CNN Prima News podezřelý

podezřelý

Výpis příspěvků ke štítku „podezřelý“

Narkoman v Praze bezdůvodně bil ženy pěstí do obličeje. Dvě zranil, policie hledá další oběti

Policie zadržela muže, který podle ní v Praze napadal bez zjevné příčiny kolemjdoucí ženy úderem pěstí do obličeje. Kriminalisté prověřují dva případy, domnívají se ale, že tímto způsobem napadl více osob. Případné další poškozené žádají, aby se policii ozvali. Jejich svědectví by bylo důležité pro další prověřování případu. Na webu pražské policie o tom informoval její mluvčí Jan Rybanský.

Policie se omluvila rodině zmizelé Maddie. Hovořili o netaktním jednání i slavném detektivu

Portugalští policisté, kteří vyšetřovali zmizení Madeleine McCannové na samém začátku v roce 2007, se nyní omluvili dívčiným rodičům, Gerrymu a Kate. Bezprostředně poté, co dívenka zmizela, totiž tamní vyšetřovatelé pracovali primárně s verzí, že za vším stojí právě její otec a matka. I když byli o rok později zbaveni obvinění, velitel vyšetřování Goncalo Amaral dále veřejně prohlašoval, že manželé jsou stále podezřelými, a to i přesto, že kriminalista již na případu nepracoval. Portugalské vedení policie rovněž vyjádřilo souhlas se závěry německé prokuratury, jež se domnívají, že Madeleine zavraždil pedofil Christian Brueckner. Píše o tom web Daily Mail.

Starostu z Tachovska zavraždili kvůli penězům, tvrdí policie. Zadržená má být i exmanželka

Jednapadesátiletého muže nalezeného 4. října v ohořelém autě na lesní cestě u Benešovic na Tachovsku zavraždili podle policie v bytě v Praze dva muži a jedna žena. Udělali to údajně kvůli penězům z následného dědictví. Policie podezřelé zadržela ve středu a ve čtvrtek je obvinila z vraždy, informovala policejní mluvčí Dagmar Brožová. Bližší podrobnosti k oběti ani vztahu obviněných k oběti nesdělila. Soud by měl v pátek rozhodovat o uvalení vazby.

Zloděj násilník: Brutálně napadl ženu v Praze a chtěl ji znásilnit. Policie po něm pátrá

Policisté pátrají po muži, který počátkem října na pražském Bohdalci brutálně napadl majitelku bytu, kam přišel krást. Ženu se navíc pokusil znásilnit. Čtyřiačtyřicetileté napadené se po několikaminutovém boji podařilo utéct, utrpěla ale mnohočetná poranění. Policisté nyní zveřejnili identikit útočníka a žádají veřejnost o pomoc s určením jeho totožnosti.

Dron zachytil sériového žháře během činu. Muž po stroji házel kameny, pak ujel na motorce

Italské úřady v Kalábrii zveřejnily záběry, na kterých se pohybuje muž rozdělávající oheň v lese, přičemž se následně snaží ujet z místa činu na motorce. Tamní policie věří, že jde o sériového žháře, který stojí za řadou dalších ničivých požárů v oblasti. Hasiči se kvůli nim prakticky od začátku července nezastavili. K dopadení údajného pachatele pomohla armáda dronů čítající třicet kusů.

Detaily k brutálnímu znásilnění na Letné: Policie hledá muže tmavé pleti, zveřejnila záběry

Policisté, kteří se zabývají případem znásilnění na pražské Letné, po několika dnech odhalili detaily o podezřelém. Hledají neznámého muže tmavé pleti, který v brzkých ranních hodinách brutálně fyzicky napadl a poté i znásilnil mladou ženu. V celém procesu by prý mohl pomoci klíčový svědek. Svou oběť měl pachatel napadnout v noci z pátku na sobotu.

Tragická zpráva z Řecka: Zmizelá Polka je mrtvá. Zveřejnili mrazivé záběry po vraždě

V pytli na odpadky bylo nalezeno tělo Polky Anastazji Rubińské, která v uplynulých dnech beze stopy zmizela na řeckém ostrově Kos. Sedmadvacetiletá žena odjela do dovolenkového ráje na brigádu do hotelu, před týdnem však beze stopy zmizela. Pátrala po ní policie, dobrovolníci i její matka. V neděli kolem 19. hodiny nakonec nalezli její nahé tělo na opuštěném místě. Stopy vedou k 32letému muži z Bangladéše, který byl nejprve zadržen pro podezření z únosu, později byl obviněn ze znásilnění a vraždy.

Záběry jako z akčního filmu: Řidič se rozjel s policistou na kapotě. Nezastavila ho ani zbraň

Scénu jako z akčního filmu zažil policista v americkém městě Carroll. Při běžné dopravní kontrole zjistil, že spolujezdec řidiče je hledaný Dennis Guider. Na žádost, aby posádka z vozu vystoupila, nereagoval ani řidič, ani hledaný Guider. Oba muži se naopak snažili uprchnout. Policista neváhal, s namířenou zbraní vyskočil na kapotu vozu a pokusil se je zastavit, popisovala americká televize CNN.

Padlo obvinění za hrůzný útok ve Vrchlabí. Agresor bodl muže do krku, dalšího pořezal

Kriminalisté obvinili útočníka z Vrchlabí, který na terminálu autobusového nádraží v pátek večer s alkoholem v krvi pobodal muže do krku. Krvácení zraněného zastavovali svědci. Ještě předtím měl agresor napadnout jiného muže, pořezat ho a zmlátit. Policie ho odzbrojila a zadržela bezprostředně po činech. Podle prvotních informací CNN Prima NEWS muži, který z vězení vyšel naposledy před dvěma roky, hrozí až 12 let odnětí svobody za těžké ublížení na zdraví.