CNN Prima News Pavel Bucha

Pavel Bucha

Výpis příspěvků ke štítku „Pavel Bucha“

Pasivita, červená karta a dva góly v síti Staňka. Plzeň Inter v Lize mistrů nepotrápila

Byla to zřejmě ta největší šance, jak ze skupiny smrti v Lize mistrů vydolovat nějaké body. Fotbalisté Plzně doma přivítali Inter Milán, který se nenachází v ideálním rozpoložení a přijel bez útočné hvězdy Romela Lukaka. Pasivní Viktoria však Nerazzurri příliš nepotrápila a pohrála 0:2. O první gól italského klubu se postaral Edin Džeko, ve druhém poločase českého mistra hrajícího už bez vyloučeného Pavla Buchy vytrestal Denzel Dumfries.

Boj o první místo vítěze neměl. Slavia v divokém zápase remizovala na hřišti Plzně

Fotbalisté Plzně ve šlágru 27. kola první ligy remizovali doma se Slavií 1:1 a před rivalem udrželi o bod první místo v tabulce. Zápas, který řídili polští rozhodčí v čele s hlavním rozhodčím Pawlem Raczkowským, ve 48. minutě gólově otevřel Ondřej Lingr. Čtvrt hodiny před koncem vyrovnal střídající Tomáš Chorý. Jeho spoluhráč Pavel Bucha byl v 85. minutě vyloučen.