Čtvrtý ročník akce DERMACOL LOVE DAY si v Grébovce užilo ke dvaceti tisícům návštěvníků

Čtvrtý ročník akce DERMACOL LOVE DAY si v Grébovce užilo ke dvaceti tisícům návštěvníků

Po dvouleté pauze se pražská Grébovka na 1. máje opět proměnila v nejzamilovanější místo v celém městě. Akce DERMACOL LOVE DAY nabídla hudební vystoupení, workshopy z oblasti krásy, módy i vaření. Nemohly chybět ani známé tváře televize Prima. Bohatý zábavný program pro všechny členy rodiny se poprvé rozšířil také do spodní části parku. Vystoupení Dary Rolins a ABBA WORLD REVIVAL, množství beauty talků i oslavu jedenáctých narozeniny kanálu Prima LOVE si nenechalo ujít téměř dvacet tisíc návštěvníků. Čtvrtý ročník akce realizovala primácká agentura SOLOOTIONS.

DERMACOL LOVE DAY začal tradičně už v dopoledních hodinách, kdy návštěvníky v Grébovce přivítala starostka MČ Praha 2, Ing. Alexandra Udženija. Program eventu, v jehož rámci byla připravena celá řada aktivit a workshopů pro ženy, jejich drahé polovičky, ale i ty nejmenší či čtyřnohé návštěvníky, pokračoval až do pozdního večera. Dámy si na místě dopřávaly hýčkání v podobě líčení či lakování nehtů, nadchly je také nejrůznější workshopy či módní přehlídky. Pro nejmenší návštěvníky byly připraveny dětské zóny s bohatým programem v horní i dolní části parku. Pánský doprovod si přišel na své v men zone a aktivity byly připraveny i pro čtyřnohé návštěvníky.

„Jsme moc rádi, že se nám po dvouleté pauze podařilo DERMACOL LOVE DAY připravit v ještě velkolepější podobě a zatraktivnit program pro všechny návštěvníky. Atmosféru 1. máje podtrhlo nejen krásné jarní počasí, ale umocnily ji také impozantně rozkvetlé stromy po celé Grébovce. Hlavním vyvrcholením celé akce bylo vystoupení zpěvačky Dary Rolins. Pozitivní ohlas jsme také zaznamenali na divadélka pro děti a cooking show, které se odehrávaly na nové stagi. Milovníci vína ocenili speciální vinařskou stezku, majitelé čtyřnohých mazlíčků zas kvitovali netradiční psí restauraci,“ říká marketingový ředitel skupiny Prima a šéf pořádající agentury SOLOOTIONS, Aleš Pýcha.

V horní části parku nechybělo tradiční líčení produkty Dermacol nebo speciálně připravený rozkvetlý strom vybízející k polibkům. Prima LOVE stage po celý den nabízela návštěvníkům bohatý program sestavený z módních přehlídek, Dermacol Beauty Talks se známými osobnostmi, křtu sprchového krému z edice LOVE DAY, soutěží, stand-up nebo křtu knihy. V rámci oslavy 11. narozenin kanálu Prima LOVE krájely známé osobnosti televize Prima v čele s moderátory Evou Hecko Perkausovou a Petrem Vágnerem krásný růžový dort. V průběhu dne došlo i na celou řadu hudebních a tanečních vystoupení – zazpívali Dara Rolins, Martin Harich nebo projekt MikAel, zahrála i kapela ABBA WORLD REVIVAL.

Dětské zóny v obou částech parku nabídly nepřeberné množství aktivit pro všechny věkové kategorie. Připraveny byly deskohraní, velký stan Primáčka s kreativní dílničkou, detektivní hra a kolo štěstí s Prima KRIMI i barvení vlasů pudrem Dermacol. Samozřejmostí byla také rozsáhlá food zone s chutěmi z celého světa, ke které letos nově přibyla i vinná stezka u grotty a piknikové posezení ve stráni s výhledem na Prahu. K relaxu vybízela chill-out zóna časopisu Glanc s originálním fotokoutkem, která se nacházela v tradiční zóně Vltava Labe Media spolu se stánkem Kreativ, který malým i velkým návštěvníkům nabízel skládání origami a jarní omalovánky.

Rozmanitý program byl letos poprvé připraven i ve spodní části parku. Druhé pódium návštěvníkům nabídlo představení pro děti či cooking show, ale i módní přehlídky, ukázky líčení Dermacol a koncerty Saši Niklíčkové či Jany Rychterové. Pod hlavičkou časopisu Kondice se pak na pódiu i u něj cvičilo pro zdravá záda a krásnou postavu. Na své si zde přišli i čtyřnozí návštěvníci parku ve speciální psí restauraci. U Prima stage se nacházely také stánky Nadačního fondu Be Charity s charitativním bazárkem oblečení a tombolou. Díky návštěvníkům akce přesáhl jejich celkový výtěžek 100 000 Kč a pod hlavičkou primáckého komunitního projektu Prima SVĚT byl věnován právě Nadačnímu fondu Be Charity.