reklama
CNN Prima News ochlazení

ochlazení

Výpis příspěvků ke štítku „ochlazení“

Teplejší počasí vydrží až do konce listopadu. Sněžit bude jen na horách

9. listopadu 2021 00:15

Výraznější ochlazení ve srovnání s nynějším počasím zřejmě do Česka až do začátku prosince nedorazí. Přes den se budou teploty pravděpodobně držet nad nulou, tento týden budou dokonce dál stoupat až na více než deset stupňů Celsia. Vyplývá to z týdenního a měsíčního výhledu Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Sněžení zatím v nejbližších dnech čekají meteorologové jen na horách.

Podzim je tady, vytáhněte deštníky. O víkendu se ale teploty vyšplhají až ke 23 °C

21. září 2021 08:12

I když vychází podzimní rovnodennost až na středu, tedy 22. září, zdá se, že podzim už je tady. Odpovídá tomu počasí tohoto týdne, většina ho totiž proprší. Výjimkou nebudou mlhy a přízemní mrazíky. O víkendu se ale oteplí. Například v neděli se teploty vyšplhají až na 23 °C. Informoval o tom Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Teplého počasí si budeme užívat ještě dva týdny. Začátkem října se výrazněji ochladí

20. září 2021 20:13

Příští dva týdny bude teplo s denními maximy kolem 18 stupňů Celsia. Nebude však příliš pršet a ani v noci by teplota neměla klesat pod bod mrazu. Počátkem příštího měsíce se ale začne ochlazovat a ve druhé polovině října by mohlo přibývat i srážek. Vyplývá to z dlouhodobé předpovědi pro období od pondělí 20. září do 17. října, kterou vydal Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

reklama