CNN Prima News motorka

motorka

Výpis příspěvků ke štítku „motorka“

Ukrajinci rozdrtili ruské velitelství. Dron zachytil okupanty prchající na kradené motorce

3. února 2023 11:48

Ukrajincům se povedlo zničit další ruské velitelství i sklad vojenského materiálu. Ze záběrů, které nyní kolují po sociálních sítích, je patrné, že ukrajinský dělostřelecký úder okupanty očividně zaskočil. Přeživší ruští vojáci z místa uprchli, k čemuž využili i kradenou motorku s postranním vozíkem. Incident neunikl pozornosti ukrajinského generálního štábu či tamního ministerstva obrany.

Budoucí šéf vojenské kanceláře Hradu: Těším se. Díky Pavlovi jsem začal jezdit na motorce

3. února 2023 08:30

Brigádní generál a zástupce náčelníka generálního štábu Radek Hasala by se měl stát součástí úzkého týmu zvoleného prezidenta Petra Pavla. Ten chce Hasalu jmenovat náčelníkem hradní vojenské kanceláře. Hasala poskytl CNN Prima NEWS exkluzivní rozhovor. V něm mimo jiné hodnotil svůj postoj k budoucí hlavě státu. Rovněž prozradil, že i díky Petru Pavlovi začal jezdit na motorce.

Co prezident nesmí? Na motorce se Pavel projede leda tajně, říká bývalý hradní protokolář

1. února 2023 17:48

Nástupem generála Petra Pavla do prezidentského úřadu se pro něj změní mnohé. Existuje totiž hned několik věcí, které by hlava státu neměla dělat – například řídit auta či motorky. Bývalý šéf hradního protokolu Miroslav Sklenář však v pořadu K věci prozradil, že například prezident Václav Havel si alespoň částečně prosadil svou. Bude ho Petr Pavel, který se netají láskou k motorkám, v tomto ohledu následovat?

Podmol o hrůzném pádu na Dakaru: Takhle vypadá umírání, krásné a děsivé, říkal jsem si

10. ledna 2023 20:46

Motorkář Libor Podmol si ani letos nesplní sen dokončit legendární dakarskou rallye. Hned v první etapě těžce havaroval a se zlámanými žebry a obratli se před pár dny vrátil domů. Na Dakaru startoval už v roce 1994 jeho otec, který soutěž rovněž nedokončil a později tragicky zahynul. Libor by rád jednou rodinný prapor dovezl do cíle a chtěl by se o to znovu pokusit hned v příštím roce.

Tragédie v Plzni. Motorkář se spolujezdkyní po nárazu přerazili značku, žena na místě zemřela

3. září 2022 01:32
Aktualizováno

Tragédií skončila nehoda motorkáře, která se stala v pátek večer v Plzni. Čtyřicetiletý motorkář, který vezl spolujezdkyni, narazil v pravotočivé zatáčce do svodidel. Oba pak letěli několik metrů přes svodidla. Spolujezdkyně na místě zemřela. Řidiče převezli záchranáři v kritickém stavu do Fakultní nemocnice v Plzni.

Marcel vzal partnerčinu dceru na oběd, na motorce havaroval a zemřel. Přátelé tomu nevěří

14. srpna 2022 06:19

Rodinný výlet se změnil v tragédii. Šestačtyřicetiletý Marcel ze slovenské Senice vzal dceru své přítelkyně na motorce na oběd do třicet kilometrů vzdálené Myjavy. Na zpáteční cestě však vyjeli ze silnice a havarovali. Zatímco dívka vyvázla bez zranění, Marcel už takové štěstí neměl. Svým zraněním nakonec podlehl.

Zesnulý motorkář na Jablonecku pokoušel osud opakovaně. „Silnicí smrti“ se proháněl často

10. srpna 2022 21:35

Motorkář, který v úterý v podvečer nepřežil nehodu u Železného Brodu na Jablonecku, patřil několik let do party motocyklistů, kteří místním lidem dělají hlučnými výfuky svých upravených strojů ze života peklo. Zhruba pětikilometrový úsek s mnoha zatáčkami projíždějí sem a tam na plný plyn. Dvaatřicetiletý muž na nepřehlédnutelné zelené motorce sem jezdil velmi často, bydlel jen pár kilometrů odsud.

Generál na motorce, Babiš v obytňáku, Středula na síti. Co dělají prezidentští favorité?

13. června 2022 14:35

Nedávný volební model agentury Median označil za tři žhavé favority pro příští prezidenské volby expremiéra Andreje Babiše (ANO), armádního generála ve výslužbě Petra Pavla a odborářského předáka Josefa Středulu. Co ale dělají samotní kandidáti, oznámili už vůbec prezidentské ambice nebo dokonce rozjeli svou kampaň?