reklama
CNN Prima News muzikál

muzikál

Výpis příspěvků ke štítku „muzikál“

Muzikály přišly o jednoho z největších géniů. Zemřel spoluautor West Side Story

26. listopadu 2021 00:25

Americkou hudební scénu zasáhla smutná zpráva. V 91 letech zemřel legendární textař a skladatel Stephen Sondheim. První velký úspěch zaznamenal již ve 27 letech, kdy napsal texty k písním pro broadwayský muzikál West Side Story. Podílel se i na řadě dalších slavných děl, jako jsou Sweeney Todd nebo Into the Woods. Svým přispěním změnil muzikálový svět.

Tady dop***le umírají lidé, rozčílil se ekonom na „přírodního“ neočkovaného zpěváka

3. listopadu 2021 07:18

Téma očkování vyvolalo ostrou debatu mezi bývalým generálním ředitelem Komerční banky Radovanem Vávrou a muzikálovým zpěvákem Marianem Vojtkem. Umělec totiž v pořadu Co Čech, to politik! zmínil, že ještě nepodstoupil vakcinaci, jelikož ještě nebyl zcela přesvědčen a je „přírodně založený“. Vávra v pořadu ale rozčíleně zdůraznil, že je očkování potřeba – především proto, že jde o životy lidí. „Tady už není co objevovat,“ podotkl rezolutně na CNN Prima NEWS.

Herci se vrátili do divadel. Kdo nemohl sehnat boty a koho sejmul koronavirus?

15. dubna 2021 19:40

Jak to vypadá, když se herci po měsících v teplácích a bez posiloven či bazénů musejí začít hýbat a předvádět na jevištích mnohdy pohybově náročné scény? Za poslední rok prý až třicet procent národa přibralo kolem pěti kilo, ale například herce Jana Čenského váha netrápila. A Sandra Pogodová se po nákaze koronavirem teprve dostává do kondice.

reklama