NBA

Výpis příspěvků ke štítku „NBA“

Telefony ven, přepisuje se rekord. LeBron zažil show, kterou umí nabídnout jen v USA

9. února 2023 06:02

Slavná basketbalová značka LA Lakers nezažívá v této sezoně idylické chvíle. Ale během úterního večera bylo vše zapomenuto. I fakt, že losangeleská organizace s Oklahomou ten den prohrála. NBA má díky LeBronu Jamesovi po 39 letech nového rekordmana v počtu nastřílených bodů. A tento přepis historie si vysloužil show, kterou v zámoří kvůli „pouhé“ statistice zkrátka umí. „V Americe zábavný prvek prodává dění na palubovce,“ popisuje pro CNN Prima NEWS někdejší kouč české reprezentace Michal Ježdík.

KOMENTÁŘ: Hokej je moc bílý a fotbal mužský. Kokain a vysávání dětí nevadí

20. října 2022 19:58

Ženy jsou vážně vynikající bytosti. Vážně. Co bychom bez nich dělali. Chovám k nim respekt. Jenže. Koupil jsem si teď FIFA 23, hru na PlayStation. Fotbal. A ženský prvek je tam najednou tak strašně násilně natlačený v rámci povinných kvót EA Sports, že bych se zbláznil. Ono se toho vlastně v rámci rozpínání ideologie hyperkorektnosti zbláznilo víc…

Basketbalová hvězda za „obchodníka se smrtí“? Rusko a USA zvažují unikátní výměnu vězňů

11. července 2022 20:56

K unikátní výměně vězňů se patrně schyluje mezi Spojenými státy a Ruskem. A to na základě výpovědi americké basketbalové superhvězdy Brittney Grinerové, která před ruským soudem přiznala, že pašovala drogy do Ruska. Na svobodu by se mohla dostat výměnou za ruského pašeráka zbraní Viktora Buta, který sedí už deset let ve vězení ve Spojených Státech.