Nitra

Výpis příspěvků ke štítku „Nitra“

Pár vyletěl z dálnice, i přes zoufalé volání řidiči nezastavovali. Objevil se jediný hrdina

19. října 2022 13:47

S bezohledností řidičů se musela vypořádat dvojice, která měla nehodu na rychlostní silnici. Dvacetiletá studentka Petra nezvládla řízení a vyletěla nedaleko Nitry z dálnice. Auto se následně převrátilo na střechu. Přestože se zraněný spolujezdec, její přítel Samo, pokoušel mávat na projíždějící vozidla, dlouho žádný řidič nezastavil. Nakonec dvojici pomohl až 49letý Róbert, který neváhal, u mladého páru zastavil a postaral se o něj.

Patrície otevřeně o hororu v Bratislavě: V sanitce jela s Dědečkovým synem, stále je v šoku

13. října 2022 15:17

Datum 2. října se zapsalo do nejčernějších slovenských statistik. Opilý bývalý sportovní funkcionář Dušan Dědeček v plné rychlosti projel autobusovou zastávku v Bratislavě, jeho počínání si vyžádalo život pěti lidí. Další zranil – mezi nimi byla i 23letá studentka Patrície. Ta nyní v otevřeném rozhovoru pro web Pluska.sk vzpomínala na osudný večer i jízdu v sanitce se synem viníka.

Nové politické dno? Čaputová je americká k**va, vyhecoval Fico a spol. fanoušky

3. května 2022 16:31

Slovensko aktuálně řeší otázku vydání expremiéra Roberta Fica policii kvůli údajnému založení zločinecké skupiny. Na sněmovní hlasování stále nedošlo, ale Fico již naplno mobilizuje své fanoušky. Na prvomájové demonstraci v Nitře se i s jeho velkým přičiněním utrhli ze řetězu. Místopředseda Směru-SD L'uboš Blaha dav vyburcoval ke skandování, že prezidentka Zuzana Čaputová je „americká k**va“ a vulgarismy si neodpustil ani sám Fico.

Policista Miloš zemřel před zraky dcery. Do jeho auta čelně narazila protijedoucí řidička

1. února 2022 19:47

Po čelní srážce dvou aut ve slovenském okrese Nitra přišel o život 42letý policista. V autě s ním jela i mladá dcera – tu se zraněními převezli záchranáři do nemocnice. Řidička Peugeotu, která pravděpodobně vjela z dosud neznámých důvodů do protisměru, utrpěla těžká zranění, uvádí slovenské deníky. Trnavští policisté svému zesnulému kolegovi věnovali na sociálních sítích pár smutných slov na rozloučenou.