CNN Prima News podezření

podezření

Výpis příspěvků ke štítku „podezření“

Byl Hladík ve střetu zájmů? Měl lobbovat za známého, od jehož rodiny si koupil dům

7. ledna 2023 20:03

Kandidáta na ministra životního prostředí Petra Hladíka (KDU-ČSL) mohou provázet další problémy. Podle zjištění webu Seznam Zprávy měl politik lobbovat za zájmy podnikatele, od jehož rodiny si koupil dům, v němž nyní žije. Tím se mohl dostat do střetu zájmů. Jak Hladíka, tak byznysmena policisté podezřívají z manipulace v brněnské bytové kauze.

Slavia má problém. Její sportovní ředitel čelí podezření z narušení regulérnosti zápasů

19. září 2022 18:19

Etická komise Fotbalové asociace ČR (FAČR) zahájila řízení s pražskou Slavií a jejím sportovním ředitelem Jiřím Bílkem. Klub a jeho funkcionář čelí podezření z narušení regulérnosti dvou zápasů vršovické rezervy v třetí lize, které se odehrály v září 2019. Komise o tom informovala v komuniké. Slavia se hodlá bránit a věří, že všechna obvinění se ukážou jako nepravdivá.

CNN: Prověřuj, ale nedůvěřuj. Moskva s agresí jen tak neskončí, může lhát i o ústupu

30. března 2022 16:52

Podle pozorovatelů diplomatických jednání mezi Ukrajinou a Ruskem se strany blíží k momentu shody, který by mohl způsobit klid zbraní. Z možných podmínek příměří vyplývá, že by se Ukrajina musela zaručit, že nikdy nevstoupí do NATO a zachová si neutrální status. A Rusko začalo mluvit o stahování vojsk od Kyjeva. Americká CNN ale upozornila, že za pohybem armád mohou stát docela jiné záměry.