CNN Prima News oblečení

oblečení

Výpis příspěvků ke štítku „oblečení“

Na túrách nebo na chatě, buďte trendy a přitom v teple a v pohodlí i na podzim

20. listopadu 2022 12:08

Pěší turistika na podzim. To je na jedné straně romantika, pozorovat jak mlžný opar stoupá nad lesy v horách a užívat si ničím nerušené ticho v přírodě, která se právě uložila ke spánku. Na straně druhé je všudypřítomné chladno, vlhko a lezavo. Dobrou zprávou je, že se správným vybavením si i v chladnější polovině roku si při výletech a túrách můžete užívat jen pozitiva. Základem je pohodlné a funkční oblečení, třeba značky Husky. Teď aktuálně se slevou 25 %.

Požár v centru Benešova: Pět lidí utrpělo zranění, zásah hasičů trval celou noc

15. listopadu 2022 07:17
Aktualizováno

Požár, který se v pondělí odpoledne rozhořel v obchodním domě Hvězda v centru Benešova, mají hasiči pod kontrolou. Poplachový stupeň hasiči v úterý snížili na první ze čtyř možných. V budově už nyní nehoří, hasiči ji zkoumají termokamerou. Na místě pracuje také vyšetřovatel, který zjišťuje příčinu požáru. Škodu hasiči předběžně vyčíslili na 50 milionů korun, je ale možné, že bude nakonec ještě vyšší, řekla mluvčí středočeských hasičů Dagmar Zemanová.

Revoluce na Wimbledonu. Tenistky už nemusí být celé v bílém, kvůli menstruaci

8. listopadu 2022 22:00

Jestli se v nějakém sportu mají ctít pravidla a slušnost, pak v tenise. Vztek v podobě házení raketou či nadávek je trestán varováním, případně odečtením fiftýnu. Speciální událostí je pak Wimbledon, který po hráčích a hráčkách požaduje speciální dress code – kompletně bílý úbor. Ženské tenistky by ale brzy měly vybírat z pestřejšího „šatníku“. Vedení travnatého grandslamu je pro změnu kvůli sílícím hlasům kritiček. Ty tvrdí, že během menstruace může být pro dámy z kurtů značně nepříjemné hrát před zraky celého světa ve světlém oblečení.

Mobilizační chaos. Ruské armádě chybí výbava, odvedenci nakupují neprůstřelné vesty za své

30. září 2022 10:07

Už v pátek na oficiální ceremonii v Kremlu podepíše ruský prezident Vladimir Putin smlouvu o připojení čtyř ukrajinských oblastí – které ho o to požádaly po pseudo-referendech. Kyjev ani Západ je neuznávají, stejně jako anexi těchto oblastí. Rusko navíc dál posílá vojáky na frontu, často jim prý ale chybí potřebná výbava.

„Neuctivý“ Macron pobouřil Brity před pohřbem královny. Mohl sis jít rovnou zaběhat, píší mu

19. září 2022 19:16

Francouzský prezident Emmanuel Macron vyvolal během návštěvy Londýna bouři na sociálních sítích. Rozporuplné reakce vzbudila volba oblečení, které francouzský lídr zvolil při procházce kolem Westminsterského paláce před pohřbem zesnulé královny Alžběty II. Lidé se pozastavovali především nad modrými teniskami.

Bizarní hovor okupanta s manželkou. Chtěla, aby přivezl z Ukrajiny lidskou hlavu a oblečení

19. září 2022 15:53

Služba bezpečnosti Ukrajiny (SBU) zveřejnila další telefonický hovor mezi ruským vojákem a jeho manželkou. Obsahu nahrávky lze jen těžko uvěřit. Žena okupanta žádala, aby domů přivezl různé kusy oblečení sesbírané z mrtvých těl Ukrajinců. Rovněž po něm chtěla, aby se připojil k Vagnerově skupině, protože prý její členové Ukrajincům sekají hlavy. I o tuto část těla žena jevila velký zájem.