reklama
CNN Prima News moderátor

moderátor

Výpis příspěvků ke štítku „moderátor“

Johnson seděl bez roušky vedle miláčka Británie, nejspíš i usnul. Schytal ostrou kritiku

3. listopadu 2021 16:24

Fanoušci britského moderátora, režiséra a přírodovědce Davida Attenborougha jsou pobouřeni. Své rozhořčení dali najevo poté, co byl premiér Boris Johnson vyfotografován, jak sedí na klimatickém summitu OSN vedle pětadevadesátiletého veterána dokumentaristiky divoké přírody, aniž by měl na obličeji roušku. Na Johnsona navíc padlo podezření, že během konference usnul. Podobné faux pas již před ním řešil i americký prezident Joe Biden.

Poprask na cenách Emmy. Moderátor se vysmál Meghan a Harrymu, diváci ho kritizovali

20. září 2021 23:49

Ceny Emmy ovládl seriál Koruna z prostředí britské královské rodiny, který celkem proměnil jedenáct nominací. Moderátor cen Emmy Cedric the Entertainer, který celým večerem provázel, si pak neodpustil několik narážek na rozhovor prince Harryho a jeho manželky Meghan u Oprah Winfreyové. I ten totiž byl v jedné z kategorií též nominován, svou šanci však neproměnil.

Adenubi: K moderování jsem se dostal jako slepý k houslím. Z kamery jsem měl strach

13. září 2021 10:22

Tým moderátorů lifestylového pořadu Showtime na CNN Prima NEWS má novou posilu – mladíka s exotickými kořeny – Immanuela Adenubiho. Jedná se o známou tvář české tiktokové a youtubové scény, která se věnuje natáčení videí zejména o fitness sportech. V minulosti uspěl i v soutěži Muž roku, v níž obsadil třetí místo. Jak prozradil v pořadu Nový den, k práci moderátora se dostal úplně náhodou.

Prohra pro Meghan: Za slova o prolhanosti chtěla hlavu známého moderátora. Teď ho očistili

1. září 2021 17:59

Moderátor Piers Morgan byl ve středu očištěn britským Úřadem pro dohled nad vysíláním (Ofcom) poté, co v pořadu Good Morning Britain řekl, že „nevěří ani slovu“ z toho, co sdělila během rozhovoru u Oprah Winfreyové vévodkyně ze Sussexu Meghan Markleová. Úřad stížnosti některých diváků označil za pokusy o omezování svobody projevu.

reklama