CNN Prima News Mississippi

Mississippi

Výpis příspěvků ke štítku „Mississippi“

Zrušení potratů v USA? Návrh soudců je autentický, Biden ho označil za radikální

3. května 2022 18:22

Návrh stanoviska amerického nejvyššího soudu o zneplatnění legalizace potratů, který v noci na pondělí publikoval server Politico, je autentický, nepředstavuje však verdikt ani konečný postoj kteréhokoli ze soudců. Uvádí to prohlášení nejvyšší soudní instance Spojených států. Její předseda John Roberts hovoří o závažném narušení důvěry uvnitř soudu a avizoval vyšetřování úniku výbušného dokumentu.

Plně očkovaná matka zemřela na covid. Můžete za její smrt, obviňuje rodina odpůrce vakcíny

16. září 2021 13:26

Byla plně očkovaná, přesto zemřela na covid. To je případ 66leté Američanky Candace Ayersové. Její blízcí jsou přesvědčení, že se nakazila od neočkovaných lidí. Truchlící rodina se proto nyní snaží přesvědčit ty, kteří odmítají vakcínu, aby změnili názor. A to i pomocí kontroverzního nekrologu. O případu informuje stanice CNN.

Řádění hurikánu Ida má první oběť, milion lidí je bez elektřiny. Živel už zeslábl

30. srpna 2021 05:29

Hurikán Ida, který v neděli dorazil nad americký stát Louisiana jako hurikán čtvrté kategorie, si vyžádal první oběť a postupně zeslábl na nejnižší stupeň. Stále ho ale provází vítr o síle 155 kilometrů v hodině a vydatné srážky. Bez dodávek elekřiny je podle televize CNN ve státech Mississippi a Louisiana asi milion odběratelů, včetně celého města New Orleans. Elektřinu v New Orleans mají jen majitelé vlastních generátorů.

Zrušil povinné roušky, brojil proti omezením. Covid si našel texaského guvernéra

18. srpna 2021 12:16

Texaský guvernér Greg Abbott se přidal na seznam amerických politiků, kteří byli v době pandemie pozitivně testovaní na koronavirus. Podle vyjádření jeho kanceláře se uchýlil do izolace a dostává lék proti covidu od firmy Regeneron. Nákaza se u něj potvrdila v úterý poté, co se předchozího dne zúčastnil politické akce, kde nikdo z hostů neměl nasazené roušky, informuje CNN.