Herci ze seriálu Modrý kód nafotili pro Týdeník Televize kalendář na tento rok, na novinových stáncích je v prodeji do 13. ledna

Herci ze seriálu Modrý kód nafotili pro Týdeník Televize kalendář na tento rok, na novinových stáncích je v prodeji do 13. ledna

Herci z primáckého seriálu Modrý kód nafotili kalendář. Pod režijní taktovkou fotografa Jana Tůmy se tak nechali zvěčnit před jeho objektivem například Sabina Laurinová, Saša Rašilov, Lenka Termerová, Jiří Štěpnička, Tomáš Měcháček, Ondřej Rychlý, Mojmír Maděrič a mnoho dalších jejich kolegů ze seriálu Modrý kód.

Na jednotlivých fotografiích jsou herci zachyceni v nejrůznějších prostředích, které jsou specifická pro daný měsíc.

Sabina Laurinová nafotila zimní měsíc leden. Má tato oblíbená herečka zimu ráda?

„K lednu přistupuji s humorem a s troškou větší dávky energie, protože mám pocit největší tíhy v období každého roku, něco nového začíná a musím k němu přistupovat pozitivně, možná víc než k jakémukoli jinému měsíci,“ prozradila nám půvabná Sabina.

Ondřej Rychlý byl zachycen na měsíci červnu. Jak vzpomíná na předávání vysvědčení?

„Vím, že jsem měl radost, že škola v ten den trvala asi hodinu a vzpomínám si, že mi přišlo zvláštní dávat učitelce kytku za sebe, když mi ji vnutili rodiče. Pak jsem teprve pochopil, že je to kytka od nich jako poděkování učitelce za trpělivost, kterou musí mít, když mě učí:-),“ prásknul nám představitel doktora Prokopa Hlinky.

Vanda Chaloupková, představitelka doktorky Veroniky Jánské, byla zachycena na fotce, která reprezentuje měsíc říjen.

„Miluju podzim. Je to období v roce, kdy ožívám. Kaštany, křupání listů pod nohama. A pouštění draků, na ty chvíle z dětství moc ráda vzpomínám,“ práskla na sebe Vanda Chaloupková.

„Kalendář Modrého kódu jsme fotili téměř dva dny. Na place vládla pohodová, téměř rodinná atmosféra, focení probíhalo naprosto v klidu. Vtipné také bylo, že když někteří herci viděli na place své rekvizity, protože to pro část z nich bylo do poslední chvíle překvapení, tak jsme se hodně nasmáli a věřím, že jsme všichni udělali maximum a s výsledkem můžeme být všichni spokojeni,“ sdělil nám fotograf Jan Tůma.

Kalendář s hvězdami Modrého kódu je právě na novinových stáncích jako dárek aktuálního vydání Týdeníku Televize, v prodeji do 13. ledna.

Modrý kód startuje opět v pondělí 13. ledna ve 20:15 na TV Prima.