reklama
CNN Prima News moderátor

moderátor

Výpis příspěvků ke štítku „moderátor“

Slavné trio se vrací zpět na obrazovky. Chybět nebudou ani narážky na koronavirus

The Grand Tour včele s Jeremym Clarksonem, Richardem Hammondem a Jamesem Mayem se po delší pauze vrací zpět na obrazovky. Dvoudílný speciál „Lochdown“ byl, jak název napovídá, natáčen během lockdownu na území Skotska. Slavné moderátorské trio sem však zavítalo trochu nečekaně s americkými vozy ze 70. let. Již tradičně se pak dočkáme řady demolic, naschválů a tentokrát nebudou chybět ani časté narážky směrem k pandemii koronaviru.

Cibulka po rozloučení s Šafránkovou: I když jen seděla a mlčela, tak byla nejlepší

Na pražský Spořilov do kostela svaté Anežky České zamířily tisíce lidí, kteří se chtějí veřejně rozloučit se zesnulou herečkou Libuší Šafránkovou. Na pietní místo dopoledne dorazil i moderátor Aleš Cibulka. „Až když jsem uviděl tu světlou rakev s věncem, tak mi došlo, že je to pravda a vážně se to stalo. Naše generace má pocit, že legendy jako Karel Gott nebo Libuše Šafránková jsou zde navždy. Ony ale najednou odcházejí a člověk ztrácí jistoty,“ uvedl v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.

Jako z příručky Meghan a Harryho. Slavný moderátor se pustil do tenistky Ósakaové

Britský novinář, moderátor a bývalá hvězda pořadu Good Morning Britain Piers Morgan je opět středem pozornosti. Poté, co tenistku Naomi Ósakaovou označil za spratka, strhla se nevídaná vlna kritiky. Ósakaová oznámila, že na francouzském turnaji Roland Garros nebude chodit na tiskové konference. Morgan tak japonskou hvězdu, která nakonec z turnaje odstoupila, přirovnal k vévodkyni Meghan, manželce britského prince Harryho.

Sledujte 7 pádů Honzy Dědka: K tenisu už se nevrátím, prozradila Strýcová

Honza Dědek ve své talkshow 7 pádů tentokrát vyzpovídá tenistku Barboru Strýcovou, která promluví o těhotenství i o tom, proč už se nevrátí na kurty. Debaty se zúčastní také moderátor Ondřej Sokol, který se divákům svěří se svými plány na svatbu za oceánem. V závěru pořadu pak zazpívá svůj nejnovější protestsong Tomáš Klus. Zhlédnout celý pořad můžete v úterý 25. května ve 21:35 na Primě.

Zpěvák Habera poslal politikům tvrdý vzkaz: Nechci, abyste někdy navštívili můj koncert

Zpěvák Pavol Habera si nepřeje, aby někteří slovenští politici někdy v budoucnu navštívili jeho koncert. Na svém Instagramu se totiž přidal k iniciativě restaurace Dunajský pivovar, která zveřejnila „blacklist“ osob, jež označila za nežádoucí a v případě návštěvy jejich restaurace by je nikdo neobsloužil. Na černé listině se nachází 45 osob. Jde o členy vlády, státní tajemníky a bývalého ministra zdravotnictví Marka Krajčího.

reklama