reklama
CNN Prima News nákladní automobil

nákladní automobil

Výpis příspěvků ke štítku „nákladní automobil“

Video z nehody na D5: Auta se jen klouzala. Nejlepší bylo vyskákat, popsal řidič

20. ledna 2022 15:44
Aktualizováno

Redakci CNN Prima NEWS se podařilo získat video z nehody 36 osobních a nákladních automobilů na dálnici D5 u Žebráku. Je na něm vidět, jak řidiči nemohli kvůli čerstvému sněhu na silnici kontrolovat své vozy a začali do sebe postupně najíždět. Šest lidí se zranilo, někteří z nich museli být transportováni vrtulníkem do Prahy. Provoz v obou pruzích byl obnoven až po 22. hodině.

Železniční nehoda na Žďársku: Vlak po srážce s náklaďákem vykolejil, nejméně dva zranění

29. prosince 2021 07:15
Aktualizováno

Na železničním přejezdu v Rožné na Žďársku se ve středu srazil osobní vlak s nákladním autem a vykolejil. Zranění utrpěli řidič auta a jeden cestující z vlaku. S podezřením na lehké zranění byla převezená na ošetření do nemocnice také průvodčí z vlaku, sdělila policejní mluvčí Stanislava Rázlová. Drážní inspekce odhadla škodu na vozidlech a trati v součtu na 32,5 milionu korun.

Za řidiče kamionu, který zabil čtyři lidi, se postavili i kolegové. Zahájili bojkot

20. prosince 2021 15:36

Šoféři nákladních vozidel protestují proti 110letému trestu pro řidiče, který způsobil rozsáhlou nehodu na coloradské dálnici v roce 2019. Po internetu se šíří virální videa, na kterých je vidět, jak desítky kamionů stojí na kraji dálnice, přičemž odmítají vjet na území Colorada. Odpůrci rozsudku také založili petici, prostřednictvím které žádají guvernéra Jareda Polise o udělení milosti.

Přejedou nás kamiony z východu, varuje autodopravce. České náklaďáky nemá kdo řídit

13. prosince 2021 06:56

Ryze české dopravní firmy jsou v ohrožení. Doplácí na dlouhodobou neatraktivitu byznysu, otcové zakladatelé nemají své autodopravy komu předat. „Potenciální následníci se raději nechají zaměstnat v korporátu mimo obor,“ říká Jan Bokoč, zakladatel dopravní společnosti z Krupky na Teplicku. Podle něho hrozí, že nám nebude mít kdo dovézt třeba jen obyčejný toaletní papír. Navíc se k nám začne tlačit další silná konkurence z východu.

Cesta za svobodou skončila nárazem do mostu. Při dopravní nehodě zemřely desítky migrantů

10. prosince 2021 05:42

Při dopravní nehodě v mexickém státě Chiapas zemřelo nejméně 53 lidí, většina obětí byli migranti ze sousední Guatemaly. V nákladním autě, které havarovalo na dálnici, byla zhruba stovka lidí, kteří chtěli bez patřičných povolení překročit hranici do Spojených států. O nehodě informovaly zahraniční agentury. Lítost nad neštěstím vyjádřili prezidenti Mexika i Guatemaly.

Hororovou nehodu zřejmě způsobil mobilní telefon. Miroslav a Eva neměli šanci přežít

15. listopadu 2021 08:10

Tragická nehoda si v pátek v Nitranském kraji na Slovensku vyžádala životy dvou mladých lidí. Podle informací policie šlo o 36letého řidiče a o tři roky mladší spolujezdkyni. Jejich vůz pravděpodobně přejel do protisměru, kde se čelně srazil s náklaďákem a dalším autem. Další tři zranění účastníci nehody jsou v nemocnici. Na vině mohla být nepozornost.

Tragédie na Plzeňsku: Řidič náklaďáku vjel do zastávky a usmrtil čekajícího muže

11. listopadu 2021 16:31

K tragické nehodě u odbočky na Chlumčany na hlavním tahu z Plzně do Klatov došlo ve čtvrtek po 10. hodině dopoledne. Nákladní vozidlo, které mířilo směrem na Plzeň, náhle vybočilo z jízdní dráhy, najelo do autobusové zastávky a smetlo muže, který zde čekal na odvoz. I přes snahu záchranářů se ho nepodařilo úspěšně resuscitovat a zemřel. Policie nyní pátrá po příčině neštěstí.

reklama