reklama
CNN Prima News Missouri

Missouri

Výpis příspěvků ke štítku „Missouri“

Smrt MMA zápasníka potvrzena. Po mladém sportovci pátrali dva roky, teď našli ostatky

29. prosince 2021 16:51

Osud amatérského zápasníka Davida Koeniga, který byl nezvěstný, se tragicky vyjasnil. Policie našla minulý týden v americkém Missouri lidské ostatky. Podle identifikace jde o zápasníka, který zmizel před dvěma lety. Jeho matka Tracy úmrtí potvrdila na sociální síti a poděkovala všem, kteří jejího syna pomáhali hledat. Co se přesně stalo, ale zatím dál není jasné.

Tisíce Američanů jsou po sérii tornád stále bez elektřiny. Záchranáři hledají přeživší

13. prosince 2021 10:58

Ve Spojených státech pokračuje pátrání po přeživších pátečních bouří. Do pomoci v šesti státech se vedle záchranářů zapojili i členové národní gardy a dobrovolníci z Červeného kříže. V nejvíce zasaženém Kentucky se počet obětí živlu odhaduje na více než sto. Přes 70 tisíc obyvatel zůstalo navíc v průběhu neděle v Kentucky i v Tennessee bez proudu.

Část USA zasáhly bouře a tornáda. Vyžádaly si nejméně 100 úmrtí, uvedl guvernér Kentucky

11. prosince 2021 23:56
Aktualizováno

Tornáda, která zasáhla centrální část Spojených států, zabila v samotném státě Kentucky nejméně 100 lidí. Uvedl to guvernér Kentucky Andy Beshear. Americký prezident Joe Biden označil úmrtí způsobená hurikánem za „nepředstavitelnou tragédii“. Prezident už v sobotu schválil vyhlášení stavu nouze v tomto státě.

Sen každého motoristického šílence. Luxusní vila nabízí svůj polygon a garáž plnou strojů

27. září 2021 14:43

Po celém světě dnes lze nalézt nejrůznější a nejbláznivější zařízení, v nichž lze trávit volný čas. Když má člověk peníze, může si pronajmout úplně všechno, od ledového království přes luxusní jachtu až po podmořské apartmá. Pokud je ale motoristický šílenec, pak rozhodně sáhne po překrásné vile v americkém státě Missouri, která je stavěná až pro 16 hostů a má úplně všechno, co by si zarytý „petrolhead“ mohl jen přát. Třeba i vlastní polygon.

Manželé mířili na dav demonstrantů zbraněmi. Dostali milost a teď chtějí do politiky

5. srpna 2021 07:10

Republikánský guvernér amerického státu Missouri Mike Parson omilostnil manželský pár ze St. Louis, který minulý rok mířil střelnými zbraněmi na účastníky protestu Black Lives Matter (BLM) procházející kolem jejich domu. Informoval o tom server listu The New York Times. Šlo o demonstraci proti rasismu a policejní brutalitě, a to v souvislosti s úmrtím George Floyda.

Bůh mi zaklepal na dveře. Muž, který mířil zbraní na demonstranty, chce do Senátu

20. května 2021 09:33

Právník Mark McCloskey, který se loni dostal na přední stránky médií, když se svou ženou se zbraní v ruce bránil pozemek před demonstranty z hnutí Black Lives Matter, oznámil kandidaturu do amerického Senátu. Informoval o ní během rozhovoru pro Fox News, ve kterém apeloval na občany, že je čas se postavit a vzít si svou zemi zpět. Bidenova administrativa podle něj zabíjí občanská práva.

Lékař bije na poplach. Ukazuje, co vidí lidé s covidem těsně před smrtí

26. listopadu 2020 12:21

Americký lékař Ken Remy natočil video simulující intubaci pacienta s koronavirem. Veřejnost varuje, že právě zavedení dýchací trubičky je většinou to poslední, co nakažený člověk ve vážném stavu ve svém životě vidí. Doufá, že si lidé po jeho zhlédnutí uvědomí, jak je důležité nosit roušky, mýt si ruce i udržovat sociální distanc. Informoval o tom web americké CNN.

Komplikace s vakcínou od Pfizeru? Trpíme bolestmi či horečkou, uvedli dobrovolníci

11. listopadu 2020 15:30

Bolesti hlavy, horečka či stav jako při silné kocovině. Tak popsali vedlejší účinky první dobrovolníci na světě, kteří dostali vakcínu proti koronaviru od společností Pfizer a BioNTech. Došlo k tomu poté, co firma v úterý oznámila, že její experimentální vakcína proti nemoci COVID-19 vykázala více než devadesátiprocentní účinnost. Před četnými vedlejšími účinky varoval už pro CNN Prima NEWS i vakcinolog Marek Petráš, který stojí v čele českého vědeckého týmu.

reklama