reklama
CNN Prima News Michal David

Michal David

Výpis příspěvků ke štítku „Michal David“

Janeček oslavil 77. narozeniny ve velkém stylu. Dorazili Bohdalová i David

16. září 2021 00:01

Oslava 77. narozenin hudebníka Františka Janečka proběhla ve velkém stylu. Popřát mu do luxusního hotelu na Smíchově přišly desítky známých osobností a jeho přátel. Nechyběla herečka Jiřina Bohdalová, zpěvák Michal David, hudební producent Karel Vágner ani zpěvák Petr Janda. František Ringo Čech si pak pro něj připravil originální dárek.

Celebrity ve službách politiků. Komu dělají reklamu Jágr, Čtvrtníček nebo Klus?

25. července 2021 05:33

S kuřetem nebo u slivovice. Tak se nechal v minulých letech vidět po boku premiéra Andreje Babiše hvězdný hokejista Jaromír Jágr. A ani letos nebude o celebrity ve službách politiků nouze. Jako první se svou nákloností pochlubil herec a satirik Petr Čtvrtníček. Koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) připravuje volební spoty, ve kterých sám účinkuje. Jágr se Čtvrtníčkem v tom ale nejsou sami. Kdo další propůjčil svůj obličej a jméno politikům?

Soukromá divadla OSVČ nedostala příspěvek. Zeman slíbil, že to bude řešit, uvedl David

15. října 2020 20:26

Prezident Miloš Zeman ve čtvrtek odpoledne přijal v Lánech zpěváka a skladatele Michala Davida společně s producentem a majitelem Divadla Broadway Oldřichem Lichtenbergem. David v Hlavních zprávách CNN Prima NEWS uvedl, že soukromá divadla OSVČ nedostala žádný příspěvek z programu COVID kultura 1. Zeman jim slíbil, že to bude řešit.

reklama