CNN Prima News Michal David

Michal David

Výpis příspěvků ke štítku „Michal David“

Ondráček už se léčí, potvrdila jeho žena. Po konfliktu na křtu alba promluvil i Michal David

Roman se už odborně léčí, nepotvrdím kde, potřebuje klid. Těmito slovy reagovala manželka někdejšího člena skupiny Těžkej Pokondr Romana Ondráčka na dotazy deníku Blesk ohledně současného stavu známého moderátora. Ten se na pondělním křtu nového alba Michala Davida postaral o pořádný rozruch, když slovně napadl nejen slavného hitmakera, ale poté se dostal do konfliktu i s jeho ženou. Podle informací webu Extra Ondráčka přivezla zdravotnická záchranná služba na psychiatrické oddělení pražské Všeobecné fakultní nemocnice (VFN). Mluvčí nemocnice Marie Heřmánková Blesku potvrdila, že VFN přijala muže ročníku 1966. K jeho stavu nic bližšího neuvedla.

Skandál na křtu Michala Davida. Pustil se do něj Ondráček z Pokondru, pak strčil i do jeho ženy

Na křtu českého hitmakera Michala Davida, který představil své nové album, se odehrál skandál. O pořádný rozruch se na večírku postaral bývalý člen skupiny Těžkej Pokondr Roman Ondráček, který během vystoupení na pódiu Davida slovně napadl a po vystoupení se dostal do konfliktu i s jeho manželkou. Na místě byl štáb Showtimu, který vám nabídne celou reportáž už v 19:55.

Po Horňákovi holky šílely, za ženu si vzal svou největší fanynku. Co dělá bývalá hvězda dnes?

Pavel Horňák se v osmdesátých letech proslavil jako dětský zpěvák ve skupině Kroky Františka Janečka. Hity Tričko, Kotě, Škola v přírodě či To se oslaví ho vynesly na výsluní tehdejší československé pop music. Stal se hvězdou, dívky po něm šílely, prodával statisíce desek, přesto se nakonec vydal úplně jinou cestou. Nutno dodat, že velmi úspěšnou.