CNN Prima News optimismus

optimismus

Výpis příspěvků ke štítku „optimismus“

Uzel osobitě popsal, jak mu našli rakovinu. Mám strach, že budu mít bolesti, svěřil se

24. března 2022 19:58

Herečka Michaela Kuklová rakovinu porazila. Slavný sexuolog Radim Uzel s ní bohužel právě bojuje. Diagnóza zní karcinom jícnu. Lékař má za sebou dvě operace a léčbu chemoterapií. Redakci ShowTime exkluzivně svěřil svůj příběh s humorem sobě vlastním. Reportérka s ním hovořila na place, když natáčel reklamu na přípravek na posílení potence. Tváří podobných spotů je už řadu let.

Půjde Rusko s Ukrajinou do války? Rubl vůči dolaru sílí, burzy dávají jasnou odpověď

21. února 2022 11:21

Uplynulý víkend byl v rusko-ukrajinské otázce bohatý na události. Vladimir Putin chřestil jadernými zbraněmi, do bavorského Mnichova se lídři západní zemí sjeli na bezpečnostní konferenci. Z obou stran padaly silné výroky a chvílemi se zdálo, že Evropa je krok od vypuknutí válečného konfliktu. Jenže vše nakonec zřejmě bude jinak.

Situace v nemocnicích se ještě zhorší. Experti předpověděli vrchol probíhající vlny

2. prosince 2021 11:41

Ačkoliv je podle některých odborníků vrchol současné vlny pandemie koronaviru téměř za námi, evoluční biolog Jaroslav Flegr a imunolog Václav Hořejší ve vysílání CNN Prima NEWS optimismus krotili. Prý záleží na počasí i rozšiřování nové mutace zvané omikron. Hořejší zdůraznil, že nemocnice nápor pacientů ještě čeká.

Na pandemii nic pozitivního nevidím. Zase jsem po letech blbě spal, přiznal Pohlreich

6. září 2021 19:19

Na pandemii koronaviru nenachází nic pozitivního. Přesto se na nadcházející měsíce dívá gastronom Zdeněk Pohlreich s velkým optimismem. „Do podzimu jdeme se střízlivým optimismem. Myslím si, že restaurační byznys má obrovskou schopnost sebeobnovení se, a proto věřím, že to bude dobré,“ řekl v pořadu Interview na CNN Prima NEWS populární kuchař.