reklama
CNN Prima News mrtví

mrtví

Výpis příspěvků ke štítku „mrtví“

Lidé létali vzduchem. SUV ve Wisconsinu najelo do davu, pět mrtvých, čtyřicet zraněných

22. listopadu 2021 05:19
Aktualizováno

Nejméně pět lidí zemřelo poté, co do vánočního průvodu ve městě Waukesha v americkém státě Wisconsin najelo červené SUV. Podle dostupných videí z místa události i svědectví přítomných najel řidič do davu záměrně. Svědkové vypověděli, že doslova „sešlápl plyn k podlaze“. Šéf zasahujících záchranářů Steven Howard médiím potvrdil, že mezi 40 zraněnými bylo i 12 dětí. Policie uvedla, že v souvislosti s událostí zadržela jednu osobu. Důvod, proč řidič do průvodu vjel, úřady vyšetřují.

Hromadná nehoda na Olomoucku má tři oběti. Dva lidé zemřeli v nemocnici

15. listopadu 2021 13:05

Tragická nehoda čtyř osobních aut u olomoucké místní části Nemilan, která se stala v neděli vpodvečer, si nakonec vyžádala tři lidské životy. Jeden člověk zemřel na místě, další dva v nemocnici. Mezi oběťmi je jedna žena a dva muži, řekla v pondělí olomoucká policejní mluvčí Petra Vaňharová. Bližší informace k okolnostem nehody s ohledem na její vyšetřování policie zatím nesdělila. V Olomouckém kraji jde dosud o nejtragičtější nehodu v tomto roce.

Hororovou nehodu zřejmě způsobil mobilní telefon. Miroslav a Eva neměli šanci přežít

15. listopadu 2021 08:10

Tragická nehoda si v pátek v Nitranském kraji na Slovensku vyžádala životy dvou mladých lidí. Podle informací policie šlo o 36letého řidiče a o tři roky mladší spolujezdkyni. Jejich vůz pravděpodobně přejel do protisměru, kde se čelně srazil s náklaďákem a dalším autem. Další tři zranění účastníci nehody jsou v nemocnici. Na vině mohla být nepozornost.

Ozbrojenci na svatbě v Afghánistánu zastřelili tři hosty. Oběti pouštěli na hostině hudbu

31. října 2021 10:30

Ozbrojenci, kteří se vydávali za příslušníky islamistického hnutí Tálibán, na svatbě ve východním Afghánistánu za přehrávání hudby zabili nejméně tři hosty. Podle agentury AFP to oznámil mluvčí vlády Tálibánu. AFP dříve s odkazem na svědky a místní činitele napsala, že na hosty na svatbě stříleli bojovníci Tálibánu.

reklama