CNN Prima News Portugalsko

Portugalsko

Výpis příspěvků ke štítku „Portugalsko“

V loteriích padly pohádkové jackpoty. Šťastlivec bral téměř miliardu, další se zatím nehlásí

Pohádkové jmění si na svůj účet připsal šťastlivec z Velké Británie. Vítězný tiket v loterii EuroMillions mu zajistil jackpot ve výši téměř miliardy korun. Díky výhře je nyní bohatší než řada britských celebrit, včetně rappera Stormzyho, píše Mirror. Tento víkend Britové sázeli mimořádně úspěšně. Milionové výhry padly ještě dvakrát, ani jeden výherce se však zatím nepřihlásil. Provozovatelé proto všechny účastníky vyzývají, aby si zkontrolovali své tikety.

Drama se smutným koncem. Češi na Euru podlehli Portugalsku 1:2, rozhodlo se až v nastavení

Čeští fotbalisté ve svém úvodním utkání na mistrovství Evropy ve skupině F neudrželi vedení a s jedním ze spolufavoritů turnaje Portugalskem prohráli 1:2. Skóre posledního zápasu úvodního kola základní fáze šampionátu otevřel v 62. minutě v Lipsku Lukáš Provod, ale za sedm minut si dal vlastní branku Robin Hranáč a v druhé minutě nastavení dokonal obrat střídající Francisco Conceicao.

Straka: Máme šanci, hráči musí ukázat chtíč po vítězství. Zavzpomínal na své zlomeniny nosu

Bývalý trenér české reprezentace František Straka vidí šance národního týmu na probíhajícím mistrovství Evropy nadějně. Podle Straky je třeba ukázat „chtíč po vítězství“ a zároveň nesmí chybět ani pověstné fotbalové srdíčko. V pořadu Co Čech, to trenér na CNN Prima NEWS prozradil i své favority na vítěze turnaje a zavzpomínal na své zlomeniny nosu.

Duel s Portugalskem? Umělá inteligence předpověděla vítěze, očekává i Ronaldův gól

Úvodní utkání českého mužstva na mistrovství Evropy ve fotbale proti Portugalsku nabídne bojovný výkon outsidera a šance na obou stranách. Tak průběh předpovídá umělá inteligence (AI) ChatGPT. Podle její predikce utkání skončí podle očekávání vítězstvím fotbalové velmoci z jihu Evropy. Rozhodne se však až v 80. minutě, a to z kopačky největší legendy na trávníku.

Strach o kapitána: Souček nepřijel na EURO úplně zdravý, před Portugalskem netrénoval naplno

Kapitán českých fotbalistů Tomáš Souček připustil, že po čtvrtečním příjezdu týmu na mistrovství Evropy v Německu nebyl jeho zdravotní stav ideální. Devětadvacetiletý záložník kvůli blíže nespecifikovanému problému při úvodním pátečním tréninku vynechal některá kontaktní cvičení. Před úterním vstupem do šampionátu proti Portugalsku se už ale cítí dobře, řekl na tiskové konferenci v dějišti utkání v Lipsku.

Výheň Evropy: Češi by se u moře mohli setkat s téměř 50 °C. Jih straší pekelná předpověď

Následující týdny by ve Středomoří měly být ve znamení extrémních veder. Vyplývá to z předpovědi zahraničních meteorologů. Hodnoty konkrétně ve Španělsku by místy mohly dosáhnout až 45 stupňů Celsia. Již nyní však východní část tohoto regionu čelí velmi vysokým teplotám, které zapříčinilo proudění teplého vzduchu z Afriky. V Řecku se tak lze setkat se čtyřicítkami. V Česku mají dorazit o víkendu alespoň třicítky.

Jsme chráněni shora, věří lidé na Terceiře. Na španělské vojsko poslali krávy

Nádherné, dechberoucí, úžasné - existuje místo, kde jsou všechna superlativa, která vás napadnou, pravdivá. Alespoň vám to tak bude připadat, pokud se vydáte na Terceiru, třetí největší a současně v pořadí třetí objevený ostrov patřící k soustavě Azorů. Tenhle kus Země se všem, kdo na něj zavítají, vryje pod kůži. Na místní přívětivé lidi, zelené lesy a pastviny obehnané nízkými zídkami a krávy žijící mezi nimi, budete vzpomínat stejně často a srdečně jako na zdejší malebné uličky s romantickými zákoutími, která člověka nutí zapomenout na všechno, co mu může dělat těžkou hlavu. Varujeme vás rovnou - sem se budete chtít vracet. Dobrá zpráva je, že díky Čedoku to není žádný problém.

Kus Země, kde konečně zpomalíte a přitom zažijete dobrodružství: Úchvatné Azory

Za devatero horami a devatero řekami bylo, nebylo devatero ostrovů... A nebyly to jen tak obyčejné ostrovy, byly to Azory. Místo, kde by mohl žít každý. Kus Země, kde si čas plyne vlastním tempem a kde krávy dávají dobrou noc. S Čedokem se sem můžete vypravit přímým letem. A povíme vám, stojí to za to. Všechno, co píšeme níže, je pravda pravdoucí, zn. testováno na lidech.