Diváci letos opět rozhodnou, které filmy se budou promítat v letním UPC MAX kině

Již počtvrté filmový kanál Prima MAX, společnost UPC Česká republika a multikino CineStar připravily unikátní UPC MAX Kino na střeše nákupního Centra Černý Most. A pozor! Na výběru promítaných filmů, které budou k vidění pod letní oblohou, se budou opět podílet sami diváci, kteří o programu rozhodnou ve veřejném hlasování.

Během letních prázdnin se každý čtvrtek po dobu deseti týdnů mohou návštěvníci opět těšit nejen na netradiční atmosféru letního kina, ale hlavně na ty nejlepší české filmy, nominované na ceny Český lev za rok 2018, a nově také zhlédnout filmy z koprodukce skupiny Prima. Ani letos nebudou chybět známé tváře této televize. Vstup na promítání je opět pro všechny diváky zdarma.

Tento rok je pro milovníky filmů připravena novinka v podobě upravené koncepce promítaných filmů, která se bude od minulého ročníku lišit. První a poslední letní projekce bude patřit koprodukčním filmům skupiny Prima. Úvodní promítání slavnostně zahájí pohádka režiséra Zdeňka Trošky Čertoviny a letní MAX kino zakončí komedie Po čem muži touží. Zbylých 8 filmů budou vybírat sami diváci.

Hlasování bude probíhat na webových stránkách www.upcmaxkino.cz a poběží v termínech 2. 5.–20. 6. Diváci mohou vybírat ze 13 titulů určených pro všechny věkové kategorie, které byly nominovány na Českého lva od členů České filmové a televizní akademie za rok 2018. Filmy s největším počtem hlasů se poté objeví na plátně letního kina.

PODMÍNKY A PRAVIDLA HLASOVÁNÍ

Diváci mohou vybírat z těchto filmů ČFTA

Chata na prodej Chvilky Čertí brko Domestik Hastrman Hmyz Hovory s TGM Jan Palach Tátova volha Tlumočník Toman Všechno bude Zlatý podraz