Časopis Záhady života

Lovci duchů, případ Kopřivnice 29. 7. 2020

Příběhy lidí, kteří přinášejí otevřená svědectví o návštěvách z druhého břehu, nejsou překvapivě ojedinělé. Případ, který vám teď ve spolupráci se skupinou EPRV777 předkládáme, je však pozoruhodný v mnoha směrech. Věděli jste například, že se s vámi mohou vaši spřátelení duchové i stěhovat? Naše čtenářka Renáta Galvánková z Kopřivnice už o tom nepochybuje. To, co zažila v uplynulých letech, ji změnilo navždy. Nechme ji vyprávět…

Během jediného roku jsem pohřbila synovce (19) i partnera Libora (34). Stalo se to v roce 2006 a tehdy došlo k zvláštní synchronicitě. Oba moji blízcí byli řidiči z povolání, oba zemřeli v autech při dvou různých bouračkách. A možná vás bude ještě zajímat, že synovec zemřel ve stejný den, kdy Libor slavil své poslední narozeniny na tomto světě. A naopak, Libor měl nehodu v okamžiku, kdy by synovec oslavil svých dvacet let, kdyby byl ještě naživu. To bylo hodně zvláštní a jsem si jistá, že to nebyla náhoda.

Měla jsem v té době dvě děti, holčičky, které mě psychicky držely nad vodou. Jinak bych se z Liborovy ztráty asi zbláznila. Pořád jsem u jeho fotografie pálila svíčky, abych mu poslala světlo na cestu a ještě stále jsem doufala, že u nás někdo zazvoní a řekne: „Spletli jsme se, kluci jsou naživu.“ Ale to se nestalo a my se s tím museli umět nějak naučit žít.

OCHRÁNIL JI PŘED ÚRAZEM?

Malý byt, který jsem pořizovala s Liborem, jsem neměla moc ráda. Hodně jsem se tam bála, hlavně sama a v noci. Ale Libor mi byl tenkrát velkou oporou, a tak se mi dařilo si na tu zvláštní temnotu, kterou jsem doma už od začátku cítila, zvyknout. Jen jsem na to neměla moc času. Nastěhovali jsme spolu 2. září 2006 a Libor se o sedmnáct dní později zabil v autě. Pak se u nás doma začaly dít divné věci. Poprvé mě na to upozornila mladší dcera Adélka, která u nás doma Libora často viděla. Nepřikládala jsem tomu větší význam – až do okamžiku, kdy byla nejstarší dcera nemocná. Chtěla jít ke mně do ložnice, jenže cestou zkolabovala a upadla přímo do skleněných dveří, které se jejím pádem celé roztříštily. Mladší Adélka, když uslyšela ránu, okamžitě vyskočila z postele a utíkala za sestrou. Starší dceři se úplně nepochopitelně nic nestalo jen díky tomu, že se jí – nějakým mně neznámým způsobem – omotal závěs okolo hlavy. Verunka neměla ani škrábnutí, závěs byl pořezaný a na odpis. Nechápala jsem to, ale byla jsem šťastná, že se nic vážného nestalo. Adélka jen tiše zašeptala: „Mami, byl tady Libča, já ho viděla…“

JSEM POŘÁD TADY!

To, že je s námi, mi dával Libor najevo stále důrazněji. Například se mi v noci bezdůvodně zapínala televize, která byla předtím vypnutá a ovladač byl daleko ode mě. Bylo to strašidelné, ale pořád jsem se snažila přemýšlet racionálně. Večer, když jsem šla spát, jsem už obrazovku pro jistotu vypínala ručně knoflíkem, aby ani nesvítila červeným světýlkem. Nepomohlo to, v noci mě zase probudila zapnutá televize. Ale to nebylo všechno… Na chodbě jsem na noc zapínala malé světýlko, takovou bludičku, abychom se s dětmi nebály jít v noci na toaletu. Když na sebe Libor chtěl upozornit, bludičku dokázal i přes den zapnout, přestože vůbec nebyla v zásuvce! Začala jsem se bát, to není něco, s čím chcete žít. A když už mi docházely psychické síly, prosila jsem ho nahlas: „Libore, ty nemusíš brzy ráno vstávat do práce, ale já ano, tak mě prosím nech spát…“ Většinou mě poslechl. Neschopnost porozumět tomu, co se mi marně snaží říci, mi nebyla příjemná. Časem jsem se ale naučila všechny jeho vzkazy přijímat s nadhledem. Došlo mi, že nám nechce ublížit, a byla jsem vlastně i upřímně ráda, že je pořád s námi. I když můj osobní život už pomalu nabíral jiný směr…

Jaký? A co všechno se dělo při návštěvě lovců duchů, skupiny EPRV777? Zesnulý přítel komunikoval přes přístroj a Renáta Galvánková poznala jeho hlas! Čeho se týkal jejich rozhovor? Chcete se dozvědět víc? Více se dozvíte v říjnových Záhadách života, časopisu o mystériích, zdraví a duši.

Pro ty, kterým se nechce do stánku připomínáme, že si časopis za "stánkovou cenu" mohou včetně poštovného objednat na www.zahadyshop.cz/katalog/aktualni-vydani a https://send.cz/casopis/1042/zahady-zivota (na výběr roční předplatné, nebo jen jeden výtisk).

V aktuálním čísle také například najdete:

• „To já jsem Dracula!“ Temné tajemství tří filmových hvězd: pronikli na stříbrné plátno opravdoví upíři? Jejich životní osudy a osobní dopisy jsou v mnohém děsivé!

• I Sovětský svaz měl své »Muže v černém«. A jaké případy řešili? Spadlé UFO a podivné implantáty v těle!

• Zázračné Palladium chrání naši zemi a přitahuje paranormální jevy

• Co spatřili v Číně na nebi? Plovoucí město! A vyfotili jej!

• Velká podzimní soutěž o jedinečné ceny: pojďte s námi hledat kosmogramy

• Energetický plakát na celý měsíc

• Na slovíčko s pediatrem: Jak na zvýšenou teplotu alternativně

• Paranormální jevy: „Přízrak mého zesnulého přítele se mnou mluvil, poznala jsem jeho hlas!“ Další případ skupiny EPRV777.

• České prožitky blízké smrti: „Spatřila jsem rajskou zahradu,“ vypráví zdravotní sestra Irena Šejnová.

• S režisérem Daliborem Stachem: Tajemná synchronicita za oponou filmového plátna

• Osobní rozvoj: Nedaří se mi v podnikání, co s tím? Buddhistické principy v této sféře s K. Horvátem

To vše a ještě mnoho dalšího najdete v říjnových Záhadách života!

Říjnové číslo na vašich stáncích od čtvrtka 1. října 2020!

Více na www.facebook.com/zahadyzivota/ nebo www.zahadyzivota.cz.