CNN Prima News nákladní automobil

nákladní automobil

Výpis příspěvků ke štítku „nákladní automobil“

Ledovka způsobila pohromu. Při sérii nehod na D6 se zranilo 40 lidí, bouraly desítky aut

19. prosince 2022 18:18
Aktualizováno

Nejméně šest nehod uzavřelo v pondělí vpodvečer tříkilometrový úsek na dálnici D6 u Lubence na Lounsku v obou směrech – na Prahu i Karlovy Vary. Podle předběžných informací byly zraněny čtyři desítky lidí, z toho pět vážně. Na místě zasahoval i záchranářský vrtulník. Havarovat mělo 14 aut včetně dvou autobusů a dvou nákladních aut. Podle informací CNN Prima NEWS byla při nehodě zraněna i osoba, která se snažila pomoct, následně ji ale srazilo další auto. Dálnice byla zavřená několik hodin. Ústecký kraj se podle záchranářů proměnil v ledovku, k desítkám událostí vyjížděli od odpoledne zdravotníci, policisté a hasiči.

Dokonalá ukrajinská trefa. Obří exploze rozmetala transportéry okupantů, ukázaly záběry

6. prosince 2022 06:01

Ukrajinci se pochlubili dalším úspěšným úderem na ruské vojáky na východě země. Video, jež koluje po sociálních sítích, zachycuje skupinku okupantů na hranici Luhanské a Doněcké oblasti. Ukrajinci pravděpodobně pomocí dělostřelectva naváděného bezpilotním letounem provedli na Rusy drtivý útok. Rozmetali při tom dvě transportní vozidla. Ruští vojáci buď utekli, nebo byli zneškodněni.

Rusko zveřejnilo rentgen kamionu z Kerčského mostu. Zvoraná kamufláž, hodnotí analytici

12. října 2022 19:17

Federální služba bezpečnosti (FSB) Ruské federace zveřejnila rentgenový snímek kamionu, který 8. října údajně explodoval na Kerčském mostě vedoucím na Krym, v němž měly být ukryty výbušniny. Analytici ale po detailním přezkoumání upozornili, že se nejedná o rentgen skloňovaného nákladního vozu, informuje ukrajinská agentura Unian. Podle ní tak může jít o manipulaci ze strany Moskvy.

Utajované oběti exploze na Kerčském mostu. Smetla i vůz VIP osob, včetně věhlasného soudce

11. října 2022 18:54

Při sobotní explozi na Kerčském mostu přišel údajně o život i „nezávisle smýšlející“ ruský soudce Sergej Maslov. Ten se mimo jiné zabýval případy, které se týkaly energetického giganta Gazpromu či dcery čečenského vůdce a Putinova spojence Ramzana Kadyrova. Média spekulují, jestli nebyla bomba nastražená přímo v jeho autě.