reklama
CNN Prima News motorka

motorka

Výpis příspěvků ke štítku „motorka“

Záchranáři oplakávají oblíbeného kolegu: Juraj zemřel po srážce se srnkou. V symbolický čas

26. srpna 2021 00:42

Slovenští záchranáři už několik dní oplakávají smrt svého kolegy, který zemřel po pádu z motorky po srážce se srnkou. Šestačtyřicetiletý Juraj Baláž se živil jako operátor linky 155. Ve svém volnu ale působil i jako dobrovolný hasič a byl jedním z těch, kteří nabídli pomocnou ruku jižní Moravě poté, co se tudy prohnalo tornádo.

Tragédie na Jičínsku: Srážku s traktorem nepřežil řidič motorky ani jeho spolujezdec

13. srpna 2021 20:51

U obce Jičíněves na Jičínsku se v pátek srazil motocykl s traktorem. Na místě zahynul řidič motocyklu a spolujezdec. Nehoda se stala na hlavní silnici I/32, řekla mluvčí krajské policie v Hradci Králové Šárka Pižlová. Podle informací na policejním Twitteru je v místě nehody dopravní omezení, řidiči by měli projíždět se zvýšenou opatrností a dbát pokynů policistů.

Drsné záběry: Motorkář u Prostějova riskantně předjížděl, smetl auto s dítětem. Vůz shořel

27. července 2021 14:28

Drsné video z nehody u Vícova na Prostějovsku se rozhodl zveřejnit BESIP v rámci kampaně Nemyslíš, zaplatíš! Havárie se stala v červnu. Motorkář nejenže riskantně předjížděl, ale také se srazil s autem, ve kterém řidička vezla několikaměsíční dítě. Vozidlo zachvátily plameny. Jako zázrakem nikdo nepřišel o život.

reklama