CNN Prima News nehody

nehody

Výpis příspěvků ke štítku „nehody“

Tragická bilance: Letos už na silnicích zemřelo 410 lidí. Expert radí, jak řídit bezpečně

21. listopadu 2022 13:01

Třetí listopadovou neděli lidé každoročně vzpomínají na ty, kteří zemřeli při autonehodách. Každý rok jsou to desítky až stovky zmařených životů a podle expertů to vypadá, že se bezpečnostní situace jen tak nezlepší. I kvůli krizi se bude stavět méně úseků dálnic, které jsou bezpečnější, a zřejmě bude také nadále stárnout vozový park.

Hrozivá nehoda na Vsetínsku. Dva lidé zemřeli, silnice bude zavřená hodiny

1. listopadu 2022 09:07

Dva lidé zemřeli při úterní ranní nehodě nákladního a osobního automobilu, která se stala na silnici I/57 mezi Jablůnkou a Bystřičkou na Vsetínsku, uvedl mluvčí Zdravotnické záchranné služby Zlínského kraje Jakub Omelka. Silnice je uzavřená, policisté odklánějí dopravu na objízdné trasy, řekl policejní mluvčí Petr Jaroš. Kvůli odstraňování následků nehody bude podle něj silnice uzavřena asi ještě několik hodin.

Mistři demolice ve formuli 1. Největší škody zatím letos s přehledem napáchal Schumacher

21. října 2022 06:44

I po extrémně prudkém nárazu dokáží mechanici formule 1 čarovat. Zvládnou připravit vůz tak, aby druhý den vypadal, že se mu o několik hodin dříve vůbec nic nestalo. Ale taková práce něco stojí. Vedle enormního nasazení také hodně peněz. A kdyby vedení stáje mělo účtovat pilotům škody za jejich nehody, nejvíce se letos protočí panenky synovi Michaela Schumachera Mickovi. Ještě před koncem sezony zničil materiál v přibližné hodnotě 115 milionů korun.

První slova viníka bratislavské tragédie: Zlý sen, který nejde vrátit. Prosím o odpuštění

7. října 2022 20:49

Řidič, který v centru Bratislavy zabil pět lidí a další zranil, do vazby nepůjde. Soud tak nevyhověl návrhu žalobce. Dušanu Dědečkovi hrozí doživotí. Jeho advokát tvrdí, že je ve špatném psychickém stavu. Po skončení jednání utekl od soudní budovy před novináři. Později ale promluvil pro slovenská média, jejichž prostřednictvím prosil rodiče obětí o odpuštění.