CNN Prima News mrtví

mrtví

Výpis příspěvků ke štítku „mrtví“

Lepší vrah než homosexuál? Otec mladíka, který o víkendu vystřílel gay bar, šokoval

24. listopadu 2022 21:11

Pro otce střelce z amerického gay baru je přijatelnější, že jeho syn zřejmě zavraždil pět lidí a další desítky poranil, než aby zjistil, že je gay. Plyne to z rozhovoru, který cituje americký deník The New York Post. Aaron Franklin Brink, otec střelce, se v televizním interview nejprve zajímal o to, zda je jeho syn gay. Poté, co se hrůzné novinky dozvěděl, si oddychl.

Děsivá svědectví o výbuchu v Istanbulu: Byly tam rodiny s dětmi. Viděl jsem lidi na zemi

13. listopadu 2022 21:13

Nejméně šest mrtvých a 81 zraněných. Taková je bilance obětí po explozi v centru tureckého Istanbulu. Podle prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana mohlo jít o terorismus. K výbuchu došlo na pěší zóně frekventované ulice v historické čtvrti Beyoğlu. Na místě byl chaos, všude střepy z vysklených výloh a černý dým, popisují svědci tragédii. Z jejich výpovědí mrazí.

Ukrajinci za jediný den zlikvidovali 840 okupantů. Rusové nasadili popravčí čety na dezertéry

4. listopadu 2022 10:11

Ruská armáda pravděpodobně začala na Ukrajině nasazovat takzvané blokační nebo protiústupové jednotky, jejichž úkolem je odrazovat ruské vojáky od útěku tak, že jim hrozí zastřelením. Tato praktika svědčí o nízké morálce ruských vojáků a jejich neochotě bojovat, uvedlo na Twitteru britské ministerstvo obrany, které se odvolává na informace britské vojenské rozvědky. Ukrajinská armáda odráží ruské útoky v Doněcké oblasti a hlásí zneškodnění přes 800 ruských vojáků za uplynulý den. Tvrzení válčících stran o vzájemně způsobených ztrátách nelze v době pokračujících bojů ověřit.

Přísná, ale úžasná. Žáci oplakávají učitelku, která zahynula při hrůzné nehodě v Liberci

21. října 2022 06:19

Ženu, která zemřela ve středu ráno při děsivé nehodě na průtahu Libercem, oplakávají kolegové i žáci liberecké Střední školy gastronomie a služeb. Před školou vzniklo pietní místo. Dvaašedesátiletá mistrová odborného výcviku mířila ráno do práce, na vjezdu do Libercem se ale střetla s řidičem v protisměru. Vážným zraněním po čelní strážce v nemocnici podlehla, stejně jako viník nehody, dvaasedmdesátiletý senior z Ústecka.

Dva mrtví po střelbě v LGBT baru v Bratislavě. K útoku se přihlásili extremisté

13. října 2022 01:25

V bratislavské Zámecké ulici se ve středu krátce po 19. hodině střílelo. Na místě byli podle informací policie dva mrtví. Při útoku byla zraněna také servírka jednoho z tamních podniků, o případu informovaly slovenské weby. Pachatel z místa uprchl a policie po něm pátrá. K útoku se přihlásil anonymní účet, který několik hodin před ním zveřejnil manifest namířený proti Židům a LGBT komunitě.