reklama
CNN Prima News Nový Jižní Wales

Nový Jižní Wales

Výpis příspěvků ke štítku „Nový Jižní Wales“

Tříletý autista na tři dny zmizel. V momentě, kdy ho našli, pil bahnitou vodu z potoka

6. září 2021 12:54

Tři dny poté, co zmizel teprve tříletý Australan Anthony „AJ“ Elfalak, chlapce vypátral v pondělí kolem půl dvanácté dopoledne místního času pilot vrtulníku pouhých 500 metrů od jeho domu. Dítě sedělo v potoce a pilo bahnitou vodu. AJ, který trpí autismem a nemluví, se ztratil při hraní si na verandě domu v Putty, asi 150 kilometrů severozápadně od Sydney.

Covidová krize v Austrálii: Tvrdá opatření pokračují, úřady prodloužily uzávěru Sydney

28. července 2021 09:29

Australské úřady o další měsíc prodloužily uzávěru největšího města Sydney, kterému se navzdory několik týdnů trvajícímu lockdownu nedaří snížit denní přírůstky nákaz koronavirem. Za poslední den stát Nový Jižní Wales, jehož je Sydney metropolí, zaznamenal 177 nových případů infekce, o den dříve to bylo 172 případů, informovala agentura Reuters.

Australský olympionik pašoval drogy ve svíčkách. Našli u něj pervitin za miliony

16. února 2021 09:28

Australského olympionika Scotta Millera zatkli policisté kvůli pašování metamfetaminu. Drogu v hodnotě přes dva miliony australských dolarů (přes 32 milionů korun) měl mít plavec schovanou ve svíčkách. S odkazem na australská média o tom informovala agentura DPA. Miller na olympiádě v Atlantě v roce 1996 získal stříbrnou a bronzovou medaili.

reklama