Partie

Nejnovější příspěvky k tématu

Místo ní vlály červené trenýrky, nyní se standarta vrátí na Pražský hrad. Pavel nastínil jak
Petr Pavel

Místo ní vlály červené trenýrky, nyní se standarta vrátí na Pražský hrad. Pavel nastínil jak

Částečně rozstříhaná prezidentská standarta se vrátí zpět na Pražský hrad. Domluvím se s firmou na její obnově, slíbila nově zvolená hlava státu Petr Pavel v Partii Terezie Tománkové. Jde o vlajku, kterou skupina Ztohoven vyměnila v roce 2015 za červené trenýrky. Čerstvě zvolený prezident ve vysílání CNN Prima NEWS řekl, že podmínkou pro její vrácení byla porážka Andreje Babiše (ANO) ve finálním kole voleb.

Pavel: Mobilizace se mnou nepřichází. Blízko hranic zuří válka, NATO ale dává garanci bezpečí

29. ledna 2023 14:24

Se mnou rozhodně nepřichází mobilizace nebo změna kurzu ve vtahování země do války, zdůraznil v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS nově zvolený prezident Petr Pavel. Bránil se tak dezinformacím, které o něm před volbami kolovaly. Připomněl, že válka zuří na Ukrajině, tedy blízko českých hranic, ale NATO podle něj garantuje bezpečí.

Hádka v Partii: Voliči ANO jako hnůj a odpad, strašení důchodců a lítající pošuk

29. ledna 2023 12:42

Místopředseda TOP 09 v Kralupech řekl, že voliči ANO jsou lůza, odpad a lidský hnůj, vyčetl zástupcům vlády místopředseda hnutí ANO Karel Havlíček. „Vy strašíte důchodce,“ vrátil mu to ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti). Politici se v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS hádali o tom, jak vypadala prezidentská kampaň.

Ministři se pustili do Babiše kvůli sázkám: Nechci být sprostý. Je to za hranicí všeho

29. ledna 2023 12:08

Výzva k sázkám, kterou na sítě před druhým kolem prezidentských voleb vyvěsil šéf opozičního hnutí a neúspěšný kandidát na Hrad Andrej Babiš (ANO), rozčílila ministra kultury Martina Baxu (ODS). Bylo to za hranicí všeho, zdůraznil v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Babiš lákal lidi, že když si na něj vsadí tisíc korun, mohou vyhrát dvanáctkrát více. Nakonec ale ve volbách prohrál a ti, kteří si vsadili, o peníze přišli.

Omluvte se, nejsme Babišovi otroci, tepaly poslankyně ANO Černochovou. Váš problém, opáčila

24. ledna 2023 20:12

Omluvte se, vyzvala v úterý na jednání Sněmovny šéfka poslanců ANO Alena Schillerová ministryni obrany Janu Černochovou (ODS). A to kvůli výroku z nedělní Partite Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS, kde šéfka resortu uvedla, že Andrej Babiš (ANO) v prezidentské kampani straší válkou za podpory „otroků z ANO“. „Nejsem žádná otrokyně,“ bránila se na plénu dolní komory i poslankyně ANO Jana Pastuchová.

Bartošek: Babiš je pro Česko bezpečnostní hrozbou. Všichni nadržují Pavlovi, zlobil se Koten

22. ledna 2023 17:22

Prezidentská volba míří do finále a byla i tématem nedělní Partie na CNN Prima NEWS. Místopředseda Sněmovny Jan Bartošek zmínil, že expremiéra Andreje Babiše podporuje dezinformační scéna, a proto je „skutečně bezpečnostní hrozbou pro Českou republiku“. Poslanec SPD Radek Koten si stěžoval, že média nadržují protikandidátovi Petru Pavlovi.

Metnar ostře k Černochové: Předvádíte lidem, kdo je válečný štváč. Vzbuzujete strach

22. ledna 2023 13:39

Bývalý ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO) tvrdě zkritizoval svou nástupkyni Janu Černochovou (ODS). V pořadu Partie na CNN Prima NEWS řekl, že se vládní koalice podílí na strachu veřejnosti z válečného konfliktu, a doložil to slovy premiéra Petra Fialy (ODS), že je země ve válce. Černochová to odmítla a za původce většiny negativních emocí označila Andreje Babiše (ANO) a jeho prezidentskou kampaň.

Nedělní Partie, to je souboj názorů a argumentů, aktuálních témat a výrazných osobností v pravidelném diskuzním pořadu Terezie Tománkové. Pořad Partie vysílá CNN Prima NEWS každou neděli v 11 hodin.