CNN Prima News motorka

motorka

Výpis příspěvků ke štítku „motorka“

Vážná nehoda auta s motorkou na D10 u Prahy. Řidiči, kteří si havárii fotili, dostali pokutu

Dálnice D10 na 6,5 km směrem na Prahu byla uzavřena kvůli vážné nehodě osobního auta a motorky, po půl jedenácté dopoledne však byla znovu zprůjezdněna. Na místo havárie letěl i vrtulník záchranářů. Řidič motorky utrpěl vážná zranění, potvrdila pro CNN Prima NEWS mluvčí středočeských záchranářů Monika Nováková. Policisté také pokutovali projíždějící řidiče, kteří si nehodu fotili na mobilní telefon. Informovala o tom agentura Aktu.cz.

Smutný první máj pro motorkáře. Řidič tříkolky na Plzeňsku zemřel, došlo i k dalším nehodám

Smrtí řidiče motorové tříkolky skončila ve středu odpoledne dopravní nehoda na silnici mezi Prášily a Srním na Šumavě. Řidič tříkolky, narozený v roce 1966, přejel při průjezdu zatáčkou do protisměru a následně havaroval v příkopu, kde narazil do stromu. Na místě zemřel, sdělila policejní mluvčí Eva Červenková. Záchranáři během středy v kraji zasahovali i u dalších vážných nehod motorkářů, řekla jejich mluvčí Mária Svobodová.

Za blbost se platí, řekl Pavel o jízdě bez helmy. V Kladrubech podpořil zraněné motorkáře

Když pojedete někam na motorce, vezměte si přilbu, vyzval veřejnost prezident Petr Pavel na dobročinné akci Keep Respect. Zároveň se znovu omluvil za svůj přešlap, kdy byl natočen, jak sám jezdí na motorce bez helmy. „Vůbec jsem si neuvědomil, že bych si měl vzít přilbu i na ten kousek, že už nejsem v dětských letech. Za blbost se platí,“ poznamenala hlava státu na akci podporující zraněné motorkáře, kterou dlouhodobě navštěvuje.