CNN Prima News Petr Holman

Petr Holman

reportér FTV Prima, CNN Prima NEWS

petr.holman@iprima.cz

Nejnovější příspěvky autora

Bizarní okolnosti zmizelé stíhačky F-35. Muž volal, že mu na dvorku přistál katapultovaný pilot
USA

Bizarní okolnosti zmizelé stíhačky F-35. Muž volal, že mu na dvorku přistál katapultovaný pilot

Případ nejmodernější americké stíhačky F-35, která se ztratila u Pentagonu, má pokračování. Trosky našla armáda až s pomocí civilistů. Na internetu se nyní objevil i záznam z tísňové linky, na kterém se majitel domu snaží operátorce vysvětlit, že mu na dvorku přistál katapultovaný pilot. Zmatené ženě trvá určitou chvíli, než se v celé situaci zorientuje. Okolnosti pádu letadla jsou věcí vyšetřování americké armády.

Další příspěvky autora

Británie vzpomíná na Alžbětu II. V Londýně byl i moderátor Showtimu, přidal osobní vzpomínku

Rok bez královny Alžběty II. si připomínají lidé po celé Velké Británii. Význačné panovnici vzdávají hold nejen občané Anglie, ale i turisté. Veřejnost nosí po celý den květiny k Buckinghamskému paláci. Její syn a současný král Karel III. zveřejnil ke smutnému výročí portrét panovnice z roku 1968. Královská rodina na svého milovaného člena vzpomíná na soukromých pietních akcích. Moderátor pořadu Showtime Immanuel Adenubi byl jako dítě dokonce svědkem královnina průvodu.

Prigožinův majetek? Luxusní sídlo i zlaté cihly. V uniklém videu mluvil o své bezpečnosti

Kolem smrti oligarchy Jevgenije Prigožina panuje mnoho nejasností. Kreml vůbec poprvé připustil, že mohl být zavražděn. Média po celém světě se zároveň snaží rozkrýt, jak rozsáhlý byl vlastně majetek majitele Vagnerovy skupiny. Ruská televize nyní zveřejnila záběry ze zásahu v jeho sídle, kde bylo nalezeno množství luxusního zboží. Na sociálních sítích rovněž kolují záběry Prigožina, na nichž by měl být zachycen v Africe několik dní před svou smrtí a hovořil o své bezpečnosti.

Počasí kolabuje v celé Evropě. Česko nabízí Slovinsku jako pomoc technologii z 50. let

Počasí se zřejmě pomátlo po celé Evropě a živelní katastrofy teď komplikují životy všem jejím obyvatelům. V Portugalsku a na italské Sardinii řádí lesní požáry. Na Baltu zuří silné bouře. A Slovinsko se vypořádává se záplavami, které jeho premiér označil za největší přírodní pohromu v historii země. S pomocí přispěchala i Česká republika, která této malé zemi nabídla soupravy k výstavbě tří mobilních mostů, tedy konstrukci vyvinutou před přibližně 70 lety.

Těla nelidského původu a UFO? Každý rok se někdo ozve s odkazem na armádu, říká Spratek

Že se o UFO mluví se vší vážností v americkém Kongresu a téma již rezonuje celým světem? Každý rok se někdo ozve s tím, že někde něco viděl. A vždy se odkazuje na armádu a na to, že nějaké ministerstvo obrany nám něco tají. Právě tak reagoval odborný pracovník Hvězdárny a planetária hlavního města Prahy Jan Spratek ve vysílání CNN Prima NEWS na bývalého příslušníka tajných služeb Davida Grusche, který pod přísahou vypověděl, že americká armáda v utajení střeží havarované i nepoškozené létající talíře. Z těch prý byla vyproštěna těla jiného než lidského původu.