CNN Prima News partnerství

partnerství

Výpis příspěvků ke štítku „partnerství“

Bagárová je znovu zamilovaná. Představila nového přítele, kdo nahradil hvězdu MMA?

9. prosince 2022 10:01

Před rokem na Vánoce prožívala zpěvačka Monika Bagárová bolestivý rozchod s MMA zápasníkem a otcem dcery Rumie Machmudem Muradovem. Ačkoliv se pár snažil rodinu později znovu spojit, osud jim nepřál. Nyní však umělkyně září štěstím a svátky bude prožívat ve veselejším duchu. Přiznala, že je šťastně zamilovaná. Pár nyní tvoří s podnikatelem Leonardem Lekajem a údajně mělo dojít i na seznámení s rodiči.

Vraždění v Bratislavě poslance nezlomilo. Slováci partnerské soužití nezavedou

19. října 2022 16:29

Ani vražda dvou mladých gayů a tlak veřejnosti nepřesvědčily většinu slovenských poslanců, aby pro příslušníky LGBT komunity zavedli možnost žít v oficiálním partnerském soužití. Zákonodárci návrh opoziční strany Svoboda a Solidarita (SaS) neprohlasovali – nedostal se ani do druhého čtení. Zákon by zlepšil zejména majetková práva partnerů či by jim například umožnil získávat informace v případě, že by byl jeden z nich hospitalizován.

Betano liga? Boj o post hlavního partnera fotbalové soutěže se rozjel, zájem je v Řecku

11. dubna 2022 13:58

Generální partnerství sázkové společnosti Fortuna české nejvyšší fotbalové soutěže vyprší až za více než dva roky. S velkou časovou rezervou se nicméně řeší, kdo se ligy ujme dál. Z dokumentu, který má CNN Prima NEWS k dispozici, je patrné, že o post hlavního sponzora usiluje řecká firma Kaizen Gaming, respektive společnost pod ní spadající – rovněž sázková – Betano.

Esportový gigant ESL uzavřel exkluzivní partnerství s českou agenturou PLAYzone

9. srpna 2021 19:33

Největší esportová společnost na světě – německá ESL – rozšiřuje svoje aktivity v České republice a na Slovensku. Podepsala totiž partnerství s českou esportovou agenturou PLAYzone, která je součástí mediální skupiny FTV Prima. V rámci partnerství tak PLAYzone získává pro letošní a příští rok exkluzivní práva na vysílání nejpopulárnějších prestižních mezinárodní turnajů, které ESL pořádá.

Exkluzivní rozhovor s přítelkyní Jaromíra Jágra: Plánují s hokejistou děti?

10. dubna 2021 20:16

Dominika Branišová – žena, která stojí po boku Jaromíra Jágra. V šestnácti letech začala s modelingem a procestovala kus světa. Před dvěma lety s modelingem téměř skončila, nyní se k němu ve svých šestadvaceti znovu vrací. Důvodem je i to, že díky slavnému příteli se jí nabídky jenom hrnou. Jak se s hokejistou žije a co pár společně rád dělá?

Evropská unie nepodpoří polské obce, které se označily za zóny bez LGBT

30. července 2020 10:53

Evropská unie odmítla finančně podpořit šest polských měst, které se označily za „zóny bez LGBT“ nebo zakázaly kampaně podporující práva párů stejného pohlaví. Jde o peníze na projekty v rámci spolupráce mezi partnerskými městy. Informovala o tom dnes agentura AP s odvoláním na mluvčího Evropské komise. Podle polského ministra spravedlnosti Zbigniewa Ziobra je tento krok Bruselu neopodstatněný a protiprávní.

Komunikaci ve vztahu potřebují nejen ženy, ale i muži, shodují se odborníci

19. června 2020 20:40

Žijeme v době, která s sebou nese proměny společnosti, mezilidských vztahů i rodinných forem a dotýká se i typických ženských a mužských rolí. Některá dogmata se prohlubují, jiná se naopak vytrácí. O tom, zda jsou muži opravdu v ohrožení, se v pořadu Silný hlas Markéty Fialové bavili lektor osobního rozvoje a mentor mužského výcviku Karel Tůma a docentka klinické psychologie a sexuoložka Laura Janáčková.