CNN Prima News podezřelý

podezřelý

Výpis příspěvků ke štítku „podezřelý“

Útočník na heroinu z rozvrácené rodiny a milovník zbraní. Kdo zabíjel v americkém gay klubu?

25. listopadu 2022 09:34

Celkem pět lidí zemřelo při masové střelbě v gay klubu v americkém Coloradu. Tragický incident se stal v noci. Hlavním podezřelým je 22letý Anderson Lee Aldrich, který si vleče životem tíživou minulost. Problémy měl od malička. Jeho rodiče se rozvedli, chlapec experimentoval s návykovými látkami a otec se ze všeho nejvíc bál, jestli Aldrich není gay.

Záhadu kolem Maddie mohou rozplést tělesné zvláštnosti podezřelého. Co odhalila prohlídka?

11. července 2022 17:47

Žalobce si vyžádal podrobnou lékařskou prohlídku 45letého Christiana B., který je už dva roky hlavním podezřelým v případu zmizení tříleté Maddie McCannové. Vyšetřovatelé zdokumentovali všechny zvláštnosti těla podezřelého Němce a chtějí je porovnat s výpověďmi svědků, které za 15 let pátrání nasbírali. Zaměřili se tak na tetování, jizvy nebo mateřská znaménka. Recidivista Christian B. si aktuálně odpykává trest za znásilnění Američanky, ve vězení má být sedm let.

Vražda na Kroměřížsku: Muž měl v afektu zabít známého a utéct. Chytili ho za pár minut

13. června 2022 13:57

Policie prověřuje případ vraždy, která se stala v pondělí před polednem v areálu jedné z firem v Holešově na Kroměřížsku. Třicetiletý cizinec tam nožem bodl svého stejně starého známého, taktéž cizince, který zemřel, řekla krajská policejní mluvčí Simona Kyšnerová. Útočník byl následně několik desítek minut na útěku, policii se ho podařilo zadržet ve Fryštáku na Zlínsku. Hrozí mu až osmnáctileté vězení.

Máme podezřelého, tvrdí Portugalsko. Kdo před 15 lety unesl Maddie McCannovou?

22. dubna 2022 21:34

Portugalská prokuratura má podezřelého v případu zmizení tříleté britské dívky Madeleine „Maddie“ McCannové v roce 2007. Jeho jméno nezveřejnila, podle deníku The Guardian nicméně sdělila, že byl identifikován ve spolupráci s německými úřady. Ty už před dvěma lety uvedly, že jako podezřelého vyšetřují tehdy třiačtyřicetiletého Němce.