CNN Prima News Policie ČR

Policie ČR

Výpis příspěvků ke štítku „Policie ČR“

Neuvěřitelný hazard chlapců v Mostě: Po městě se projížděli na oji tramvaje

1. července 2022 00:05

Hazardování se životem předvedli dva mladíci v Mostě. Jízdu tramvají si totiž rozhodli trochu okořenit a místo v tramvaji jeli venku přímo na oji. Jejich riskantní počínání ale natočil muž, který zrovna okolo projížděl, a video umístil na internet. Štábu CNN Prima NEWS se podařilo s jedním z mladíků mluvit. A důvod, proč se rozhodl riskovat se životem, byl dost překvapivý.

Cyklisté na Šumavě surově napadli řidiče kamionu, který odvážel dřevo. Hledá je policie

30. června 2022 16:02

Dva cyklisté tento týden napadli na Šumavě řidiče kamionu, který z lesa odvážel vytěžené kůrovcové dřevo. Údajně jim vadilo, že se musí na lesní cestě nákladnímu vozu vyhnout, informovala ve čtvrtek mluvčí Lesů ČR Eva Jouklová. S agresivitou se lesníci setkávají zejména v turistických oblastech. Incidentem se jako přestupkem zabývá policie, pátrá po totožnosti cyklistů, potvrdila policejní mluvčí Barbora Šmaterová.

Policejní vůz v Praze srazil holčičku na přechodu. Vozidlo mělo zapnuté majáky

23. června 2022 19:04

Ve čtvrtek odpoledne došlo v Evropské ulici v Praze k závažné nehodě. Policejní auto srazilo devítiletou dívku. Tu pak záchranáři vrtulníkem přepravili do nemocnice v Motole, kde o dítě pečují lékaři. Podle informací webu iDNES.cz ke srážce došlo na přechodu pro chodce řízeným semaforem. Policejní vůz měl při jízdě zapnuté majáky.

Mladíkovi nastříkali pepřák do očí a snažili se ho okrást. Poznáte útočníka ze záznamu?

22. června 2022 19:38

Pražská kriminálka má v hledáčku útočníka, který přepadl jednadvacetiletého muže v centru metropole a spolu s kumpánem se mu snažil ukrást mobil z kapsy. Když se jim to nepovedlo, rozhodli se mu vzít rovnou celý batoh. Pří útoku navíc nastříkali muži do obličeje pepřový sprej. Jednoho agresora už policisté našli, po druhém pátrají.