CNN Prima News Nové Zámky

Nové Zámky

Výpis příspěvků ke štítku „Nové Zámky“

Při tragické srážce s vlakem zemřel talentovaný DJ. V době nehody s ním běžel rozhovor v rádiu

Při nedělní srážce automobilu s vlakem ve slovenských Šuranech zemřel 25letý Ondrej Obst se svou 54letou matkou Michaelou. Na slovenské hudební scéně byl znám pod přezdívkou Elýščítat jako talentovaný DJ a producent. V době smrtelné srážky s ním měl navíc běžet v rádiu předem natočený rozhovor, k jehož poslechu zval i své fanoušky, informuje web topky.sk.

Slovák se zastal malého kluka, následovala drsná pomsta. Dostal 23 broků do tváře i těla

Vyřizování účtů mezi dvěma hosty restaurace ve slovenských Nových Zámcích málem skončilo tragédií. Osmačtyřicetiletý Petr v sobotu odpočíval se svou přítelkyní na terase hospody, když ho vyrušilo nevhodné chování dalšího návštěvníka ke čtyřletému synovi. Za to, že se chlapce zastal, schytal 23 broků ze vzduchové pistole do tváře a těla. O incidentu informoval deník Nový čas.

Eriku srazila dodávka, našli ji v příkopu až druhý den. Po boji o život poslala řidiči vzkaz

Slovenská cyklistka Erika bojovala dlouhou dobu po srážce dodávkou o život. Bezohledný řidič ji v okrese Komárno zachytil na konci března. Z místa nehody ujel a mladou ženu nechal ležet v příkopu. Našli ji v bezvědomí až další den ráno. Nyní Erika téměř tři měsíce po nehodě promluvila o tom, co se vlastně stalo, a poslala i vzkaz řidiči.

Mrazivá svědectví tragické nehody u Strekova: Holčičku jsme oživovali až do konce, řekl hasič

Vždy jsou to hrozné situace, o to těžší je, když jsou tam děti, jako tomu bylo teď. Těmito slovy hodnotil zásah u tragické nehody, jež si v neděli u slovenského Strekova vyžádala životy tří lidí, velitel hasičského zásahu Patrik Švajda. Pro deník Nový Čas rovněž popsal, jak se s kolegy pokoušeli zachránit osmiletou Preu Sofii. Svá vyjádření k nehodě poskytli rovněž kněz Zsolt Farkaš, který se na místě náhodou ocitl, a Zita Cseri, starostka obce Veľké Ludince, z níž pocházela zesnulá těhotná učitelka Eva.

Anita o tragédii u Strekova: Vytáhli jsme maličkého z auta. Sestru oživovali, rodiče byli mrtví

Anita se ocitla na místě tragické nehody mezi Pribetou a Strekovem dřív, než dorazila záchranka a policie. Spolu s dalším svědkem vytahovali ze zdemolovaného auta ročního chlapce Timonka. První okamžiky po tragické nehodě popsala pro slovenský deník Nový Čas. Rodiče ročního batolete –⁠ sedmatřicetiletý Marek a jednatřicetiletá Eva zahynuli, nepřežila ani Sofia, chlapcova osmiletá sestra.

Smrt Marka, těhotné Evy a dcerky u Strekova: Sousedé jsou v šoku. Kdo se ujme ročního sirotka?

Zdravili jsme se, takoví slušní lidé to byli. Je to obrovská tragédie. Tak sousedka vzpomíná na rodinu, která se – až na ročního Timonka – stala obětí nedělní nehody u slovenské obce Strekov. Při čelní srážce dvou osobních vozů vyhasl život otce, těhotné matky a jejich osmileté dcery. Batole bylo převezeno do nemocnice, kde jej na jednotce intenzivní péče navštívili příbuzní. Zřejmě si ho do péče vezmou prarodiče.