CNN Prima News podezření

podezření

Výpis příspěvků ke štítku „podezření“

Nové svědectví v případu nezvěstné Maddie: Do únosu se namočil můj přítel, tvrdí Němec

Nové svědectví v případu nezvěstné dívky Madeleine McCannové, která zmizela v roce 2007 z portugalského prázdninového letoviska, přináší web Sky News. Ken Ralphs, Němec žijící v době únosu v Portugalsku, uvedl, že týden před únosem údajně Christian B. nabízel jeho kamarádovi finanční odměnu za pomoc při hledání dítěte, které by mohl prodat bezdětnému páru.

Policie se omluvila rodině zmizelé Maddie. Hovořili o netaktním jednání i slavném detektivu

Portugalští policisté, kteří vyšetřovali zmizení Madeleine McCannové na samém začátku v roce 2007, se nyní omluvili dívčiným rodičům, Gerrymu a Kate. Bezprostředně poté, co dívenka zmizela, totiž tamní vyšetřovatelé pracovali primárně s verzí, že za vším stojí právě její otec a matka. I když byli o rok později zbaveni obvinění, velitel vyšetřování Goncalo Amaral dále veřejně prohlašoval, že manželé jsou stále podezřelými, a to i přesto, že kriminalista již na případu nepracoval. Portugalské vedení policie rovněž vyjádřilo souhlas se závěry německé prokuratury, jež se domnívají, že Madeleine zavraždil pedofil Christian Brueckner. Píše o tom web Daily Mail.

Byl Hladík ve střetu zájmů? Měl lobbovat za známého, od jehož rodiny si koupil dům

Kandidáta na ministra životního prostředí Petra Hladíka (KDU-ČSL) mohou provázet další problémy. Podle zjištění webu Seznam Zprávy měl politik lobbovat za zájmy podnikatele, od jehož rodiny si koupil dům, v němž nyní žije. Tím se mohl dostat do střetu zájmů. Jak Hladíka, tak byznysmena policisté podezřívají z manipulace v brněnské bytové kauze.

Slavia má problém. Její sportovní ředitel čelí podezření z narušení regulérnosti zápasů

Etická komise Fotbalové asociace ČR (FAČR) zahájila řízení s pražskou Slavií a jejím sportovním ředitelem Jiřím Bílkem. Klub a jeho funkcionář čelí podezření z narušení regulérnosti dvou zápasů vršovické rezervy v třetí lize, které se odehrály v září 2019. Komise o tom informovala v komuniké. Slavia se hodlá bránit a věří, že všechna obvinění se ukážou jako nepravdivá.