda mise Kariho Jalonena u české hokejové reprezentace nabírá správný směr, si je ještě třeba počkat. Minimálně do čtvrtfinále mistrovství světa, kde se vždy rozhoduje o úspěchu, respektive neúspěchu. Bývalý trenér národního týmu Josef Jandač je ale přesvědčen, že nebylo třeba sahat po zahraničním kouči. V pořadu Co Čech, to trenér! na CNN Prima NEWS dodal, že leckoho z domácích lodivodů mohl odrazovat obrovský tlak.

Zpověď manažera Ivety Bartošové: Byla labilní a nespolehlivá, brala antidepresiva

19. května 2022 06:03

Hudební skladatel Zdeněk Barták stál u profesionálních pěveckých začátků Ivety Bartošové i její velké lásky Petra Sepéšiho. Po letech, kdy už na tom zpěvačka především po psychické stránce nebyla nejlépe, jí dělal osobního manažera. Jak na spolupráci s ní vzpomíná a v čem ho nejvíce zklamala? Také o tom promluvil pro CNN Prima NEWS.