reklama
CNN Prima News omluva

omluva

Výpis příspěvků ke štítku „omluva“

Je to úlet, porazí i muže. Sexismus fotbalistů namíchl fotbalistky i poslance

24. listopadu 2021 17:39

Sexistický posměch příbramských fotbalistů směrem k ženskému fotbalu, který sklidil výraznou kritiku, už sice klub ze svých komunikačních kanálů smazal, hořká pachuť ale zůstává. A to nejen mezi sportovci. Nevhodná vyjádření namíchla i některé politiky. I když se shodnou, že zveřejněné video byl úlet, v porovnání mužského a ženského fotbalu se jejich názory rozcházejí.

Meghan ve sporu s bulvárem zatajila podstatný detail. Prostě jsem zapomněla, hájí se

15. listopadu 2021 16:01

V minulém týdnu začal soud v Londýně projednávat odvolání britského bulvárního média s manželkou prince Harryho – Meghan Markleovou. Nikdo však nečekal, že od ní uslyší omluvu. Vévodkyně ze Sussexu uvedla, že když v případu dříve vypovídala, „nevzpomněla si“ na rozhovory se svým bývalým tajemníkem pro komunikaci. Ty se měly týkat spolupráce s autory její a Harryho biografie.

Stropnický: Vystrčil by se měl Zemanovi omluvit. Snahy Senátu byly na hraně puče

5. listopadu 2021 06:08

Neúspěšný kandidát ČSSD do Sněmovny Matěj Stropnický vyzval šéfa Senátu Miloše Vystrčila (ODS) k tomu, aby se omluvil prezidentovi Milošovi Zemanovi. „Já to považuji na hraně ústavního puče, o co se pokoušel pan Vystrčil a část Senátu. Je dobře, že se tomu podařilo zabránit,“ komentoval v pořadu 360° Vystrčilovy úvahy o aktivaci článku 66 Ústavy.

Okamura čelí exekuci. Novináře označil za mediální žumpu, k omluvě ho nedonutil ani soud

20. října 2021 13:41

Předseda SPD a poslanec Tomio Okamura čelí exekuci. Neomluvil se Ústavu nezávislé žurnalistiky za to, že označil web HlídacíPes.org za podvodný a novináře nazval „mediální žumpou“, ačkoli mu to na jaře pravomocně nařídil pražský vrchní soud. Pokud Okamura nesplní soudem uloženou povinnost, může mu exekutor dát až stotisícovou pokutu. Šéf SPD s rozsudkem nesouhlasí.

Soud odmítl Zemanovu dojmologii, těší Peroutkovu vnučku. Podle verdiktu se dočká omluvy

14. října 2021 08:29
Aktualizováno

Nejvyšší soud (NS) potvrdil rozsudek, podle kterého náleží vnučce Ferdinanda Peroutky omluva za výrok prezidenta Miloše Zemana o uznávaném novináři. S rozhodnutím nebyla spokojená ani jedna strana sporu. Dovolání ministerstva financí, které se má omlouvat za Zemana, soud odmítl. Dovolání Peroutkovy vnučky Terezie Kaslové, která žádala omluvu i za další prezidentova tvrzení, soudci zamítli. Rozhodnutí je dostupné na úřední desce NS.

Hutka nazval Srpa udavačem StB, lhářem a zmetkem. Omlouvat se nemusí, rozhodl soud

30. září 2021 12:17

Písničkář Jaroslav Hutka se nemusí omlouvat bývalému předsedovi Jazzové sekce Karlu Srpovi za tvrzení, že Srp na Hutku donášel komunistické Státní bezpečnosti (StB). Ve čtvrtek to pravomocně potvrdil pražský městský soud, který zamítl Srpovo odvolání. Hutka své výroky uvedl v roce 2017 poté, co chtěl prezident Miloš Zeman prosadit Srpa do etické komise, která oceňuje účastníky protikomunistického odboje.

Babiš mladší se Kalouskovi omluvil za otcovy urážky. Půjdou spolu na pivo

30. července 2021 20:34

Protože se bývalý poslanec Miroslav Kalousek (TOP 09) omluvy od premiéra Andreje Babiše (ANO) nedomohl ani soudní cestou, rozhodl se vzít pokoru do svých rukou Babišův syn. Ten už někdejšímu ministrovi financí omluvu za „ožralu“, „zloděje zlodějského“ a další hanlivé výroky, které padly z úst jeho otce, napsal. Zároveň junior pozval Kalouska na pivo. Expředseda TOP 09 na nápad kývl.

Babiš se Kalouskovi omlouvat nemusí. Ve Sněmovně o něm řekl, že „zabil lidi cez padáky“

28. července 2021 10:30

Premiér Andrej Babiš (ANO) se nemusí omlouvat bývalému poslanci Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) za výroky, které o něm pronesl v Poslanecké sněmovně. Ve středu o tom rozhodl soud, podle nějž by případnou odpovědnost za premiérova slova beztak nesl stát, nikoliv Babiš osobně. Verdikt není pravomocný. Premiér o svém politickém rivalovi prohlásil, že rozkrádal ministerstvo obrany a „zabil lidi cez padáky“.

reklama