Čerstvé vitamíny pro zdravotníky aneb #vitamínováinjekce2!

Český výrobce ovocných a zeleninových šťáv Fruitisimo navazuje na úspěšný jarní projekt pro podporu zdravotníků a v listopadu opět spustil sbírku Vitamínová injekce, nyní již č.2.

“Cítili jsme, že zdravotníci jsou ve 2. vlně pandemie vystavení daleko většímu fyzickému a psychickému vypětí než na jaře, proto jsme se rozhodli je opět společně s našimi zákazníky podpořit čerstvými drinky.” doplňuje Michal Příhoda ze společnosti Fruitisimo.

Cílem tohoto projektu je posílit imunitu a dodat tolik potřebnou energii maximálnímu počtu zdravotníků, kteří za nás všechny bojují v první linii. Ale nejen to, každý takový projekt jim připomíná, jak moc si veřejnost váží jejich práce, což jim (po jarní zkušenosti) vykouzlí i tolik cenný úsměv na tváři...ač stále pod rouškou.

Podpořit zdravotníky touto formou se dalo a stále ještě dá více způsoby. V půlce listopadu byla již úspěšně dokončena druhá sbírka na crowdfundingovém portále hithit.com, díky které se podaří doručit do nemocnic dalších více jak 2000 ks čerstvých šťáv, společně s jarní sbírkou resp. podporou veřejnosti se tak rozveze více než 8000 ks.

Přispět je možné i nadále, a to na shop.fruitisimo.cz, kde můžete zakoupit balíčky čerstvých drinků až pro 20 zdravotníků a sami si zvolit kam drinky poputují.

Do Vitamínové injekce 2 se na podzim zapojila i řada firem, které buď poslali další stovky drinků do nemocnic (např. Linet či Citfin), nebo nabídli jejich potenciál a podpořili tuto iniciativu v rámci svého prodejního kanálu. Příkladem jsou společnosti Pilulka.cz nebo Sportobchod.cz, na jejichž portálech je taktéž možné přispět. Sportobchod.cz navíc každý přípěvěk zákazníka navýší 1:1 i za sebe.

Jsme přesvědčeni, že díky této společné snaze se podaří podpořit maximum zdravotníků, kteří nadále bojují v 1. linii za nás za všechny!