reklama
CNN Prima News podezřelý

podezřelý

Výpis příspěvků ke štítku „podezřelý“

Útočník ozbrojený lukem a šípy pozabíjel v Norsku pět lidí. Policie ho zadržela

13. října 2021 21:24
Aktualizováno

Norská policie podezírá ze středeční vraždy pěti lidí lukem a šípy dánského občana, který žije ve městě Kongsberg, kde k útoku došlo. Muž byl ve středu večer zadržen a obviněn, uvedla DPA. Policie se rozhodla zveřejnit alespoň základní informace o podezřelém, protože po sociálních sítích se začaly šířit četné nepravdivé informace, cituje policejní prohlášení list Verdens Gang.

Smrt Češky v Kolumbii: Zabili ji na místě jiných dvou vražd, viníkem může být přítel

30. září 2021 17:28

Minulý pátek v Kolumbii zavraždili Češku Annu T., kterou kdosi dvakrát střelil do hlavy. Podezřelým v zamotaném případu zůstává její britský přítel, se kterým se v den smrti pohádala. Britské weby odhalily, že kolumbijská policie řeší ještě dvě jiné vraždy, které se tento měsíc odehrály poblíž místa, kde Češka zemřela.

Měl dvě tváře a byl posedlý mladými dívkami. Expřítelkyně popsala údajného únosce Maddie

14. září 2021 20:13

Bývalá přítelkyně Němce Christiana B., který je podezřelý z únosu britské dívky Madeleine „Maddie“ McCannové, promluvila o jeho soukromí. Nyní 52letá Nuray Oezgenová s o osm let mladším mužem chodila tři měsíce v roce 2012. Společně spávali i v dodávce, ve které měl Němec tehdy tříletou dívenku unést. Prý by se nedivila, kdyby tento čin opravdu spáchal. Podle ní měl dvě tváře a byl posedlý mladými dívkami.

Výbuch auta v Přerově: Policie zadržela podezřelého, hrozí mu roky vězení

1. září 2021 20:48

Policisté zadrželi osobu podezřelou z nastražení výbušného systému na autě v Přerově, uvedla ve středu večer přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová. Zadrženého člověka obvinili z obecného ohrožení, hrozí mu až osm let vězení. Zaparkovaný VW transportér vybuchl v Sušilově ulici v pondělí, nikdo nebyl zraněn. Podle informací ČTK byl vůz jen několik dní označen novými firemními polepy, patří majiteli sportovního obchodu.

reklama