CNN Prima News PARTIE TEREZIE TOMÁNKOVÉ

PARTIE TEREZIE TOMÁNKOVÉ

Výpis příspěvků ke štítku „PARTIE TEREZIE TOMÁNKOVÉ“

Sledujte Partii s ministrem Kupkou a poslancem Kolovratníkem. A následnou velkou politickou diskusi

Stáváme se skanzenem a míříme ke kolapsu, jak tvrdí některé firmy? Kdo to zastaví a kdo zaplatí? V Partii Terezie Tománkové se proti sobě postavili ministr dopravy Martin Kupka (ODS) a poslanec z hnutí ANO Martin Kolovratník. V druhé části velká politická debata. Diskutují Karel Haas z ODS, Jakub Michálek z Pirátské strany, Jaroslava Pokorná Jermanová z ANO a Karla Maříková z SPD.

Obviňovat Fialu z komunismu? Absurdní. Neakční Havlíček se často netrefí, shodují se experti

Označit Fialu za komunistu hraničí s absurditou, uvedl ve vysílání CNN Prima NEWS politický marketér Oto Klempíř. Reagoval tím na slova místopředsedy Poslanecké sněmovny Karla Havlíčka (ANO), který v pořadu Partie Terezie Tománkové označil premiéra Petra Fialu za „kovaného komunistu“. Přirovnání se nezamlouvalo ani komentátorům Petru Kolářovi či Martinovi Schmarczovi.

Stavební zákon výstavbu urychlí. Budeme v první třicítce zemí, řekla Dostálová

Nový stavební zákon by měl začít platit na jaře příštího roku. Jeho účinnost by měla nabíhat postupně do poloviny roku 2023. „První čtení stavebního zákona v Poslanecké sněmovně předpokládáme v září,“ řekla ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO) v nedělní Partii Terezie Tománkové. „Žádné zjednodušení ve stavebnictví to nepřinese,“ oponoval Martin Kupka, místopředseda ODS.