reklama
CNN Prima News podnikatel

podnikatel

Výpis příspěvků ke štítku „podnikatel“

Krejčířova vila se prodala za desítky milionů korun. Před lety z ní utekl policii

30. listopadu 2021 13:08

Vila odsouzeného Radovana Krejčíře v Černošicích u Prahy byla v úterý vydražena za 21,38 milionu korun. V osmém pokusu dražby přihazovali dva zájemci. Vyvolávací cena 21,1 milionu korun byla stejná jako při sedmém pokusu vilu vydražit loni v srpnu. Vyplývá to z informací na portálu e-drazby.cz. Jméno vítěze dražby nebylo zveřejněno. Krejčíř uprchl v roce 2005 z Česka během policejní prohlídky právě z černošické vily.

Miliardář Janeček veřejně vyzval k neočkování dětí. Na sociálních sítích způsobil poprask

20. listopadu 2021 10:57

O pořádný poprask se během prestižní hudební soutěže Český slavík postaral podnikatel a matematik Karel Janeček. Představil totiž nový videoklip, který mnozí přisuzují prezidentské kampani, a šokoval i svým projevem. Lidi vyzval, aby nenechali očkovat své děti proti covidu. Na sociálních sítích se jeho výstup setkává především s kritikou. Televize Nova později na Twitteru uvedla, že bude muset hledat cestu, jak podobným excesům zabránit.

Marlenka je symbolem přátelství. Pracovat musíte srdcem, má jasno majitel firmy

19. listopadu 2021 22:31

Když v 90. letech přijel z Arménie do České republiky, rozhodně by nikdo nepředpokládal, že se zapíše do historie českého cukrářství. Zakladatel a majitel společnosti Marlenka International Gevorg Avetisjan v pořadu Interview na CNN Prima NEWS prozradil, jaký je recept úspěšného podnikání, jaký zákusek se ujal ve světě a popsal aktuální situaci v jeho rodné zemi.

Zeman v září omilostnil těžce nemocného muže, ten nyní podniká. Babiš to nechá prověřit

2. listopadu 2021 08:56

Muž, kterého prezident Miloš Zeman v polovině září omilostnil kvůli tomu, že je tři roky chronicky vážně nemocný, dál podniká. Radiožurnál a server iROZHLAS.cz zjistily, že od roku 2019 se olomoucký podnikatel Pavel Podroužek dostal do vedení šesti firem. Jednu ze společností nechal zapsat do obchodního rejstříku deset dní poté, co ho prezident omilostnil.

reklama