CNN Prima News olympijský vítěz

olympijský vítěz

Výpis příspěvků ke štítku „olympijský vítěz“

Olympijská šampionka zemřela po pádu ze 17. patra. Truchlící spoluhráčky dojaly velkým gestem

Zemřela olympijská vítězka a opora brazilské volejbalové reprezentace Walewska Oliveirová, bylo jí 43 let. Smrt ihned rozvířila spekulace: údajně měla spáchat sebevraždu skokem ze 17. patra domu, v němž žila, ale vyšetřovatelé to zatím nepotvrdili. K uctění památky reprezentantky brazilský volejbalový tým držel minutu ticha, superligový klub, kterému pomohla k titulu, zase na její počest vyřadil dres s číslem jedna.

Černochová hledá trest pro Svobodu za výroky o ruských sportovcích. Zastal se ho Pollert

Ačkoliv se na českého olympijského vítěze v moderním pětiboji Davida Svobodu po výrocích o ruských a běloruských sportovcích strhla vlna kritiky, našel i zastání. Konkrétně u dalšího olympijského vítěze, Lukáše Pollerta. Svobodovo schválení účasti vyloučených sportovců na velkých sportovní akce bude řešit i ASC Dukla, pod níž olympionik patří.

Detaily svatby Samkové a Adamczyka: Tatínek se svatby nedožil, kdo Evu vedl k oltáři?

Česká snowboardová hvězda Eva Samková se vdala. Ve čtvrtek 15. září řekla 29letá sportovkyně „ano“ herci Marku Adamczykovi na horské chatě Dvoračky nad Rokytnicí v Krkonoších. Malebný obřad o zhruba 50 hostech trval pouze půl hodiny, přesto zlatá olympijská vítězka z roku 2014 zářila štěstím. Soupeřkám na sněhu nyní bude čelit jako Adamczyková.

Německo ztrácí svou sáňkařskou legendu. Neodolala nabídce největšího konkurenta

Německý sáňkařský sport ztrácí svou největší osobnost. Jediný trojnásobný olympijský vítěz na jednosedadlových saních Georg Hackl, k tomu majitel deseti titulů mistra světa, po úspěšné závodnické i trenérské kariéře „přestupuje” do týmu největšího konkurenta. Rakušané mu totiž nabídli výrazně vyšší peněžní odměny, než měl dosud.

Nejstarší olympijský vítěz ve sjezdu neskrýval slzy a děkoval matce svých dvou dcer

Dohromady jim je 75 let, v průměru téměř 38 let. Přesto ukořistili dvě nejcennější medaile v přeloženém sjezdu alpských lyžařů na zimních olympijských hrách 2022. Švýcar Beat Feuz, který v pátek 11. února oslaví 35. narozeniny, vyhrál o jedinou desetinu sekundy před jedenačtyřicetiletým Johanem Clareyem z Francie. Feuz byl po vyhlášení výsledků viditelně dojatý a jako prvnímu člověku telefonoval své ženě.