CNN Prima News počítačové hry

počítačové hry

Výpis příspěvků ke štítku „počítačové hry“

Bůh války je konečně zpět. V CNN Prima Gaming zhodnotíme nejočekávanější hru letošního roku

26. listopadu 2022 22:30

Řecký bůh války se vrací a spolu s ním i prvotřídní zábava. Tak hodnotí světoví herní kritici jeden z nejočekávanějších titulů letošního roku, God of War: Ragnarök. I my jsme si Kratův nekonečný hněv náležitě užili, po několika desítkách hodin hraní tak v pořadu CNN Prima Gaming konečně můžeme přinést vlastní verdikt. Víkendovou relaci můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na stanici CNN Prima NEWS či na webu cnnprima.cz.

Hledá se český herní klenot. Hlasujte v anketě Česká hra roku a rozhodněte, kdo zvítězí

21. listopadu 2022 11:14

Zapojte se do hlasování v anketě Česká hra roku a rozhodněte, který tuzemský titul si za rok 2021 zaslouží ocenění ze strany veřejnosti. Svůj hlas můžete dát jedné z 15 vybraných českých videoher, mezi nimiž nechybí velké blockbustery či drobná nezávislá tvorba. Hlasovat můžete do 23. listopadu 2022 včetně. Mediálním partnerem ankety je herní pořad CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu od 22:40 na CNN Prima NEWS a na webu cnnprima.cz.

Umírá pravé umění? V pořadu CNN Prima Gaming ukážeme, co nám nakreslila umělá inteligence

19. listopadu 2022 20:54

Nahradí umělá inteligence malíře? V nejbližších několika letech nejspíše ne, už nyní ale dokáže „nakreslit“ působivá díla – stačí zadat několik klíčových slov a o zbytek se postará počítač. Jak funguje virtuální malíř a co všechno během pár minut zvládl vytvořit? To vám ukážeme v novém díle herního pořadu CNN Prima Gaming. Víkendovou relaci můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na stanici CNN Prima NEWS či na webu cnnprima.cz.

České i slovenské hry za hubičku. Startují oslavy tuzemské herní tvorby, dojde i na premiéry

14. listopadu 2022 19:10

V předvečer státního svátku 17. listopadu začíná týden oslav ve znamení českých a slovenských videoher. Třetí ročník akce Czech & Slovak Games Week nabídne výrazné slevy na tuzemskou herní tvorbu, do projektu se letos zapojilo přes 230 titulů od 106 vývojářských studií. Událost vykopne speciální vysílání, během něhož dojde na odhalení několika novinek i světových premiér.

Jak se v ČR vyrábí virtuální tanky? V pořadu CNN Prima Gaming navštívíme studio Wargaming

12. listopadu 2022 14:14

On-line akce World of Tanks má na kontě více než sto milionů hráčů. Titul s virtuálními tanky má sice běloruské kořeny, nemalá část obsahu ale nyní vzniká přímo v Praze. Štáb herního pořadu CNN Prima Gaming dostal příležitost nakouknout pod pokličku studia Wargaming na Florenci a natočit hned trojici rozhovorů se zástupci vývojářů. Víkendovou relaci můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na stanici CNN Prima NEWS či na webu cnnprima.cz.

Hříšníci, zlatý hattrick a hvězdný Rytmus. Český esportový šampionát uzavřel letošní sezónu

9. listopadu 2022 20:23

Hlediště zaplněné do posledního místa, davy skandujících fanoušků, dramatické zápletky a vystoupení hip-hopových hvězd. Redakce pořadu CNN Prima Gaming vyrazila do Brna, aby se na vlastní kůži přesvědčila, jaká atmosféra panovala na největším domácím turnaji Tipsport MČR CS:GO. Co všechno se odehrálo na velkolepém finále největšího esportového šampionátu v České republice?

Pekař, farmář nebo detektiv. Co by dělali finalisté MČR, kdyby nehráli profesionálně hry?

4. listopadu 2022 23:19

Nejen esportem je člověk živ. Odstartovalo finále českého šampionátu ve hře Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), v němž několik elitních týmů zabojuje o dvoumilionovou výhru. Ale co by přední čeští a slovenští hráči dělali, kdyby nebyli profesionálními virtuálními střelci? Třeba pekaře, farmáře, detektiva nebo právníka. Redakce CNN Prima NEWS, která je mediálním partnerem mistrovství, vybrala nejzajímavější tváře letošního ročníku.

Jak se hraje fotbalová hra FIFA 23? Na to v pořadu CNN Prima Gaming odpoví hráč Sparty

4. listopadu 2022 21:37

Fotbalová herní série FIFA patří už několik dekád k nejprodávanější hrám historie. Letošní díl bude ovšem kvůli neshodám okolo licencí poslední, který ponese název celosvětové fotbalové federace. Jak se hraje? Na to se štáb pořadu CNN Prima Gaming zeptal hráče pražské Sparty. Herní relaci můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na stanici CNN Prima NEWS či na webu cnnprima.cz.

Hrát hry a vydělávat u toho kryptoměny? Pořad CNN Prima Gaming vám přiblíží fenomén NFT

2. listopadu 2022 19:06

NFT, blockchain, Axie Infinity. Že vám tato slova nic neříkají? Nedivíme se – svět kryptoměn je v mnoha ohledech složitý a nepřehledný, v kombinaci s videohrami to platí dvojnásob. V pořadu CNN Prima Gaming vás s některými základními pojmy seznámíme. Víkendovou herní relaci můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na stanici CNN Prima NEWS a na webu cnnprima.cz.

Finále se blíží. V turnaji Red Bull Flick zabojují čeští esportovci o postup do Dánska

19. října 2022 21:33

Velkolepé finále národního turnaje Red Bull Flick je za rohem. Nejlepší tuzemské týmy ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive zabojují v neděli 23. října nejen o titul, ale také o postup do dánské Kodaně. Mezinárodní akce láká ty nejlepší střelce na štědrý prizepool ve výši 50 tisíc eur (přes 1,2 milionu korun). Na reportáž ze závěrečných zápasů se můžete těšit v nadcházejícím dílu pořadu CNN Prima Gaming.

Dočkáme se videoherní olympiády? CNN Prima Gaming představí české esportové „nároďáky“

19. října 2022 08:31

Esportové šampionáty elitních herních klubů se každým rokem těší obrovské pozornosti. Turnaje národních týmů se ale teprve probouzejí. A Češi jsou u toho – již nyní se tuzemské „nároďáky“ mohou chlubit několika zářezy na klávesnici. Jak jsou na tom videoherní olympiády a v jakých titulech se hrají? Odpověď hledal pořad CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na stanici CNN Prima NEWS či na webu cnnprima.cz.

Vydělává miliardy, ale chybí mu lidi. V CNN Prima Gaming rozebereme český herní průmysl

15. října 2022 21:52

Zlaté české ručičky se neztratí ani v herním světě. Tuzemští tvůrci videoher hlásí za rok 2021 miliardové obraty i raketový růst celého sektoru. Jak ale prozradili reportérům herního pořadu CNN Prima Gaming, stále se potýkají s letitými problémy, jako jsou státní byrokracie či nedostatek kvalifikované pracovní síly. Relaci můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na stanici CNN Prima NEWS či na webu cnnprima.cz.