reklama
CNN Prima News Petr Kellner

Petr Kellner

Výpis příspěvků ke štítku „Petr Kellner“

Zemanova parta hic. Oceněným se vyčítá lichva, Leninův řád, dotace i sexuální napadení

30. října 2021 05:35

Nechápavé kroucení hlavou, překvapení, ale i vztek. Udělování nejvyšších státních vyznamenání vyvolalo emoce, jména některých oceněných vzbuzují pochybnosti. Ozývá se kritika minulosti kosmonauta Vladimíra Remka, zesnulého podnikatele Petra Kellnera někteří nazývají lichvářem, právníka Pavla Foltána podporovatelem fake news, sportovního manažera Miroslava Černoška podezřelým dotačním šíbrem. Psychiatra Jana Cimického pak zpěvačka Jana Fabiánová pro změnu nařkla ze sexuálního obtěžování.

Zeman oceňuje své nejbližší. Nejvíc přes čáru byli Toman a Čuba, shodli se experti

28. října 2021 23:30

Prezident Miloš Zeman často vyznamenává osoby, které mu jsou blízké, a dělá to častěji než jeho předchůdci Havel a Klaus. Ve speciálním vysílání CNN Prima NEWS ke 103. výročí vzniku Československa se na tom shodli historik Jaroslav Šebek a analytik týdeníku Euro Petr Fischer. Oba zároveň připomněli, kterak Zeman udělil medaili Za zásluhy Miroslavu Tomanovi staršímu či Františku Čubovi. Jejich vyznamenání bylo podle expertů už za hranou.

Kompletní seznam vyznamenaných: Zeman ocenil Bohdalovou, Krpálka i zesnulého Kellnera

28. října 2021 20:05

Kancelář prezidenta republiky zveřejnila seznam jmen, která 1. ledna obdrží státní vyznamenání. Mezi oceněnými jsou herečka Jiřina Bohdalová, zesnulý miliardář Petr Kellner, kosmonaut Vladimír Remek, ale i psychiatr Jan Cimický, sportovní manažer Miroslav Černošek, judista Lukáš Krpálek a hudební skladatel Karel Vágner. Původním datem pro předání byl jako tradičně 28. říjen, termín se však kvůli hospitalizaci Miloše Zemana o několik měsíců posunul.

Dával si cíle, které jiní měli za nemožné. Moc nám chybí, přiznala vdova po Kellnerovi

23. srpna 2021 13:04

Petr nám velmi chybí, ale PPF musí fungovat dál, uvedla vdova po zesnulém Petru Kellnerovi Renáta ve výroční zprávě skupiny. Výkonný ředitel Ladislav Bartoníček pak v úvodním slově ujistil, že PPF bude naplňovat Kellnerův odkaz a realizovat jeho plány. Skupina se po smrti svého vlastníka poprvé v historii propadla do celoroční ztráty.

Budeme naplňovat Kellnerův odkaz, slibuje PPF. Skupina poprvé propadla do celoroční ztráty

23. srpna 2021 09:43

Skupina PPF bude naplňovat odkaz a realizovat plány zesnulého většinového majitele skupiny Petra Kellnera. V úvodním slově výroční zprávy PPF za rok 2020 to napsal její výkonný ředitel Ladislav Bartoníček. Při boji s pandemií koronaviru podle něj dál ubývá svobody a zvyšuje se napětí mezi lidmi i státy, krize ale přinesla i schopnost semknout se. Bartoníček úvodní slovo napsal poprvé, předtím jej vždy psal Kellner, který zemřel koncem března při pádu vrtulníku na Aljašce.

Dcera Petra Kellnera míří do Tokia. Ve vzácném rozhovoru promluvila o svých snech

20. července 2021 23:17

Jedním z členů české výpravy na letní olympijské hry v japonském Tokiu je i Anna Kellnerová. Dcera nedávno zemřelého nejbohatšího Čecha Petra Kellnera patří mezi reprezentanty v jezdeckém parkuru. Krátce před odletem poskytla mladá jezdkyně na koních rozhovor pro EquiTV. Zde popsala svoji přípravu na olympijské klání a také své cíle.

reklama