CNN Prima News moderátor

moderátor

Výpis příspěvků ke štítku „moderátor“

Oficiálně ještě nejsem rozvedený, léto si ale užívám. Šebrle promluvil o nové lásce

4. srpna 2022 21:23

Bývalý desetibojař Roman Šebrle oficiálně stále ještě není rozvedeným mužem. Pohledný moderátor Hlavních zpráv to na sebe prozradil na velké letní party televize Prima. Šebrle prožil s manželkou Evou šťastných 21 let. Od oznámení jejich rozvodu už ale uplynulo hodně času, a tak nikoho nepřekvapí, že má sportovec nový vztah. Ačkoliv o nové partnerce toho moc prozradit nechtěl, redakci Showtime přeci jen nějaké detaily řekl.

Výsměch sankcím. Biden je náš agent a financuje vojenskou operaci, řekl ruský moderátor

25. června 2022 16:10

Američané platí speciální vojenskou operaci na Ukrajině a prezident Joe Biden je náš agent. V ruské státní televizi to prohlásil moderátor Vladimir Solovjov, který je známým podporovatelem Kremlu. Dodal, že Rusko nikdy nemělo tak velký přebytek rozpočtu jako nyní díky sankcím, které na něj USA a Západ uvalily. Jenže odborníci tvrdí, že ruská ekonomika zažívá razantní pokles.

Výhrůžky denacifikací i nadávky Čechům. Kdo je Putinův propagandista Solovjov?

6. května 2022 14:52

V mládí zhubnul 70 kilo a má osm dětí. Začínal jako nezávislý novinář, teď je hlavní tváří kremelské propagandy. Vladimir Solovjov se v mediálním světě pohybuje přes 20 let a jak řekl moskevský korespondent CNN Prima NEWS Jiří Just, „není před ním úniku“. Promlouvá ze státní televize, rádia, má svůj pořad na YouTube a je velice aktivní i na sociálních sítích.

Putinův moderátor se navážel do Česka: Vyzbrojovali nacistické Německo, teď Ukrajince

28. dubna 2022 22:37

Západ se spojil a našel ty, kteří jsou připraveni zemřít za zničení Ruska. Ve vysílání státní televize to prohlásil moderátor Vladimir Solovjov. Zdůraznil také, že svou roli v tom sehrává i Česká republika. „Podívejte se na Čechy, stejně jako přepravovali těžkou vojenskou techniku nacistickému Německu, teď dělají to samé pro Ukrajinu,“ uvedl.